Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory piekny odcineczek same nie pozorne furki a jakie za.....cze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Czester czy to w sprawie TOMIQ-a do mnie dzwoniłeś ? Bo widze ze autko było zapowietrzone więc chyba o niego chodziło :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Elitke i nie tylko Nadal remontuje więc nie wiem czy jutro uda mi sie do was zawitać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucuś powodzenia i mam nadzieje że Cię ta moc nie zabije
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześľć mafia Nie źle co nie którzy tu po sobie jada ale nie wnikam Pucek ty wariacie nawet nie zdąrzyłeś sie nacieszyć swoja seryjna moca a juz ja zmieniasz co ty bedziesz potem robił drugie turbo może co ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka Pogoda faktycznie do :bicz3: dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi musiał być zużyty skoro macie juz dwa razy licznik przekręcony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To Diman życzę powodzenia w uzyskaniu jak najwyższej kwoty tej nieszczęsnej wyceny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miło mi ze jestem ojcem jednej z lepszych tradycji na tym Forum Witam wszystkich
-
[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie ?
No to pozdro i czekamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No witka Ja polecam ATE mam z przodu i z tyłu są zresztą widać czasami na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jak Jano je składał to napewno sa do d*py Jołk oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex jaka przepaść i w jednym i w drugim jest kaseciak hehe tylko Bmka ma dodatkowo navi w desce... No racja ale wiesz że chodzi mi o komforcik i wykończenie obu bryk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Majki ja bym się grubo zastanawiał żeby zmienić B7 na E-46 to jest niezła przepaść, zwłaszcza ten środek tak jak Krolu pisał jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Majki nie zły statek ale ja jednak bym wolał E-39 na ale chetnie zasiądę na chwilkę za sterami tego pojazdu, chodź nie ukrywam że juz jeździłem E-46 w 2.0D i nie porwało mnie jakoś bardzo
-
[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie ?
Sie masz SoMeS kiedy ty sie zjawisz na spocie co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z rańca Widze że impra się udała to cieszy jak ekipa zgrana Może kiedyś i mi sie uda na taki wypadzik podskoczyć
-
[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie ?
SoMeS ja myślę że z Citroena C4 najłatwiej i najlepiej będzie zabudować kiere :polew: pomyśl jaki szpan kółko sie kręci a środek stoi Do tego nie należy zapomnieć o naklejeniu wlotów na maskę z Pugota 206
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
Pisałem to już wcześniej że jeżeli chodzi o kiere z polifta to wiąże się to z wymiana kolumny kierowniczej oraz ewentualnie obudowy plastikowej kolumny ponieważ taśma jest inna pozatym trzeba delikatnie zaingerować w instalacje żeby wszystko chodziło jak trzeba
-
[ALL B5] Czy ta kierownica podejdzie ?
Musisz kupić kiere razem z kolumna kierowniczą, oczywiście z kiera musi byc taśma do poduszki. Dobrze by było jakbyś miał obudowy kierownicy też z polifta ale jeżeli nie toteż nie problem wystarczy odpowiednio ponacinać te stare i taśma też podejdzie. Potem zostaje kwestia podłączenia airbagu oraz sygnału dzwiekowego bo przed liftem to jest osobno a po już razem.
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
Na obu aukcjach jakie podałeś są kierownice poliftowe jak by były przed liftem to taśma poduszki była by kwadratowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a w garażu MOJE Ja Cię p......le ale do.....eś :polew: Witam wszystkich
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
Ciężko powiedzieć ale chyba nie bo kiera z górnego zdjęcia jest po liftowa a takie kiery nie maja taśmy w swojej tylnej części tylko w obudowie kolumny a dolne zdjęcie przedstawia auto przed liftem więc kiera ma taśmę w swej tylnej części. Taśma przed liftem jest kwadratowa a po lifcie już okrągła łatwo je rozróżnić. Jeśli sie mylę to proszę mnie poprawić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cze Laski witam Piękna ta B4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobranoc panowie