Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. :polew: A ty co się śmiejesz mam tam podjechać zaraz pod twój zakład nawet nie wiesz gdzie to jest powtarzasz się
  2. nie pie....l chce załatwić Ci myjke jako prezent
  3. No to coś jak u Ciebie tylko na odwrót kiedy masz te urodziny GURU?
  4. może na wszystkich nie ale nikt mu nie podskoczy
  5. ale napisałem bez sensu
  6. haha dobre to Guru sie wita jako nowiś Przecież ty jesteś GURU całego wątku byłeś na wszystkich spotach
  7. HUDINI (czyt. KROLU) co on może wiedzieć jak się pojawił na spotach po pół roku i do tego nie wiedział ile ma mocy piekielnej pod machą
  8. no to była fajna tradycja ale dla tego co pił
  9. Krolu masz racje w sumie jako pierwszy postawiłem Bronksa
  10. gdzie ja miałem rozum Kó....a nie wiem ale było fajnie
  11. Jak o nim to fakt To on mnie zaprosił na pierwszego spota
  12. Mowa o tym kolesiu z B8-ki?
  13. to może mamy się tam zarejstrować ? Nie ma takiej potrzeby Ja zostaje tu i tak trzymaj gdzie znajdziesz taką ekipę Jestem przekonany że takiej drugiej nie znajde nigdzie :gwizdanie:
  14. to może mamy się tam zarejstrować ? Nie ma takiej potrzeby Ja zostaje tu
  15. :polew: Mówiłem że masz cicho siedzieć cicho siedzę to był przyczajony cichutki POLEW
  16. Tu przynajmniej się coś dzieje na wątku o Spotach Katowickich z A6 Klubu to raz w miesiącu coś ktoś napisze, tam nie ma żywego ducha jak wchodzę tam raz na dwa miechy to do przeczytania ma aż dwa posty :polew:
  17. Wiem dlatego zamykam temat :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 21:56_________________________________________________ czyli twierdzisz że jestem mało inteligentny :gwizdanie: Ok koniec gadki o tym bo nas z forum wywalą albo po kropku dostaniemy. Pogadamy kiedyś na katowickich jak tam przyjadę Jak chcesz dostać ostrzeżenie to napisz pupa na forum Audi A6 tam karaja nawet za źle postawiony przecinek Pelex cicho bądź bo to przez Ciebie :decayed: :decayed:
  18. nie pomyślałem że będzie tyle zamieszania wokół CZARNEJ MAFII [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 21:52_________________________________________________ czyli twierdzisz że jestem mało inteligentny :gwizdanie: Ok koniec gadki o tym bo nas z forum wywalą albo po kropku dostaniemy. Pogadamy kiedyś na katowickich jak tam przyjadę Jak chcesz dostać ostrzeżenie to napisz d*pa na forum Audi A6 tam karaja nawet za źle postawiony przecinek
  19. Kurna ale głupi temat podrzuciłem
  20. No dzieje CZARNA MAFIA mi dzisiaj na chatę wjeżdża pod pretekstem rzekomo jakiejś KOLENDY :polew: co za kolo chyba za dużo jara zielska
  21. No dzieje CZARNA MAFIA mi dzisiaj na chatę wjeżdża pod pretekstem rzekomo jakiejś KOLENDY

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.