Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spocik był wypaśny jak zawsze mega atrakcje oraz praktyczna nauka parkowania między naszymi furami była poprostu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mój też tylko faktycznie w środku golasek troszke Majki myśle że ET 30 wejdzie bez problemu i nie bedzie trzeba instalowac dystansów powinno ładnie zblizyć się do rantów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wale wcale co za różnica
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to może o jakimś sensorze coś piszą albo ty wale takiej funkcji nie masz w tym soniaczu co?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak Ci się wydaje że nic sie nie stało jak zdejmiesz zderzak to się przerazisz pewnie podłoga to się kończy u Ciebie gdzieś koło belki tylnej Dobra juz skończmy dołować biednego Krola
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu czy ty czytasz co ja pisze sprawdź w tym radiu czy masz opcje ASL sensor a nie się pierdołami zajmujesz jak np. olanie łatwej kaski jak juz koledzy zauważyli, która mogła być przeznaczona na jakies mody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu dałeś :bicz3: miałeś gościa skroić na kase A wracając do funkcji w twoim radyjku to poszukaj takiej opcji jak ASL powinny być trzy poziomy od LOW do HI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlatego masz taki bajerek i jest to do wyłączenia. Ja mam taki sam bajerek ale niewiem jak on sie zowie jak oblukam to Ci napisze :> Kurcze Sparki mnie wyprzedził a tak wogóle jakie masz radio ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszyscy na tej stronie macie BANA :polew: Ale bym chciał być modem sypały by się bany za każde cześć i dzień dobry Żartowałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skąd wiesz że nikogo nie ma ? Witam z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz co pies robi jak się nudzi ? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie czat sobie urządzili ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SAMDAR karteczka normalnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester ładnie ale mało :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester no tak bez problemu się nie obeszło jedna ze śrub ta co trzyma górne wachacze znaczy gałeczki też nie chciała się ruszyć ale urzyliśmy ( robiłem ze szwagrem) środków perswazji tzn. większy młotek no i pneumatyczny klucz do kuł troszkę WD-40 tu podziękowania dla SAMDARA dowiózł nam potrzebny środek bo ja z pośpiechu zapomniałem no i troszkę mi pomógł kiedy szwagier walczył z zawieszeniem w swojej Hondzie, ogólnie jestem zadowolony bo spodziewałem się pracy na co najmniej 8 godzinek. PITERRA dla Ciebie oczywiście duży browarek za pożyczenie narzędzi bardzo się przydały zwłaszcza płaska grzechotka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj jest różnica i to za***ista dokładnie tak chodziło mi zawiecho jak auto kupiłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale pojechaliście SPARKOWI Zawias wymieniony w całości brak stuków to jest to Czester zajęło mi to cztery godzinki z przerwą na jedzenie i picie :beer1: Zastanawiam sie coś ty robił przez dwa dni przy Twoim zawiechu co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde Pucek jednak nie spróbuje tego paliwa bo mi się pompa zatrze :polew: a tak powarznie to słyszałem że jest różnica jak się wleje do benzyniaka te paliwko i ty teraz to potwierdziłeś :> Spocik udany jak zawsze a frekwencja na otwarciu sezonu imponująca oby tak dalej Wesołych Świątek Klubowicze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SMS : Wyślij do: GURUGURU, KROLU, Treść: ARENA, chyba że jakiś kataklizm będzie Już wam wysłałem Elyta takie rzeczy wyczuwa a nie się prosi o esy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki wielkie i oczywiście nawzajem :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Czester nie ma tragedi z tą pogodą jest szansa że burzy nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jacie prawie jak mój statek wiem prawie robi nie wielką różnice Piterra mam sprawę czy mógłbyś mnie poratować zestawem narzędzi z Twojej kolekcji będę w sobotę zawias robił i nie chce żeby mnie jakaś śróbka zaskoczyła z powodu braku sprzętu :gwizdanie: a witam z rana znaczy mojego rana bo ja po nocnej zmianie jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu mam na nocki a w robocie już nie mam czasu na odpisywanie a tym bardziej na czytanie takich głupot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nooo pany teraz to przegieliście :wallbash: napisałem do moderatora żeby usunął 50 stron za te byzydury co tu wypisujecie A tak serio to przeczytałem wszystkie zaległe posty od 150 stronki i nawet się nie pociełem mydłem ani żadnym innym tępym narzędziem A ha zapomniałem sie przywitać - witam wszystkich nabijaczy bezsensownych postów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra byda celowoł w tył