Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć pany niech mi ktoś podpowie jaki miał nick kolega z Warszawy co częściami handluje ma super ceny i B.D towar
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ello
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skaj ty sie z tych żuli tak nie nabijaj bo we wrześniu lepiej od nich nie bedziesz wyglądał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
LECHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nic Laski ide spać bo mi sie literki na klawiaturze pi....ą ;( nie widze QWERTY- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy mowa tu o Łanach WIELKICH w tym momencie ?? nie o Łanach Małych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łany to taka miescina że jak za szybko brykasz swoim wozem to nie zauważysz kiedy przez nia przewaliłeś a przy okazji mozna zarobić fotke z fotoradaru- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeżeli się tylko przywita na Newbiu to Glutek pierwszy o tym będzie wiedział Co wy on to zrobił jakies 30 stron temu albo więcej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
22-go jest impreza z okazji 2000 strony o cholerka wpadne na szybko po imprezie zakładowej i moze chlapne browarka Moze cie przywiezc, bo autobusy do forum nie jezdza Czesterku w ten dzień szwagier mnie bedzie powojził moja padliną- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
22-go jest impreza z okazji 2000 strony o cholerka wpadne na szybko po imprezie zakładowej i moze chlapne browarka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co jest 22-go ?? bo mamakurat impreze z roboty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra to czy moge wogóle przyjechać skoro nie należe to tej zj....ej ELYTY- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będę miał 3.0 TFSI w Q to nie będzie mi potrzebny żaden ręczny [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 21:28_________________________________________________ Nie i wyrywaj z naszego wątku ale już Ale wy jesteście hamyyyy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki A-rek juz ja sbie znalazlem w meking-offie tam widac lepiej szczegóły- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przepraszam jestem tu nowy i w zwiazku z tym mam pytanko czy jutro jest może Spot ? jeśli tak to gdzie ? i czy ktoś mi moze zrobic LOGI ? no i najwarzniejsze czy dostane naklejke- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kwilka ida po bronksa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kó....a co to sie dzieje jak ja za 20 lat bede zaciągał "rękaw" nie mozesz kupic nowszej Audi niz B7 Teraz to na bank przerzuci się na beemwu No chyba ze oni tez taki wynalazek juz zastosowali ale zawsze pozostanie strzał ze sprzegła i fura bokiem pójdzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kó....a co to sie dzieje jak ja za 20 lat bede zaciągał "rękaw"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I wszystko jasne :disgust: Chcesz troszke dłużej w tym szpitalu polezeć Widzę że nie wolisz pić do lustra :gwizdanie: Ostrzegałem [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 21:14_________________________________________________ ja od tygodnia uwielbiam patrzec na ten teledysk jest w C.....e nie ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pani z żelazkiem rozpuszcza me uczucia Monopol - Zodiak Na Melanzu ( Official Clip )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I wszystko jasne :disgust: Chcesz troszke dłużej w tym szpitalu polezeć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Boze Keżor większej wiochy nie widziałem od czasu kiedy Miron założył te swje wiejskie Ledy z tyłu B7 wołałeś mnie cześć Mironku co złego to nie ja nr konta znasz - wybaczam Znam już dałem mojej żonie żeby sprawdziła ile masz na koncie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Boze Keżor większej wiochy nie widziałem od czasu kiedy Miron założył te swje wiejskie Ledy z tyłu B7 wołałeś mnie cześć Mironku co złego to nie ja - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE