Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nawet jakbym Cię nie znał to dostałbyś odemnie głoś Twoje zdjęcie jest bezkonkurencyjne auto zresztą też Rozwalił mnie ten ostatni koleś co postawił furę na jakiś seryjnych felach i dotego chyba w rozmiarze 15 cali z ET60 do tego po obdzierany zderzak to jakiś koszmar normalnie
-
[B5 AFN] Czy Audi A4 ma podświetlane nawiewy ?
Z anglików też podchodzą tylko trzeba wykonać modyfikacje lewej kratki, a nawet jak masz z Angola to jest lepsza regulacja bo oryginały można maxymalnie do góry dać tylko do wysokości twarzy a z anglika otwierają się dużo wyżej i nie dmucha Ci wtedy w twarz, a zasilanko podłączyłem do podświetlenia schowka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeS (SMS) opowiadaj co tam słychać u Ciebie jak się bawisz i w ogóle. Teoria wilgoci w przetwornicy jak najbardziej się sprawdza juz drugi dzień jeżdżę i zenonik świeci jak ta lala, a jest to o tyle ciekawe że przetwornica jest w środku zalana i nie powinna reagować na wilgoć Wniosek dla innych użytkowników - zapobiegawczo nie dawać przetwornic w miejsca narażone na wilgoć :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie moje gumy są wydarte do tych ograniczników w bieżniku przez co Aquaplaying jest na wysokim poziomie ale za to na kostce brukowej przy nie dużych prędkościach i do tego jeszcze troszkę deszczu to ciężko je w poślizg wpuścić nie wiem od czego to zależy Spocik jak zawsze do tego atrakcje w postaci płaczącej blondynki i upartego gogusia (czyt. damski bokser) + Milicja Obywatelska A propos moich Xenonków wczoraj jeszcze nie świecił ten prawy a dzisiaj chwilkę pomrugał i już sie pali dobrze jednak to że jest w suchszym miejscu pomogło mu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E tam w kościele CZARNA MAFIA rządzi to lepiej się w domu pomodlić Diman ale miałem jazdę po drodze, próbowałem Ci kroku dotrzymać ale co redukcja na cztery to utrata kontroli nad przyczepnością a pod M1 to myślałem że już po mnie będzie auto samo mi zaczęło uciekać na bok potem jak już zjeżdżaliśmy na Zabrze to też nie było zbyt ciekawie moje gumy to tak do 100 jeszcze się troszkę trzymają ale jak nie ma zbyt dużo wody na asfalcie potem to już jazda figurowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co Panowie lecimy na mega spocik po 29 do NUTIEGO ale by się zdziwił jakbyśmy tam wpadli w 15 autek A tak wogóle to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja nie wiem jakim cudem Keżor nam dupska nie złatał na strefie skoro w serii na tych gratach ma 121 kucy Panowie jutro ma nap.....ać deszczyk to gdzie sie spotkamy jak zawsze pod FORUM ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra ty warjacie sam to wymysliłeś :polew: Ja mam swierze wieści na temat mojego nie psujacego się Audi ale jak zawsze nie jest to wina samego auta tylko zastosowanej w niej części Zakupiona część była żekomo ori ale o tym na spociku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witaka pany raczej imię męskie Adam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam panowie Krolu z tym rozmiarem to chyba przesadziłęś wygląda jakbyś tam 19 włożył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co kupiłeś po dzwonie czy po powodzi Żartowałem, zapraszamy do nas oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba by o tym pogadać co nie Panowie Bardzo dobry pomysł Dzo-Dzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękowania dla KROLA Panowie znalazłem nowy pakiet w Audi 80 nazywa się S-LAJN :polew: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8268175
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron dobre to było a sztuczka z A6 jeszcze lepsza co za fiut jak trafi na upierdliwego gościa to go oskarzy że auto jest nie zgodne z opisem i spodkają się w sądzie
-
[B5 AFN] Błędne wskazania obrotomierza
Chętnie bym przyjechał ale niestety nie moge może z atydzień się to zrobi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzymaj się SoMeS A Czesterowi brakuje napewno Automata Krolu za tydzień jestem napewno jak grilek bedzie i piwko to sobie nie odpuszcze
-
[ALL B5] Obieg wewnętrzny
jak dobrze pamiętam to kiedyś też miałem taki problem ale teraz jak nacisnę obieg wew. to automatycznie załącza się klima i po prostu ja ręcznie wyłączam i mam obieg wew. bez klimy. Zobacz może tobie też tak to działa
-
[B5 AFN] Woda na dywaniku pod parownikiem
Dokładnie jak pisał dudziu jak sie tej rynienki nie wsunie albo źle się ja umieści to woda wali centralnie na filtr przeciwpyłkowy co w efekcie drastycznie zmniejszy siłe nawiewu ponieważ mokry filtr nie przepuszcza powietrza z zewnątrz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek bo fuszka mi się szykuje ale to jeszcze nic pewnego ze zaczne jutro być może że w sobote dopiero
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam panów i z przykroscia musze stwierdzić że moja obecność na jutrzejszym spociku stoi pod wielkim ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki d4rk ja troszke o tym poczytałem no i w sumie nie wiele z tego rozumie bo opis był po germańsku ale postaram sie do piatku przygotować do lekcji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przód w tym seacie zresztą nie lubie podrubek Wyobraźcie sobie jakby Audi zaczeło podrabiać Merca albo BMW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla mnie ta A4 B5 z boku no może B7 ale napewno Audi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie kłam Krolu Audice sie nie psują
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ty chcesz od Gregora to GURUGURU wysyła Podpadłeś najlepszemu specjaliście od silników 1,8T i nie tylko Witam panowie Majki ja musze sie rozglądac bo ostatnio same ostre chamowania mam i troszke sie dygam że w tym tygodniu pokiereszuje se furmanke