Treść opublikowana przez Pelex
-
quattro i różne koła..
5 mm w wysokości to nie 5mm w obwodzie a jak chcesz to sobie tak jeździj to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa, ja osobiście przestrzegam pewnych zasad dotyczących układu różnicowego w napędzie
-
quattro i różne koła..
Wydaje mi się że zaszkodzi układowi różnicowemu bo z tego co się orientuje to nawet opony powinny być wszystkie równomiernie zużyte, jest bodajże jakaś mała tolerancja ale napewno nie koło o dwa rozmiary mniejsze.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki wielkie Czester jeszcze raz sory że tak krótko byłem ale obowiązki wzywają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomasz pewnie że ogarnę ale nie mam aż tyle czasu żeby się bawić, myśle że poczekam troche to się tu wszystko ułoży znaczy Hugo wszystko ułozy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam dość tych ustawień chyba ide spać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tera to my z Matką są napalenia maxymalnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myśle że najlepsza będzie skrzynia narzędziowa h.j wie o co chodzi z tymi emot-ikonami aż mi się nie chce na to forum wchodzić żeby się nie denerwować ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:25 ---------- wszędzie linki do zdjęć nic sie nie wyświetla to miażdży me uczucia normalnie połowa ludzi to pewnie nawet się nie zaloguje na nowym forum a co dopiero odnaleźć się w tym labiryncie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik początkujący VIP a to dobre ---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ---------- coś tu jest podupczone brak emotek i zamiast zdjęć linki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne nic się nie stało takiego strasznego wymieniony został kawałek drążka i tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Luzik może wpadne jutro pod forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Leon Top Sport by Mario22
Że Ci się one podobają wyjaśnia Twoja rejestracja zaczynająca się od SGL :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorry pany nie dojechałem musiałem jeszcze zakupy zaliczyć i sie wszystko przedłużyło może za tydzień :gwizdanie: dojade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No robi wrażenie ale zauważyłem też że ma pękniętą szybe Prawy dolny róg :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no pewnie jakiś rządzący by musiał i od razu niech siebie na liste wciągnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jest myśl- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szukamy kogoś co postawi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O jest klient z niebieskiej A4- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ja zacząłem więc liczę że ktoś inny będzie kontynuował Trzeba w to ubrać jakiegoś ŚWIERZAKA- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
DAEWOO TICO "AMBITNY TYP" :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba Cię nie kocha - bo były w ASO lepsze z s-line Mirek chodzi o sam fakt grunt ,że nie taki mu podarowano Właśnie to by był obciach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba Cię nie kocha - bo były w ASO lepsze z s-line Kocha kocha bo wiedziała że nie chciałem z S-LINE nie mam S-LINE więc gadżetów też nie chce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co nowego u Pitka z jego A6 Robi się Bulik - Leon Top Sport by Mario22