Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra Krolu to nagraj i powiedz ile bedziemy Ci krewni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kod jest kod doładowac kazdy może tak jak z telefonami ja wysyłam sms-a i dostaje kod jakbym CI go dał nie wykorzystanego to mozesz normalnie konto sobie zasilić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester jak masz takie płytki to może odkupie od Ciebie jedną sztuke bo mi więcej do niczego nie potrzebne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok Krolu to zaczekamy na Ciebie ale pokaż w jakimś linku co to za płytki to se kupimy [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 13:52_________________________________________________spoko jak Krolu nam nagra to nie dam CI tego kodu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tego nie wiem ale zobacze może ja mam taka nagrywarke jak tam na liscie jest[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 13:45_________________________________________________Czester zaraz Ci wyśle kod do chomika i se konto załaduj. Zacznij sciągać drugą płyte
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no własnie widze to juz z tydzień potrwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jasne że tak od czasu do czasu coś z chomika ciągne wiec warto mieć pare kilo w zanadrzu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No z chomika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester juz to doje ale transfer mam słaby więc pare dni mi zejdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Masz racje nie skupiłem sie nad tym do czego one sa już patrze co tam podesłałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://hotfile.com/dl/60863588/feaf562/Teleatlas_DX_PolandCzech_Republic_2010-2011.part1.rar.html http://hotfile.com/dl/60863590/112405c/Teleatlas_DX_PolandCzech_Republic_2010-2011.part2.rar.html http://hotfile.com/dl/60863592/79d371a/Teleatlas_DX_PolandCzech_Republic_2010-2011.part3.rar.html http://hotfile.com/dl/60863589/952b4f0/Teleatlas_DX_PolandCzech_Republic_2010-2011.part4.rar.html http://hotfile.com/dl/60863591/5f5122b/Teleatlas_DX_PolandCzech_Republic_2010-2011.part5.rar.html [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 13:09_________________________________________________Teleatlas DX Poland & Czech Republic 2010-2011 - with Major Roads of Western Europe[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 13:09_________________________________________________nie wiem czy to są najnowsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu masz liste nagrywarek które to potrafią http://www.cdrinfo.pl/software/lista_safedisc.php
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak się również złożyło że w tym tygodniu mam wyjątkowo dużo czasu wolnego to sie może wkrótce zmienić ale nagrywarek które dają rade to zrobić jest na prawdę dużo jak znajdę linka to wrzucę tu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie mam i też do niego pisałem ale jak na razie nic wiecej nie wiem ja mam 2009 więc bez nie jestem ale chętnie przygarnął bym 2011 Wydaje mi sie ze takie już nagrane mapy da rade przegrać na inną płyte robi się to chyba dokładnie tak jak np. gry z PS2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester mapy nowe masz na 2011??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:
-
Przegląd rejestracyjny Q w Tiptronicu
Witam Mam taki dylemat że nie mam pojęcia jak wygląda przegląd rejestracyjny Samochodu z napędem Quattro i do tego w tiptronicu czy sa specjalne stacje diagnostyczne bo przecież samochód musi być napędzany jednocześnie na cztery koła do tego nie można go dawać na luz bo automatów się nie holuje. Jestem z Gliwice więc interesuje mnie która stacja kontroli robi coś takiego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman ty się za charujesz na śmierć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jo nie wiem czy byda ale jak będe to może się wcześniej uda podjechać po fotelik dla Ciebie Sebol- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też A na spociku jak zawsze bardzo przyjemnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobre :> Witka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru przyjade oczywiście jak nic mi nie wyskoczy :gwizdanie: szybe mam ubezpieczoną ale nie w przypadku nie udolności gościa w koszulce z a4-klub.pl - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE