Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Miron a z kim jechałeś ? Diman a ty się próbowałeś z Majkim ?
  2. Dzięki Bardzo jeszcze raz
  3. wszystkim ma ktoś jeszcze pomysły gdzie moge kupić fajne oponki używane do mojej padlinki ?
  4. Spoko ciesze się że nie zapomnieliście o mnie. Dzięki bardzo
  5. No żałuje troszkę że nie dałem rade wpaść ale tak bywa Może następnym razem się uda :> Gregory ciekawy jestem bardzo jak teraz Twoja furka wygląda i jeździ
  6. Dzięki kolego podjade sobie tam choć troszke mam daleko, może sobie przypomnisz jaka to ulica bo niechciałbym do jakiegos innego oszusta trafić
  7. Nie koniecznie ale żeby nie były wydarte do glacy a najlepiej żeby miały powyżej 5mm i nie starsze niż 2005r
  8. Za tydzień to już będę taką mam przynajmniej nadzieje Szukam oponek do mojego padła nie ma ktoś jakiegoś dobrego taniego punktu gdzie moge tak owe kupić (uzywki) 205/55/16 z rantem zabezpiczającym felge
  9. Ty się tak nie ciesz bo będziemy je chyba razem montować na spocie tak Rudi niestety u Keżora mnie nie będzie bo nie zostałem zaproszony żartowałem oczywiście, brak czasu mnie dzisiaj ograniczył
  10. No to gratulacje Krolu teraz padlinka nabierze wyglądu
  11. Współczuje Rudi ;( Lampy sprzedane czy nie ?
  12. No ciekawe Panowie i Panie złe wieści (chyba ) dziś nie dojadę na spota ponieważ mam robotę za fajne pieniążki a jak niektórzy wiedzą zbieram na mieszkanie więc każdy grosz się liczy D4rk mam dla Ciebie tą kratkę i kawałek żyły kablowej wprawdzie nie jest obrobiona ale to chyba nie problem, pytanie kiedy to dostaniesz skoro mnie dzisiaj nie będzie
  13. Jezu Rudi ostatnia się kładziesz spać, pierwsza wstajesz jak ty to wytrzymujesz może coś bierzesz napisz kolegom co takiego Krolu jak możesz to podjedź i kup mi te klocki jeżeli się da poza allegro i w tej samej cenie rozliczymy się na spocie Dla przypomnienia to są te: http://www.allegro.pl/item682103420_lego_power_miners_kruszarka_granitu_8958.html
  14. Tak dokładnie, klocki lego [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:37_________________________________________________Musze sie pożegnać bo rano do pracy a mój organizm potrzebuje ośmiu godzin snu [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:39_________________________________________________
  15. Chiałem siostrzeńcowi na urodzinki cos takiego sprawić bo chciał no i nie jest to drogie w tym sklepie wręcz chyba taniej się nie da tego kupić :> Niewiem jeszcze czy można to u nich kupić poza allegro. A byłbyś w stanie tam wpajśc i odebrać mi to ewentualnie jutro :gwizdanie:
  16. Krolu blisko masz ten sklep ? A lampy od Rudi to Valeo nie uszkodzone więc co tu ekspertyzować
  17. Będzie kilka osób już pisali wcześniej nic się nie martw sami nie będziecie [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 21:55_________________________________________________Blisko Ciebie ??? Krolu
  18. Proszę bardzo Rudi fajnie że jesteście zadowoleni
  19. Krolu nie wiesz przypadkiem gdzie w Chorzowie jest ten sklep http://www.allegro.pl/show_item.php?item=682103420&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E Łoooo Jezu ale mi się adres stronki urodził http://www.allegro.pl/item682103420_lego_power_miners_kruszarka_granitu_8958.html O teraz lepiej
  20. Witam Ale jedziecie z tym spamem Kto jutro na spociku będzie ?
  21. Ale byłem blisko bo chyba mało kto ma Pionka tak starego co sprawnego
  22. A no nie było bo od dwóch dni byłem w robocie Jakiś naj...y klient w Bojkowie jeb...ł w słup i narobił nie złego ambarasu, całą noc usuwaliśmy usterkę
  23. Panowie i Panie D4rk ja mam Pionka DVR - 104
  24. Gracjan foty zrób w nocy to bedzie efekt
  25. wszystkim Pucek nie zastanawiaj się nad Mironowym b6 bo ktoś Ci je z przed nosa dźwignie i potem będzie płacz i zgrzytanie zębów Ja już zbieram na Mironowe B7 choć jak znam Mirona to nie zdążę na nie nazbierać ani się nie obrócę a on będzie b10 śmigał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.