Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. myślę że jeden wgniotek na glutowozie różnicy nie robi
  2. niewiem dlaczemu mowisz Miron no tak jakoś może dla tego że ma taki statek
  3. MIRON emeryt ja nie moge :gwizdanie:
  4. b8 ma fatalnej jakości plastiki idę w b7 w sumie masz racje w B8 jest jak w TICO
  5. Krolu wkłada środek z B8
  6. skończę rezać środek to ci żal d*pę ściśnie :kox: wiem Krolu wcale w to nie wątpie
  7. no to jest juz fajna furka Miron miał taka nie dość że ładna to zaje fajnie jeździła
  8. Bulik ja myśle że nie warto pakować w to kase lepiej wymienić na 1,8 T w Q [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 21:28_________________________________________________No Krola fura jest boska nie ma na niej miejsca które nie wymagało by poprawki
  9. Co znowu gdzieś przyjebałeś
  10. jakiś taki przygaszony jest faktycznie chyba go nie ma we własnej skórze
  11. Siemanko wszystkim a w szczególności tatusiom tym wyspanym :gwizdanie:
  12. no chyba nie ale to nic pewnego
  13. Pelex a Ty już zapomniałeś o nas? Może jakoś się zgadamy i pojedziemy do tego Zabrza co?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:52_________________________________________________Guru a Ty trzymaj język za zębami bo może kolega sobie nie życzy nie na pewno nie zapomniałem ale mam troszke mało czasu, może w niedziele się uda podjechać do Zabrza
  14. No siemanko To super Miron jak sie uda to bede choć na chwile w piatek bo zaczynam nowa robutke więc kiepsko z czasem będzie, a skąd masz ?
  15. witka z wieczorka :gwizdanie:
  16. Pucek ty jeszcze w domu ?
  17. przednie ! tylne ! co za różnica masz coś z tym zrobić
  18. Guru po prostu weź te tylne lampy umyj z tej farby i bedzie dobrze A co do felg są spoko i nie będzie widać tego syfu co miałeś zawsze na felgach tego z klocków hamulcowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.