Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. 5 mm w wysokości to nie 5mm w obwodzie a jak chcesz to sobie tak jeździj to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa, ja osobiście przestrzegam pewnych zasad dotyczących układu różnicowego w napędzie
  2. Wydaje mi się że zaszkodzi układowi różnicowemu bo z tego co się orientuje to nawet opony powinny być wszystkie równomiernie zużyte, jest bodajże jakaś mała tolerancja ale napewno nie koło o dwa rozmiary mniejsze.
  3. Dzięki wielkie Czester jeszcze raz sory że tak krótko byłem ale obowiązki wzywają
  4. Tomasz pewnie że ogarnę ale nie mam aż tyle czasu żeby się bawić, myśle że poczekam troche to się tu wszystko ułoży znaczy Hugo wszystko ułozy
  5. mam dość tych ustawień chyba ide spać
  6. tera to my z Matką są napalenia maxymalnie
  7. Myśle że najlepsza będzie skrzynia narzędziowa h.j wie o co chodzi z tymi emot-ikonami aż mi się nie chce na to forum wchodzić żeby się nie denerwować ---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:25 ---------- wszędzie linki do zdjęć nic sie nie wyświetla to miażdży me uczucia normalnie połowa ludzi to pewnie nawet się nie zaloguje na nowym forum a co dopiero odnaleźć się w tym labiryncie
  8. Bulik początkujący VIP a to dobre ---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ---------- coś tu jest podupczone brak emotek i zamiast zdjęć linki
  9. jasne nic się nie stało takiego strasznego wymieniony został kawałek drążka i tyle
  10. Luzik może wpadne jutro pod forum
  11. Że Ci się one podobają wyjaśnia Twoja rejestracja zaczynająca się od SGL :polew:
  12. sorry pany nie dojechałem musiałem jeszcze zakupy zaliczyć i sie wszystko przedłużyło może za tydzień :gwizdanie: dojade
  13. No robi wrażenie ale zauważyłem też że ma pękniętą szybe Prawy dolny róg :gwizdanie:
  14. no pewnie jakiś rządzący by musiał i od razu niech siebie na liste wciągnie
  15. Szukamy kogoś co postawi
  16. O jest klient z niebieskiej A4
  17. Miron ja zacząłem więc liczę że ktoś inny będzie kontynuował Trzeba w to ubrać jakiegoś ŚWIERZAKA
  18. DAEWOO TICO "AMBITNY TYP" :polew:
  19. chyba Cię nie kocha - bo były w ASO lepsze z s-line Mirek chodzi o sam fakt grunt ,że nie taki mu podarowano Właśnie to by był obciach
  20. chyba Cię nie kocha - bo były w ASO lepsze z s-line Kocha kocha bo wiedziała że nie chciałem z S-LINE nie mam S-LINE więc gadżetów też nie chce
  21. co nowego u Pitka z jego A6 Robi się Bulik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.