Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra dowcipnisiu ja już królika mam i więcej nie chce Masz oczywiście racje co do wielkości opon (felg) daje mi to minimalna przewagę na starcie ale za to musze szybciej biegi zmieniać wiele by o tym pisać, swoją drogą było mokro i na starcie liczyły się tylko fury z Q a my osiowcy to tylko tyle kto mniej buksował ten szybciej wystartował I już nie gdybajcie jaka jest przyczyna że niemogliście wyj....ać Pelexowej padliny bo wniosek jest taki że macie jeszcze większe padliny :polew: SoMeS jasne że się nie gniewam na to co napisałeś ale zacznę od tego że weekend spędziłem z chłopakami z EU a skończmy na tym że teraz będę pisał tylko ..................................................................................
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bez komentarza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu mu doradzał w sprawach tuningu :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z rańca No właśnie co z tymi gocartami ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiedzialem, ze poleca glupie komentarze Czester ty przypadkiem nie chciałeś tego napisać do Gregorego ? Pojechałeś po MIRKU31071977 a on nic na temat bata nie pisał
-
[B5 AFN] Błędne wskazania obrotomierza
O i to jest odpowiedź konkretna Na Ciebie GREGORY zawsze można liczyć teraz tylko kwestia kiedy będziesz na Spocie pod Areną to byś zerknął mi na to, Vaga oczywiście ktoś przywiezie więc nie mam problemu,
-
[B5 1Z] Słabo wieje z nawiewów
Poczytaj ten wątek i tam masz też linki w których jest opisane jak to mniej więcej zrobić http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70085.0.html;highlight=15+7+klapa+powietrza
-
[B5 1Z] Słabo wieje z nawiewów
Dziwne co ma Chłodnica klimy do nawiewu może Ci sie klapa od dmuchawy zacina ta za filtrem przeciw pyłkowym a dmuchawą i nie umie zaciągnąć powietrza. Może spróbuj zrobić test na klimatroniku wiesz jak to się robi nie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak Kris pośmigaliśmy sobie troszkę ale jednak za mokra nawierzchnia była dla jedno osiowców mimo wszystko było spoko Poczytajcie sobie mój wontek nie jest długi ale na koniec dowaliłem delikatnie z Vagiem http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_afn_bledne_wskazania_obrotomierza-t80210.0.html;msg894695
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu na vicevice prezesa za poświęcenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie w Zabrzu na.....la deszczem że aż miło do tego niezłe wichry są
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki ja miałem ten sam problem z Xenonem nie zawsze mi sie zapalała jedna lampa ale posmarowałem pasta stykową i teraz jest dobrze ale zaznaczam od razu po posmarowaniu efektu nie było więc nie jestem pewnien co do skuteczności tego środka Panowie niezła burza jest to gdzie sie spotykamy ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo byda na 99 procków
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu dzięki że się odezwałeś normalnie a nie kropeczkami A styczeń to jeszcze daleko no ale może faktycznie jak to przemyśleć to może trafić z 400 stronką :> zobaczymy jak to wygląda na żywo na spociku...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie twierdze że nie wiesz jak się zachować takim autem ale jest to za***iście nie praktyczne gdzie kolwiek jechałem moim wozem np. nad wodę gdzieś i chciałem w cieniu zaparkować to zawsze gdzieś przycharatałem w jakiś korzeń albo inną szyszkę :polew: Ty masz większe fele niż ja mam więc będziesz na pewno nieco wyżej i wydaje mi się że może nie będzie aż tak źle, ważne żeby tobie sie podobało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeS obyś był zadowolony bo ja jak zmieniłem to też miałem radoche skończyła się jak przez progi nie umiałem przejeżdżać żaden krawężnik większy przeskoczyć totalnie wszędzie gdzie tylko jakaś nie równość była to je..... podłogą totalna porażka teraz jest gites nie mam najwyższej furki ani najniższej i jestem mega zadowolony Krolu przyjacielu nie zostawiaj nas odezwij się chłopaki naprawdę żartowali ;( wróć, wróć,wróć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
właśnie więc uważaj bo Ci wstydu narobie, a i jeszcze sa zdjęcia jak się tulisz do flagi UE na ostatnim spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Panów Porobiliście szybkie programy na jutro jakieś CHIP BOXy albo inne badziewia Miron co ty masz do 100 letniego kredensu w Audi co pamiętaj że mam upokarzające foty Twojej furki jak jest na stalówkach a do tego zaje....cie upi....olona :polew:
-
[B5 AFN] Centralny zamek próbie naprawy działa tylko w jedną strone!!!
Kolego nie znam się dobrze na tych sprawach ale może tu być kwestia adaptacji która się robi przez VAG ale mogę sie mylić pewnie w krutce ktoś Ci podpowie jak to zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to się spróbujemy w piątek :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Majki to nawet nie chce mi sie tego czytać A na kreske to jasne lepiej będzie sie ustawić gdzies na strefie bo Bojkowska tk jak Majki pisał jest za....a na amen i brudna bo TIRy szmigaja tamtędy z budowy Bardzo ważnym czynnikiem jaki stanowi wynik wyścigu jest kierowca co napewno będzie widać przy autach o tej samej mocy i modelu mowa tu o Avantach czy sedanach bo jednak wagą się one różnią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Krolu a co wogóle piszą o naszych brykach co Same głupoty pewnie że się nie psują mało palą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester i SoMes to jesteście umówieni na kreske a ja wam będę towarzyszył z tyłu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry SoMeS ja mam tylko sprężynki do a4 i do tego niewiem jakiej są firmy ale obniżają dosyć mocno. P.S. ja też mam przebiegi rzędu 25-30 tyś rocznie czyli to chyba standart dla tych co nie robią długich i częstych tras http://www.a4-klub.pl/smf/rabaty_promocje-b25.0/ tu sobie poszukaj EGON
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pituś pewnie masz racje z tą stalą żaroodporną ja sie znam tylko na miedzi i na aluminium z wiadomego powodu Pucek lepiej kup sobie 1.8T a nie kombinuj będzie prościej, miałeś kupca na swoją A4 za niezłe pieniądze to mogłeś sprzedać dołożyć parę groszy i miałbyś fajną 1.8T z klimą np. a ty pakujesz w ten samochód kasę której i tak nie odzyskasz wiec może się zastanów i podejmij odważny krok do tego masz juz zawias regulowany przełożyłbyś i czół byś się jak w swojej starej niuni tyle że zdecydowanie lepiej by jeździła Przemyśl to Cześć panowie tak wogóle