Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ścisłe miasto to nawet ponad 11 a trasa nadal nie sprawdzona ale jak patrze na chwilowe jak szmigam około 120-140 to powinno sie zamknąć w 8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze nie wiem czy tyle mi pójdzie Przejedź się z nami do Żor na spota to zobaczymy nie zdąrzyłem jeszcze 200 przekroczyć No co Ty Ja jak kupiłem to pierwsza moja trasa prowadziła na A4 jakoś nie było okazji no i ogólnie oszczędzam maszyne jak sie da :gwizdanie: No dobra tym mnie przekonałeś, dalej jestem chętny na zakup to se poczekasz aż mi się znudzi maszyna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tak szybko sp.....cie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak do 2 minuty to mojego czasem pogonię jak do Bielska na spota się śpieszę[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:47_________________________________________________ :decayed: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________ ja też przyciaskam czasem bo nie chce se fury zamulić ale ogólnie to staram się go nie katować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze nie wiem czy tyle mi pójdzie Przejedź się z nami do Żor na spota to zobaczymy nie zdąrzyłem jeszcze 200 przekroczyć No co Ty Ja jak kupiłem to pierwsza moja trasa prowadziła na A4 jakoś nie było okazji no i ogólnie oszczędzam maszyne jak sie da :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze nie wiem czy tyle mi pójdzie Przejedź się z nami do Żor na spota to zobaczymy nie zdąrzyłem jeszcze 200 przekroczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze nie wiem czy tyle mi pójdzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale faktem jest ,że rozkulać 1900 kg ,a 1500 to jest różnica dokładnie Ale nie jest tak do końca bo Ty sam jechałeś a ja miałem moją na pokładzie i 200kg więcej jasne Twoja to jest 50 kg ja mialem pełny bak a to blisko 70 kg :gwizdanie: Co Ty moja po spocie zeżarła Całego pieroga to jak wracaliśmy to jeszcze 25 kg wiecej a mój bak też był pełny dobra dobra nie chesz A6 to trudno wiedz że są inni chętni- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe mam nadzieje ze w klubie zostanie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale faktem jest ,że rozkulać 1900 kg ,a 1500 to jest różnica dokładnie Ale nie jest tak do końca bo Ty sam jechałeś a ja miałem moją na pokładzie i 200kg więcej jasne Twoja to jest 50 kg ja mialem pełny bak a to blisko 70 kg :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra zamienię się z Tobą fifty fifty abyś nie był stratny ale co byś chciał zamienić Wentyle- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale faktem jest ,że rozkulać 1900 kg ,a 1500 to jest różnica dokładnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no bałem sie że mnie wydymacie bez wazeliny :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra olewam to poszła fajnie i to najwarzniejsze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na 16 tak ale nie 225- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A który z was jechał na 17 calach z oponą 225- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No słabo jedzie cóż poszukam se kupca gdzie indziej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomasz jakbyś miał Q to byś tak nie poszedł straty w przyśpieszeniu sa dość duże- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widziałem bo też chciałem Cię puścić ale jak zobaczyłem że fest przyhamowałeś to wskoczyłem na prawy pas i tak było nie żle jak na klekota z wagą po wyżej 1830- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i przy końcu zwolniłem bo nie miałbyś gdzie się wbić glutowozem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
start spaliłem wiec Guru miał przewage i myśle że jakbym miał manuala to bys nie dał rade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Objechaliśmy A6 to trzeba było jeszcze kogoś objechać więc pojechaliśmy z Guru poszukać jakiś frajerów na mieście nie dupaj tak łatwo nie było- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na Dworcowej to poszliśmy nie źle myslałem że dostane od was w dupe że sie popłacze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to bandzior z tej A6 - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE