Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron a z kim jechałeś ? Diman a ty się próbowałeś z Majkim ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Bardzo jeszcze raz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim ma ktoś jeszcze pomysły gdzie moge kupić fajne oponki używane do mojej padlinki ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko ciesze się że nie zapomnieliście o mnie. Dzięki bardzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No żałuje troszkę że nie dałem rade wpaść ale tak bywa Może następnym razem się uda :> Gregory ciekawy jestem bardzo jak teraz Twoja furka wygląda i jeździ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki kolego podjade sobie tam choć troszke mam daleko, może sobie przypomnisz jaka to ulica bo niechciałbym do jakiegos innego oszusta trafić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie koniecznie ale żeby nie były wydarte do glacy a najlepiej żeby miały powyżej 5mm i nie starsze niż 2005r
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za tydzień to już będę taką mam przynajmniej nadzieje Szukam oponek do mojego padła nie ma ktoś jakiegoś dobrego taniego punktu gdzie moge tak owe kupić (uzywki) 205/55/16 z rantem zabezpiczającym felge
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty się tak nie ciesz bo będziemy je chyba razem montować na spocie tak Rudi niestety u Keżora mnie nie będzie bo nie zostałem zaproszony żartowałem oczywiście, brak czasu mnie dzisiaj ograniczył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to gratulacje Krolu teraz padlinka nabierze wyglądu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Współczuje Rudi ;( Lampy sprzedane czy nie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ciekawe Panowie i Panie złe wieści (chyba ) dziś nie dojadę na spota ponieważ mam robotę za fajne pieniążki a jak niektórzy wiedzą zbieram na mieszkanie więc każdy grosz się liczy D4rk mam dla Ciebie tą kratkę i kawałek żyły kablowej wprawdzie nie jest obrobiona ale to chyba nie problem, pytanie kiedy to dostaniesz skoro mnie dzisiaj nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jezu Rudi ostatnia się kładziesz spać, pierwsza wstajesz jak ty to wytrzymujesz może coś bierzesz napisz kolegom co takiego Krolu jak możesz to podjedź i kup mi te klocki jeżeli się da poza allegro i w tej samej cenie rozliczymy się na spocie Dla przypomnienia to są te: http://www.allegro.pl/item682103420_lego_power_miners_kruszarka_granitu_8958.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak dokładnie, klocki lego [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:37_________________________________________________Musze sie pożegnać bo rano do pracy a mój organizm potrzebuje ośmiu godzin snu [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:39_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chiałem siostrzeńcowi na urodzinki cos takiego sprawić bo chciał no i nie jest to drogie w tym sklepie wręcz chyba taniej się nie da tego kupić :> Niewiem jeszcze czy można to u nich kupić poza allegro. A byłbyś w stanie tam wpajśc i odebrać mi to ewentualnie jutro :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu blisko masz ten sklep ? A lampy od Rudi to Valeo nie uszkodzone więc co tu ekspertyzować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie kilka osób już pisali wcześniej nic się nie martw sami nie będziecie [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 21:55_________________________________________________Blisko Ciebie ??? Krolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proszę bardzo Rudi fajnie że jesteście zadowoleni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu nie wiesz przypadkiem gdzie w Chorzowie jest ten sklep http://www.allegro.pl/show_item.php?item=682103420&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E Łoooo Jezu ale mi się adres stronki urodził http://www.allegro.pl/item682103420_lego_power_miners_kruszarka_granitu_8958.html O teraz lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Ale jedziecie z tym spamem Kto jutro na spociku będzie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale byłem blisko bo chyba mało kto ma Pionka tak starego co sprawnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no nie było bo od dwóch dni byłem w robocie Jakiś naj...y klient w Bojkowie jeb...ł w słup i narobił nie złego ambarasu, całą noc usuwaliśmy usterkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie i Panie D4rk ja mam Pionka DVR - 104
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan foty zrób w nocy to bedzie efekt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim Pucek nie zastanawiaj się nad Mironowym b6 bo ktoś Ci je z przed nosa dźwignie i potem będzie płacz i zgrzytanie zębów Ja już zbieram na Mironowe B7 choć jak znam Mirona to nie zdążę na nie nazbierać ani się nie obrócę a on będzie b10 śmigał