Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GURUGURU ty masz jakiegoś zajebistego pecha nie dość że znaczki na klapie poprzestawiane to zwalasz na wszystkich że to oni źle jeżdżą chyba sie zrzucimy dla ciebie na kurs szkoły jazdy Krolu nie ma strachu chwile poleżał i juz znikł dalej mogę śmigać na moich slikach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapraszamy serdecznie Ja też będę jak nic sie nie posypie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jest panowie skórka jest spoko ale jak się przyjrzeć to troszkę po przycierana jest no i ten kolor jak z damskiej torebki z lat 60 tych a co do śniegu to niech se pada przy temperaturze powyżej zera to tylko mokro będzie
-
[ALL] Czy potrzeba do wypłaty odszokodowania notariusza
Witam. Mam nie typowe pytanko czy żeby towarzystwo ubezpieczeniowe chciało wypłacić warsztatowi blacharskiemu odszkodowanie przy naprawie bezgotówkowej musze wysłać do ubezpieczalni sprawcy upoważnienie dla warsztatu blacharskiego i czy to upoważnienie musi być podbite przez notariusza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: to może ustalmy od razu że co spot to ktoś będzie miał dyżur i będzie przywoził browarek bo jak to będzie miało zależeć od stron na forum to frekwencja spadnie bankowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zbieracz naklejek Miron jestem pod wrażeniem twojej wiedzy na temat S-Line już wiem na pewno z kim będę sie konsultował kupująć moje nowe BMW ale raczej na pewno nie będzie to zbyt szybko ponieważ chciałbym sprzedać mojego Avanta w 100 procentach sprawnego ale to jest raczej nie możliwe bo jak cos naprawie to inne sie zdupi Nie spekulować teraz nic mi sie nie posypało jeszcze po odbiorze Auta od doktorka ale do piątku jeszcze daleko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gurecostam :polew: ale pojechałeś Czester nowa kzywka dla wicka.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem jestem proszę bardzo ważne że smakowało spot jak najbardziej udany ( a kiedy nie był ) a furka musi dymić na czarno bo jak by tak nie było to najprawdopodobniej Czester podczas ostatniego podpięcia wszech mocnego VAG-a zrobił mi benzyniaka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Autko jak najbardziej spisuje się dobrze powinno dużo mniej palić ponieważ całkowicie padł czujnik i mieszanka paliwowa była taka jakby ciągle był za***isty mróz, teraz pięknie się nagrzewa temperaturka do 90 stopni a co do ogrzewania to niestety ale chyba trzeba będzie jednak wymienić nagrzewnice ale teraz to mam w d*pie idzie ciepło. Zresztą na spocie pogadamy o tym.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To akurat nie fatum ani nowość że sie pitolą ten typ po prostu tak ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam już mojego paździocha to raczej na 99,9 przyjade tyle że po 19-tej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolego DONNYX jasne że ktoś to może zrobić ale raczej na pierwszym twoim spociku nie da rade dlatego że możemy pomyśleć sobie że przyjeżdżasz tylko po to żeby coś usunąć w swojej A4 więc pokaż się najpierw pogadamy poznamy sie a potem możesz liczyć na naszą pomuc myślę że nie będziesz żałował i miło spędzisz piątkowy wieczór Zapraszamy serdecznie chętnie zobaczę Twojego Avanta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niewiem o co chodzi z tym blacharzem bo auto oddałem do doktora mechaniora i po za tym to dobrze wiedziałem że setke zaliczam juz jestem za stary żeby sie bawić w BAŁWAN NA MORZU a i tak koś musiał to zrobić :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra gadać kto będzie bo musze wiedzieć ile tych browarów kupić a tak po za tym to wstydzilibyście sie naciągać najstarszego klubowicza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany w piątek raczej będę ale spóźniony bo moja ma druga zmianę i może juz moja strzałą mam nadzieje bo ten opel jest dla mnie za ostry a co do stawiania browara wszystkim to zaden wyczyn bo na spoty przyjeżdza taka garstka ludzi że w 10 zeta sie zmieszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
KROLU może Ci gdzieś rurka pękła poszukaj dobrze, zobacz czy gdzieś płyn nie kapie Ci na ziemie różne moga być przyczyny tego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SPARKI pewnie że bym pojejździł jak do tej pory najwiekszy pojazd jaki okiełznałem to był dwu osiowy STAR 744 taki terenowy odpowiednik STARA 266 tego wojskowego MIRON brecha do bendiksa jest twoja ( chodź bryka sie tak rozkręciła że od spotu nie używałem brechy do odpalania )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GURUGURU miałem coś innego na myśli, dosyć spory dzwonek pod M1 w którym prawie brałem udział moim nowym bolidem ale system ABS,SRS,ZSRR,ASR itd mi pomogły opisałem to dosyć szczgółowo ale mi sie skasowało więc teraz juz sie nie będe pocił żeby to opisać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miałem coś napisać i mi się to skasowało teraz juz mi się nie chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciebie ostatnio często nie ma nie jejździsz ty aby na spoty z A-4Club.EU bo jak tak to nadal :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki nie ma problemu zanim Miron się zdecyduje na moja propozycje możemy się dogadać i sprzedam Ci to zawiecho z odrobiną fantazji no i może z pomocą spawareczki przespawamy to do twojej starej B7 to jest naprawdę okazja to zawiecho chłopaki w U.S.A wkładają do swoich LOW-RAIDERÓW ja ci to puszcze za powiedzmy 1999.99 jedyna okazja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron sprzedaj fure Puckowi to potem się dogadamy za 50 tysi Ci oddam moją nowa strzałe :polew: opuszcze jeszcze ze dwie stówki na paliwo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja niewiem czy sprzęt mi pozwoli wogóle do was dojechać mam tak odjechaną brykę że S5 to przy niej jest to bryka mniej więcej klasy R8 tak za.....la że mogę forum po prostu przejechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasne kolego podeślemy Ci zdjęcia jakieś. Mamy piękne czerwone B5 wykończone ze smakiem zwłaszcza przód tej jest naprawde nie powtarzalny Piterra podeślij koledze kilka fotek aktualnych to sie załapiesz na Styczeń 2010 w kalendarzyku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja niestety nie wiem ale jak to mówią nigdy nie mów nigdy mam jeszcze mojego złoma ale w poniedziałek go chyba zawiozę na mały remoncik :>