Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hejka z wieczorka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu to przytargaj na spota tą płytke ja na 99,9% będe w tym tygodniu :>[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 22:33_________________________________________________oj sorki nie zaskoczyłem że juz napisałeś o swojej nie obecnosci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko może gołąbek nie doleciał nic sie nie dzieje tak jak pisałem mam mapki 2009 a powiedz mi czy jest duża różnica międzi mapami z 2009 a 2011? nie wiem, w moim jedyne co z taka płytką mogę zrobić to umieścić ją za szybą, żeby odbijała flasha fotoradarów :naughty: Hahaha powieś se na lusterku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No domyslam się ze takie nowe ulice to raczej nie goszczą w mapce z 2009
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko może gołąbek nie doleciał nic sie nie dzieje tak jak pisałem mam mapki 2009 a powiedz mi czy jest duża różnica międzi mapami z 2009 a 2011?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem ale grila mam ori i bardzo ładnie wygląda z tym chromowanym napisikiem cos chyba na Qua................o albo jakos tak [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 22:02_________________________________________________ odpisałem ci fajko z siatexem :gwizdanie: od razu jak ty mi wysłałeś No to lipa bo ja nie mam od Ciebie zadnej wiadomości teraz sprawdzałem jeszcze raz i nic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No następny podśmiehujek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć Krolu gadzino jedna, nie umiesz koledze odpisać na PW co? ja siatexa do B5 nie włożyłem ino tam był a co do map to ja mam orginały tyle że z 2009
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć Pucusiu dzięki bardzo no furka robi wrażenie jestem zadowolony bardzo jakbym mógł to nie wysiadałbym z niej wcale komfort nie porównywalny z b5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z wieczorka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasne Nie zajme Ci zbyt wiele czasu potrzebuje tylko drobnej porady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra po prostu zadzwonie ok? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zdrać mi jeszcze co jutro po kościele robisz? Można Ci zająć chwilkę [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 22:15_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty jesteś juz chyba wybitnym znawca jak dbać o czarny metalic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chodzi konkretnie o czarny lakierek :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to nie źle Miron musze z Toba odbyć pewna poważna rozmowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano co rezałeś ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki narta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam do pracy a nie chce się mi jak cholera [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:16_________________________________________________nie Pucek jeszcze troszke- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale wy sobie słodzicie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No masz racje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no muszę ci powiedzieć, że o dziwo ze spaniem nie ma większego problemu jakieś dwa trzy razy na karmienie wstaje wiec narzekać nie mogę To się jeszcze zmieni :gwizdanie: ale życze Ci aby był jak mój jak zje to jest grzeczny Pelex ty nie dupc fleków jak twoje małe płacze to wskakujesz na cebre i ogień ... :decayed: a Twoja Pani se musi radzić... dobrze to określiłeś ale aż tak brutalny nie jestem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no muszę ci powiedzieć, że o dziwo ze spaniem nie ma większego problemu jakieś dwa trzy razy na karmienie wstaje wiec narzekać nie mogę To się jeszcze zmieni :gwizdanie: ale życze Ci aby był jak mój jak zje to jest grzeczny - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE