Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Najlepszego Bulik Chyba wpadne jak coś dla mnie masz
  2. no mój też po mieście na 50 kilometrów
  3. a co do kupowania to dzięki ale środek mi nie leży wcale [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:15_________________________________________________ To kiedy piszemy umowe... żonke masz mega to byś jej zapodał furacza... :naughty: a gdzieś ty moją widział co
  4. widziałem[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:11_________________________________________________wkład finansowy dalej X2
  5. ja szukając swego czasu swoje auto na wstępie odrzacałem :gwizdanie: IGŁA, perełka, jedyna taka, 2000km autostradą na kołach nic nie puka nic nie stuka, spalanie 130km/h około 4 litrów, itd... dokładnie oklepany tekst[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________a i to że nie wymaga absolutnie żadnego wkła............itd. napisałeś razy 2
  6. Mario aleś pojechał z tą IGŁĄ :polew: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:02_________________________________________________http://otomoto.pl/seat-leon-top-sport-C22618062.html
  7. ja też spadam nara pany
  8. chyba sie naćpałem i żarty sie mnie trzymają
  9. dobra Q jest beeee powinni tego zakazac
  10. dobra ja już bastuje same coliny tutaj sa
  11. To Ty jeszcze ze mną nie jechałeś ja też lubiłem zime mając ośke i dobrze sie bawiłem ale Q robi wrażenie niesamowite
  12. Tomek Ultra Grip 7+ to mało?
  13. No Pucus racja miałem okazje pokazać takim Leszczom jak się idzie od świateł do świateł poślizgiem i do tego dośc szybko odchodząc im z wizji
  14. a Ty znowu o tym śniegu, pogadamy za 2 miesiące [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:54_________________________________________________no totalnej przepaści też nie ma, od trójki to już bez różnicy ja miałem głupiego AFN-a i na trojce dalej stał w miejscu na śniegu
  15. ale wtedy jest najwieksza frajda dla tak słabych furaczy jak nasze[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:56_________________________________________________bedzie ciepło i sucho to nikt z nas już boczkiem nie poleci
  16. na tym śniegu to on zajedzie na mete jeszcze zdąży panne jakąś wypukać i dopiero ty dojedziesz [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:51_________________________________________________ty chyba nadal wierzysz ze różnica międzi FWD a Q jest nie wielka
  17. nie warto [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________mozna to sprawdzić teraz kto bedzie lepszy
  18. Na tego Twojego paścia nic nie pomoże :decayed: :decayed: No przecież nie sądzisz że będzie jeździć nawet po virusie nie sądze żebyś go objechał na 400m

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.