Treść opublikowana przez PKN 50A4
-
[ALL B5] GAZ
Nie po to kuipiłem audi żeby je męczyć gazem. Szanujcie swoje niunie panowie
-
[B5 ADR] Co za sprężyny mogę mieć?
Mam podobne u siebie w avancie i są to sprężyny OMP OVA AU2037. Obniżenie -45/-35
-
[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
jak zapłaciłeś za nie 25zl/szt to po pierwsze napewno nie jest to SKF (bo SKF kosztuja w granicach 80-120zl; za 25zl można dostać co najwyżej Optimal lub jakieś inne gówno), a po drugie lepiej je zmien jak najszybciej. Kiedyś mój ojciec stwierdził ze zaoszczędzi i zalożył za namowa mechanika cos takiego. Przejechał na tym dokładnie 63km i łożysko sie poprostu rozsypało i zniszczyło przy okazji tarcze hamulcowe, opone i czujnik ABS, a o mało nie spalilo niuni (temp byla tak wysoka że opona zrobila sie mieka i napuchnieta jak balon). Tak że ta oszczędność kosztowala go jakoś ok 1000 PLN
-
[B5 AEB] popękany zbiorniczek płynu hamulcowego
Mam ten sam problem. Wydaje mi się że powodem jest słońce (w tym czarnym plastiku na podszybiu jest otwór i zbiorniczek jest częściowo odkryty; widać go przez przednia szybę). Pod wpływem promieni słonecznych tworzywo sztuczne z którego wykonany jest zbiorniczek może zmienić swoje właściwości i robić się kruche
-
[B5 AEB] Co oznacza ta naklejka
alarm
-
Czy urwał się komus wahacz??
Widze że mój przypadek nie był wyjątkiem... Mi także pękł wahacz (przedni dolny). stało się to na równej drodze, przy hamowaniu z niewielkiej prędkości. Wahacz był TRW jednak był już zużyty... a najlepsze w tym wszystkim jest to że niunia była 4 dni wcześniej na przeglądzie i nie stwierdzono w niej żadnych luzów w przednim zawieszeniu :exclaim: P.S pół minuty przed tym zdarzeniem jechałem ponad 160 km/h. Gdyby wtedy to się stało to podejrzewam że..... - chyba nie byłoby tego postu... UWAŻAJCIE