Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Traktor nie traktor ale bokami miedzy filarkami pod Forum to fajnie lata nie PAJACE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Landryn ty się nie wtrącaj w rozmowe dorosłych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie wiedziałem że tak szybko idzie Cię zdenerwować Luz ktoś te Twoje padło w końcu kupi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i dałeś d*py trza było sprzedać A dawali tyle bo nie wiedzieli jakie masz wyposarzenie no i mówili tak poto zebyś z nimi zaczoł gadać a wtedy zaczeli by wymyślać że to że tamto suma sumarów napewno nie dostał byś tyle co piszesz. Auta oczywiście nie oddawaj za darmo to wiadomo Ja Ci pisałem z perspektywy kupującego że bym sie nie zainteresował bo po co mi maja plomby z zembów powypadać jak klimy nie ma :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek spójrz jaka masz konkurencje i koleś nie straszy sprzedajacych że im felgi zabierze http://moto.allegro.pl/item730325204_audi_a4_1_8_benzyna_125_ps_alu_17_borbet.html A handlarze to Cie wydoją do reszty bo pamietaj oni jeszcze muszą zarobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki kó....a [ króliczok ] Pucek nie przejmój się oddasz to twoje ADR za 10000
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie obraź się ale ja bym go za tą kase nie chciał benzyna , sedan, brak klimy są wogóle jakieś plusy posiadania takiej wypasionej bryki :polew: Dzięki Panowie że Wam się moja stara podoba Byle nie zabardzo Wasze też oczywiście są pikne no może oprucz żony GuruGuru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: zastanowie się Bo nie jesteś w jej kontaktach Pucek to uwierz Mógłbym to zdjecie skopiować tu na forum ale pewnie Pelex by sie wkur..... Masz racje lepiej tego nie rób Taaak, tylko jak ja na parkiet wprowadzi Pelex fajna kobieta, mogę dodać do znajomych? Spróbuj Gregory a nóż Ci się uda :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moja Żonka chciała iść na serio z Tobą potańczyć a Ty takie brzydkie teksty rzucasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to moja żonka nago tam jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon nic nie widze Dobra juz ok widziałem nieźle napewno lepiej niz te kupy co miałes wcześniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Racja Góro Racja Górol z kopalni na pewno dostanie zniżke na czarną pipke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty sie o mój taniec nie martw po kilku głębszych to jestem mistrzem breg-denca a ja jej wystarczam tylko chce tobie pomóc ale jak Ci nie pasuje to trudno wiedziałem to zresztą bo teraz pewnie przez dwa michy będzieś zszukał tej idealnej 1.8T Q na wypasie zobacz co Cie omineło http://nasza-klasa.pl/profile/1437401/gallery/58
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moja żonka sie pyta na ile godzin chcesz ta panienke ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poza tym żadna nie była by quattro ... :polew: :polew: :polew: :polew: Jak nie ! suke mu przyprowadze i już będzie quatrro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
że niby się soczewka wypaliła tak a jakim cudem przecież to szkło jest i do tego bardzo oddalone od żarówki jakby to był plastik to bym uwierzył ona jest poprostu brudna wierz mi juz mam kilka takich reflektorów na swoim końcie i za każdym razem jak tylko przetarłem soczewke w środku to biała gaza jałowa była wręcz czarna po za tym sam reflektor w środku też jest brudny oraz odblask no i zewnętrznie może być lekko wypiaskowane już ale to wszystko się da wyczyścić i wypolerować i wyjdzie Cię to może 20 zeta jak juz tego zabiegu dokonasz to wkładasz sobie HID-y od 4300k do 6000k i świeci jak ta lala. Pucek ja bym do Ciebie żadnej laski nie przyprowadził bo byś tak marudził jak przy szukanie Twojego wypasu że zderzaki nie te że włosy na pipie że zęba brak paznokcie za krutkie włosy za długie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to rzuć fote tego co Cię tak zachwyca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proszę dostane Klubowicza (Landryna) ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Weź Miron taka wieś :polew: A teraz powarznie to może byś usunął z pod zdjęć spotowych tą informacje o grillu z dn. 4.09. no chyba że będzie to aktualne co roku o tej samej porze w co wątpię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prosze bardzo Staruszku Jestem w szoku że w tak młodym Aucie jak Twoje już pękają gumy w dolocie ( jezeli to jest dolot ) daje to wiele do myślenia Kolego takie reflektory idzie samemu wyczyścić wewnątrz jak i zewnątrz ale uprzedzam rozebranie lampy Valeo znaczy wyciągnięcie soczewki jest trudne a jeszcze trudniejsze jest jej wsadzenie jeżeli nie posiadasz odpowiednich narzędzi (szczypczyków) w samym reflektorze ręcznie czyścisz tylko soczewke a całą reszte płuka się wodą z płynem. Zewnętrznie można wypolerować plastik żeby nie było widać tak mocno tego wypiaskowania reflektora które się robi po latach jeżdżenia - ale sie rozpisałem jek chcesz znać szczegółu ty pisz na PW Słuchaj no w tym roku ja już nie dam rade zmienić fure no chyba że trafi mi się jakaś okazja na zamianke ale myśle że utwierdze się w przekonaniu do 5-tki jak się przejade od kumpla 530 d wtedy powiem Ci jak było i ewentualnie zrobimy sobie zakup grupowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Pucek że zmieniłeś profil aż mi ulżyło ;( brzydzę sie kłamstwem a twoje dane w profilu były okropną nie prawdą Spocik jak zawsze udany było troszkę wiejskiego tuningu z jakimis ledami + pirackie mapy na 2009 Kolego z zielonego Avanta na Zabrzańskich rejestracjach z którym jechałem na przejażdżkę odezwij się tutaj lub na PW potrzebuje namiary na tego taniego pompiarza Majki wszystkiego najlepszego staruszku sto lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A może Pucek pozmieniałbyś w końcu dane w profilu co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron przyjedź na spota obiecuje że nie będę się smiał z tych wiejskich ledów :polew: Czester ja sie też nie widze w BMW-u ale ta frajda z jazdy i nie trzeba już używać rękawa żeby troszkę bokami polatać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory z Ciebie to jest mega rezacz Większość klubowiczów diody sobie dokłada i takie tam inne wiejskie wynalazki a ty jak już cos robisz to pół auta jest porozbierane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mironku to taka podpucha ale nie ukrywam że chyba spróbuje się przesiąść na coś tylnio napędowego i raczej na pewno będzie to BMW ale to sprawa myślę dość odległa. A co masz dla mnie jakąś propozycje czy jak niewiem czy wiesz że w standardzie do Bemek dają maszynkę do golenia, pała musi być zawsze dobrze wygolona