Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O Boże do lekarza się zgłoś "ZATORY" są niebezpieczne :polew: Cześć Pany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak najbardziej pamiętam i jak tylko będę miał troszkę czasu i będę miał interes jakiś w Zabrzu to wezmę wam ten fotelik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
elyta a6-club :polew: no jedno osobowa Nie jedno .... nie jedno elyta a6-club :polew: no jedno osobowa Nie jedno .... nie jedno Jak Ciebie nie ma to jedno osobowa [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 15:18_________________________________________________cześć pany jakieś cuda się dzieja jak kogoś cytuje wszystko mi się zdublowało- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
elyta a6-club :polew: no jedno osobowa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka pany :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo sie niema witam szanowne grono tatuśków No cześć Dimek Tatusiu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek przyjeżdżaj u nas słońce daje na całego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron aleś pojechał :polew: I co będzie ktoś dzisiaj z tymi mapami dla nas ? :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ponad 9 tyś wyświetleń bardzo dużo jak na jedną aukcje i nikt zainteresowany ciekawe ale nie zniechęcam cena myślę dobra jak wszystko gra- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka Gratuluje Miron piękny wynik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie ja też muszę się jakoś zorganizować i przyjechać No mi Miron pisał że ma już dla mnie te 10k PLN co mu pożyczyłem na B8, to przy okazji mi odda Skoro tak mówisz to będziesz na 100%- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie ja też muszę się jakoś zorganizować i przyjechać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nagram coś na zapas i wpadnę do Glajwic na spota ok spoko to ja postaram się być skoro tak, to może ja nie będę tego nagrywać? bo w piątek na 98% mnie nie będzie.... No to zgłupiałem całkiem może do czwartku będziecie wiedzieli kto z was jest w stanie być- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nagram coś na zapas i wpadnę do Glajwic na spota ok spoko to ja postaram się być- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja nie dam Krolowi aż miesiąca czasu chce wypróbować te mapki najpóźniej 28 maja Więc jak możesz H4mm3R daj znać jak można to z Toba załatwić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki a kiedy sprzedajesz swoją B7 ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to ładnie cie w h.....a zrobił bo ja myślę że on już dobrze wiedział co jest z tą furą pier.....y krętacz. Popłynąłeś na ropie i czasie jakby nie patrzeć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie te, tylko ja je kupuje w media w pudełku, ale chyba kupie na wałku, bo jak już to mam to może nagram i koksowi i akjamowi i majkiemu Krolu dzieki za pamieć ale mnie mozesz opuścić ja już mam 2011 od Alvaro Ps. Mirek schumachera nie ma była tylko wycieczka w sumie 700Km cholera takich ludzi bym odstrzelił ( auto z przodu malowane, tyl malowany + cały dach w ori tylko drzwi i tylne błotniki ) + konczące sie sprzegło i ogolnie duzo rdzy. Ale na dobre wyszło i jest piekna Ibiza 97 r po I włascicielu 62 tys przebiegu bezwypadkowa tylko Ewa jeszcze nic o tym nie wie [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:51_________________________________________________Miałeś być na M1 Majki ale dałeś choć w pysk gościowi co ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mów że kocykiem się owinąłeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miras nie zamarzłeś jak się ciesze miałem wyrzuty sumienia że cię zostawiłem rozebranego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będziesz miał gotowe to daj znać najwyżej podjedzie sie do Ciebie tam gdzie akurat bedziesz - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE