Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Myśle że i ja przybędę na dzień dzisiejszy nie mam innych planów na piątek 25-go?
  2. Ja również dziękuje fajnie się gadało no i może uda się częściej wpadać tam do was do podziemi gdzie jeden kolo driftował kiedyś między filarami ?
  3. Miron zjedz SNIKERSA bo zaczynasz gwiazdorzyć Gratki !!!!
  4. Wiedziałem że na Ciebie moge liczyć Dzięki
  5. e tam mam jakieś oszczędności z książeczki mieszkaniowej na PKO:polew:
  6. jestem tak napalony że sam wywąchałem
  7. B9 jeszcze nie ma ale muszę wpłacić zaliczkę Pelex - znaczki były wyżej ale jak obniżyłem auto to chyba normalna sprawa że znaczki wtedy wyżej przychodzą Dobra dobra cfaniaczku już nie bedę wnikał w te ulepy
  8. teraz mi się przypomniało że Mironowóz to przeca golas był
  9. jakbyś się skupił a nie wydurniał to byś wiedział że to dwa różne znaczki A to przepraszam za dużo wypiłem ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Bo tylko jeden to znaczek s-line drugi to jakiś ulep Radzę prześledzić te 102 strony nie żartuj nocy by mi nie starczyło:decayed:
  10. A ja mam pytanie. Dlaczego znaczek S-LINE jest na różnych wysokościach w obu gablotach jakieś przygody Pytam bo jestem zainteresowany zakupem sedana Jestem napalony ale matka bardziej ode mnie:polew:
  11. H4mm3R wysłałem Ci PW ale nie wiem czy doszło
  12. ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- Napaliłeś się jak kiedyś jeden gość z matką na Leona Twojego
  13. Ty SGL (Śląsk Gliwice Las) nie wp....aj się między wódke a zakąske To męska rozmowa:decayed:
  14. Nie chciałem Ci DUPONA zawracać
  15. Nie chciałem Ci DUPONA zawracać
  16. Wiem Artur czytałem ale wypada się dowalić do takiego stanu rzeczy
  17. :hi:Byłem sobie na Arenie sam co się dzieje ?
  18. A ja chyba na chwilkę wpadnę
  19. No ostatnie minuty I znowu orka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.