Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor a naklejki też masz ? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 16:06_________________________________________________Pucek coś dla ciebie http://www.allegro.pl/item709737336_audi_s...urbo_2000r.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e no to spoko nie daleko najwyżej zrobimy grupowy zakup A4 dla Pucka ale by sie gość zdziwił jakby kilka A4 zajechało mu pod chatę Umów sie z nim na piątek to spota u niego zrobimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No wiesz 1,8 T jest bardzo popularny wśród młodych zapi....czy więc ja osobiście bym się skusił na taką furkę kiedyś oczywiście jak byłem jeszcze piękny i młody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Swoją drogą było by dziwne jakby to auto było pewne a koleś wybrał właśnie giełdę na sprzedaż furki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O widzisz to sprawa się wyjaśniła :> To kiedy jedziesz oglądać ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmmmm powinieneś sie zainteresować bo druga połowa sierpnia bedzie naprawdę ciepła klima sie przyda- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek co ty mówisz jakie zabójstwo dla silnika taki przebieg dopiero dotarł to auto a jeżeli mówisz że na pierwszy rzut oka chodził fajnie równiutko to trzeba zrobić następny krok zwłaszcza ze auto ma to co chciałeś oprucz Q ale jest tani i w razie czego jak już sam pisałeś cały taki silnik można kupić za 3,5 klocka, to jak to przeliczyć to akurat z Twojego paździocha Ci zostanie na niego No i najważniejsze że stać Cię go kupić i poprzekładać co trzeba zanim sprzedasz starego A ha Landryn wymień sobie w końcu ten czujnik http://moto.allegro.pl/item707690230_czujnik_halla_zaplonu_vw_audi.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie i Panie Wymieniałem dzisiaj w padlince żaróweczkę z podświetlenia zegarów bo się jedna spaliła żaróweczkę kupiłem wcześniej w porozumieniu z jednym naszym klubowym kolegą który był przekonany ze żaróweczki owe mają 1,2W więc po taka wpadłem do sklepu a tu pani sprzedała mi 1,3W co zauważyłem oczywiście dzisiaj dopiero Ale to i tak nic bo żaróweczki z podświetlenia maja 1,1W Ale długo sie nie zastanawiałem wsadziłem to co miałem i składam licznik ale przed skręceniem postanowiłem sprawdzić czy wszystko świeci a tu mnie zdziwko chapnęło ;( połowa żarówek sie nie odpaliła wcale poruszałem nimi troszkę co niektóre na chwile zapaliły sie jeszcze ale potem zdechły i z jednej żaróweczki zrobiło się sześć Dodam że cała operacje robiłem z odpiętym aku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prosze bardzo mam nadzieje że fajnie świeciła Pucek jak chcesz pooglądać RS-a na żywca to stoi taka jak sie jedzie na Częstochowę przez Tarnowskie Góry tuż za bodajże Lidlem w jakimś komisie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu czekaj jedziemy wszyscy z Tobą zrobimy grupowy zakup przepływki :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaraz mi się przypomina moja historia z audiczką która okazała się winą mechaników a nie samego auta jak to porobiłem to do dziś jeżdżę bez usterki i nie narzekam a nie wiele brakowało i zmienił bym furę na jakieś inne niemieckie padło A ha Krolu może ty masz 3,3 TDI z A8 dlatego taki drogi rozrząd masz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam dobrze wam idzie spamerzy miałem dziesięć stron w plecy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jezu aż strach pomyśleć ile on zarabia na tych furkach niech mu sie uda jedno takie auto miesięcznie sprzedać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No niestety dałem ciała wiem o tym ale w pracy była awaria i juz koło 16 -stej mnie ściągnęli a potem o 21 miałem normalna nockę i właśnie teraz znalazłem chwilkę żeby napisać cos na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Widze że Różowa landrynka sie przyjęła Ja chyba będę dzisiaj ale nie wiem o której bo nadal dorabiam popołudniami więc może znowu przyjadę uj....ny prosto z fuszki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek to RS4 nie jest wcale takie stare one może być z roku 2001 np.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam spamerów i nie tylko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
telefon dla fryzjera homoseksualisty Sparki nieźle to ująłeś a telefonik wygląda tandetnie jak wszystko z hin i bardziej pasuje do wieśniaka co ustraja swoje auto we wszystko co sie tylko da niż do konesera- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Guru nasza różowa landrynko klubowa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Młodzież wy macie dylematy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ja mam czarne relingi mogę sie z Tobą zamienić lekko się podogina, ponaciąga , spłaszczy i podejdą na pewno Oczywiście do moich będziesz musiał dopłacić lub możesz mi oddać swoje B6 i myślę że będziemy wtedy kwita Przemyśl to bo mogę się rozmyślić [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 13:10_________________________________________________dobrze prawisz Sparki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć wszystkim Krolu ja już nie ogarniam Twoich planów musze przyznać że masz ich więcej niz Pucek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Narta wszystkim tu zebranym - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE