Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ins skasować i wyłączyć domykanie przy 20 km/h
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor skąd pomysł że jakies kupiłem Narazie szukam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj nastanie jasność gdzieś po 21-ej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie pi.....l tylko sie rozejrzyj a zobaczysz że dziś w nocy nastanie jasność A tak w ogóle to wina mojego majstra taka politykę prowadzi że wszystko zaczyna a nic nie kończy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dwa dni mnie tu nie było i 20 stron do przeczytania Miron a jaki kolor ma ta B5 Twojego kolegi ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek sprzedaj nie ma sie co zastanawiać Poszukamy dla Ciebie jakies 1.8 T z klimką nic sie nie martw Powiedz gościowi że sprzedasz jak znajdziesz sobie furke nową
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek przód dokładnie sie tylko wciska ale tył już trzeba kręcić i jednocześnie wciskać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jeżeli chodzi o środki polerujące to na wczorajszym spocie było o nich bardzo dużo ale niestety nazw past nie pamiętam chodź jedna kolegi z S4 pochodziła z firmy 3M A ha Czesterku już wymysliłem jak samemu wymienić tylne klocki a konkretnie wcisnąć tłoczek jednocześnie go kręcąć i nie zmęczyć się przy tym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę troszkę spóźniony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się podłączam do prośby o Vaga INS2 + domykanie przy 20 km/h
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najdroższe opony używane z bieżnikiem 4mm jakie kiedykolwiek widziałem http://moto.allegro.pl/item681743507_yokohama_205_55_r_16_cena_za_pare.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki panowie za podpowiedzi ale i tak nie mogłem ich odczytać bo byłem w pracy Miron dzięki za mile spędzone kilka chwil z wami Pozdro dla Juniora :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pięknie Keżor Miron fajnie że mi podpowiedziałeś że jest tylko pytanie gdzie mam go szukać?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No cóż szkoda będę sie nudził albo jak będzie słoneczko to jakieś jeziorko zahaczę, nie macie tam w Rybniku jakiegoś fajnego zalewu ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek co jutro robisz ? Będę w Rybniku po południu znaczy koło 17-tej jakieś trzy godzinki i będę się nudził bo dziecko daje w opiekę siostrze Krolu daj mi nr konta Twojego na PW to kasiurke Ci za klocuszki puszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sąsiad Twój razem piliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sparki dawaj co to za baran był Powiedz mu że za***iście zmokłem w ta nockę i jestem na niego nieźle wkó.....ny Jedno mnie pociesza że był najebany i stracił prawko a dotego samochód którego najwyraźniej nie umiał obsługiwać i jebnął w słup ( dwa słupy ) a nie w kogoś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman a jak to jest że ty tego nie czułeś ? Przecież to ogromna ilość koni jest zresztą pisałem nawet wcześniej że jak Cię Majki wyrypał o dwie długości auta to pewnie ma ze 20 KM wiecej i sie potwierdziło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To Majki ma ukrytego boxa ide kimać narta wszystkim obecnym i nie obecnym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak moge doradzić tylko dynamiczne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ewidentnie albo Twój nie domaga albo Majki sciemnia że nie ma programu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to dziwne dwie długości auta to dużo jakies 20 KM albo spore umiejętności kierowcy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to znaczy że Majki już ma program tak? To ja poprosze małą przejażdżke panie Majki
-
[B5 1Z] Czy da się tak łątwo dołożyć quattro ?
dodatkowo bak jest inny i chyba kontrola trakcji teżdochodzi, nie opłacalne Tak jak chłopaki radzą sprzedaj oba i kup sobie ori Q