Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: A ty co się śmiejesz mam tam podjechać zaraz pod twój zakład nawet nie wiesz gdzie to jest powtarzasz się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie pie....l chce załatwić Ci myjke jako prezent
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to coś jak u Ciebie tylko na odwrót kiedy masz te urodziny GURU?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie da się ukryć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może na wszystkich nie ale nikt mu nie podskoczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale napisałem bez sensu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
haha dobre to Guru sie wita jako nowiś Przecież ty jesteś GURU całego wątku byłeś na wszystkich spotach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
HUDINI (czyt. KROLU) co on może wiedzieć jak się pojawił na spotach po pół roku i do tego nie wiedział ile ma mocy piekielnej pod machą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to była fajna tradycja ale dla tego co pił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu masz racje w sumie jako pierwszy postawiłem Bronksa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie ja miałem rozum Kó....a nie wiem ale było fajnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak o nim to fakt To on mnie zaprosił na pierwszego spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mowa o tym kolesiu z B8-ki?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to może mamy się tam zarejstrować ? Nie ma takiej potrzeby Ja zostaje tu i tak trzymaj gdzie znajdziesz taką ekipę Jestem przekonany że takiej drugiej nie znajde nigdzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to może mamy się tam zarejstrować ? Nie ma takiej potrzeby Ja zostaje tu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Mówiłem że masz cicho siedzieć cicho siedzę to był przyczajony cichutki POLEW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tu przynajmniej się coś dzieje na wątku o Spotach Katowickich z A6 Klubu to raz w miesiącu coś ktoś napisze, tam nie ma żywego ducha jak wchodzę tam raz na dwa miechy to do przeczytania ma aż dwa posty :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem dlatego zamykam temat :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 21:56_________________________________________________ czyli twierdzisz że jestem mało inteligentny :gwizdanie: Ok koniec gadki o tym bo nas z forum wywalą albo po kropku dostaniemy. Pogadamy kiedyś na katowickich jak tam przyjadę Jak chcesz dostać ostrzeżenie to napisz pupa na forum Audi A6 tam karaja nawet za źle postawiony przecinek Pelex cicho bądź bo to przez Ciebie :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie pomyślałem że będzie tyle zamieszania wokół CZARNEJ MAFII [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 21:52_________________________________________________ czyli twierdzisz że jestem mało inteligentny :gwizdanie: Ok koniec gadki o tym bo nas z forum wywalą albo po kropku dostaniemy. Pogadamy kiedyś na katowickich jak tam przyjadę Jak chcesz dostać ostrzeżenie to napisz d*pa na forum Audi A6 tam karaja nawet za źle postawiony przecinek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurna ale głupi temat podrzuciłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dzieje CZARNA MAFIA mi dzisiaj na chatę wjeżdża pod pretekstem rzekomo jakiejś KOLENDY :polew: co za kolo chyba za dużo jara zielska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dzieje CZARNA MAFIA mi dzisiaj na chatę wjeżdża pod pretekstem rzekomo jakiejś KOLENDY
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po sraniu do pracy - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE