Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No gamoń przeokrutny i teraz całe gliwice będą krzywo patrzeć na
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto mi za aplikuje dynamiczne bo dym czarny daje strasznie z rury Proton ty przypadkiem nie umiesz takowych zrobić Czester właśnie rozmawiałem z Irkiem byłym właścicielem tej Audicy i mówił że koleś dostał 600 mandatu narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie logi dynamiczne potrzebne na gwałt jest nie za dobrze z moim mało psującym się audikiem Na karzdym biegu auto buja się tylko do około 4000 obrotów a potem kapa nie jedzie wcale ale też nie zwalnia tylko utrzymuje prędkość przy okazji za***iście dymi na czarno Jak np. na drugim lub trzecim biegu przy nie dużych prędkościach nacisnę lekko na gaz auto zaczyna przyśpieszać nagle jakby przestawało jednocześnie zaczyna dymić i tak przez kilka sekund i znów budzi się do życia przyspiesza i nie dymi o co kaman ? Może ktoś cos poradzi bo jak wejdę na TECHNICZE to wiecie co mi odpowiedzą :polew: Więc proszę niech ktoś mi te logi zrobi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sparki weź dwa ja też wezme a wyjdzie nas taniej przesyłaka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Macq_1985 na temat Comsportu to dowiesz się wiele od samego prezesa on z nimi trzyma sztamę wgięc wal śmiało na Spocik piątkowy Witam panowie z rana Piterra smacznego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oboje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Czester ja też przetestuje te Master Sporty i zobaczymy co z tego będzie Piterra po co mam dzwonić jak mogę posty po nabijać na forum nie zamiast pisać *Siema z rana* to wole cos konkretnego napisać SIEMA WSZYSTKIM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeS trzymam Cię za słowo Piterra pytam ponownie co masz za środek do klimy czytaj forum a nie co drugą strone potem nie wiesz o co kolega Cię pyta Koło Majkiego czasami stoi RS6 ale w starej budzie znaczy rok około 2002 lub lepiej ale wygląda Ja byłem nie długo na spocie piątkowym ale liczebność coraz to bardziej mi się podoba :gwizdanie: Panowie w rok udało sie nam zebrać całkiem spore grono wyjątkowych użytkowników którzy przyjeżdżają regularnie na spoty a niektórzy w nas nie wierzyli mówili że to padnie śmiercią naturalną a tu masz grono się powiększa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sparki nie "d*py" tylko moje panie Córka Żona no i teściowa a co to za środek masz Piterra bo te moje odszczurzanie ozonowe juz sie kończy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o co chodzi z tą colą w parowniku? Sparki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie jest dobrze nie zarzynacie mnie postami tylko cztery stronki od wczoraj to jest Ja tak jak już pisałem może na jakąś chwilkę wpadnę ale o której to nie wiem pewnie pod koniec spota tak wyszło Mam pytanko do tych co mają HIDy. Czy komuś zdarzyło się tak że nie zawsze jedna z lamp się zapalała za każdym razem ? Bo u mnie jak nazłość strona od kierowcy szwankuje i co gorsza nie daje rade określić dlaczego tak się dzieje bo jeżeli przekładam lampy z prawej na lewą i odwrotnie to obydwie się normalnie zapalają i nie ma problemu, więc ani palnik ani przetwornica Wiem że xenon jak ma za małe napięcie to może się nie zapalić być może to jest przyczyną ale przy światełkach standardowych nie widze różnicy w świeceniu więc napięcie będzie ok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mój jutrzejszy przyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania Ten seat okropny z wyglądu jest a środek jak LOGAN po drugim lifcie :polew: A silnior do czasu aż mu świeca nie wystrzeli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
postaram się Pucek ale to raczej nie mozliwe a za ostatni spocik bardzo przepraszam ale nie dało rade przyjechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra ty to sie nudzisz Kurcze nie wiem o której dotre w piatek ale będe napewno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja do atrakcji dorzucę wystrzelające świece żarowe nie zapomniane wrażenia Krolu ty jakbyś zapodał 15 stki to byś podwójnie zasłynął najsłabszy na najmniejszych obręczach :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wrazie czego jak chcesz SoMeS ja mam springi z mojej Audicy wszyscy widzieli jak mocno siedziała podejrzewam że przód jakieś -50 tył koło -40 jakiej firmy ? nie pytaj jakieś zielonkawe i czerwone chyba ale nie jestem pewien dla mnie auto było za nisko[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 16:57_________________________________________________Czester nic takiego ściągali głowice nowa uszczelka i.t.d. ale najdłużej walczyli z gwintownikiem bo musieli go rozkruszyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie mam moją niunie w końcu :radocha: Kosztowała mnie ta przyjemność 400 no ale piszemy do producenta odwołanie znaczy reklamacje i mam nadzieje że będzie zwrot kosztów A dla tych co chcieli by wiedzieć jak to była świeca znaczy marka, to była nasza Gliwicka NGK Za miesiąć jade na przegląd do mechaniora bedzie chciał zobaczyć czy coś nie chce wyskoczyć mimo wolnie tym razem wsadził świece BERU :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie jade za godzinke po moją i niewiem co mnie tam czeka Ale najlepsze ze żona mojego mechaniora się podczas rozmowy przejęzyczyła i powiedziała że czekają jeszcze na głowice a potem się poprawiła że na śiece żarową Może im coś nie poszło i wymienili mi głowice kto to wie? Wcale bym się nie obraził jak by była nowa nie rozwiercana
-
[ALL B5] W którym miejscu wylatuje woda z klimatyzacji ?
w okolicy wydechu jest to ujście z klimy ale skoro piszesz że to podobne jest do oleju to napewno nie jest skroplona woda z układu. Może Ci gdzieś płyn chłodniczy ucieka on jest w sumie tłusty może na ziemi przypominać olej
-
[ALL B5] Zarwany i wytarty fotel kierowcy
Dokładnie kolega dobrze radzi albo kupić foteliki to jest koszt w granicach 300-350 zeta znajdziesz w bd satnie i nie pozarywane, bo naprawa tekiego fotela pewnie mało nie kosztuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobranoc Czester i cała reszta spamowiczów co chcieli mnie wykończyć z rańca ale sie nie dałem i od 40 min. czytam te głupoty Chciałem z kimś popisać a tu lipa jestem sam A propos rangi na forum ja też poproszę jakiś avans puki jeszcze jestem na A4 klub polska bo jak tak dalej pójdzie z moim wozidełkiem to nigdy nie wiadomo czy nie wyląduje na LOS OMEGOS BESTIALOS.PL :polew: Kó...a ale se nazwę wymyślili na szybko chyba dlatego że im tak szybko rdza wpier...a nadkola i drzwi Dobranoc panowie do południa powinienem sie znów odezwać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie SoMeS jaki masz cennik dla klubowiczów :> znaczy spotowiczów :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piątak na godzine to ty jesteś biały murzyn jak ty jestes w stanie utrzymać tą białą strzałę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester ja rozmawiałem z jego sekretarką czyli z jego żoną i nic na temat kasy nie wspominała :gwizdanie: SoMeS jak będzie problem to sie zgłosze do Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z czasem kiebsko i jakbym chciał ją dzisiaj odebrać to dopiera za trzy godziny a le to nie możliwe bo juz będę w robocie