Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dodaj do tego HID-y a nie jakieś OSRANE żarówki i będzie gites będziesz błyszczał wiejskim tuningiem po całych Pyskowicach :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak mordo ty moja wiesz że nigdy nie jest tak blisko żeby było za blisko szkoda ze cie nie było zobaczył byś co to drift między autami przednionapedówką to juz może sie nie powtórzyć bo niewiem czy na następnym spocie będę na tyle pijany żeby to powtórzyć ale nic nie bój dla ciebie wszystko a co do uczestników to jak zawsze GÓRÓGÓRU MIRON SPARKI CZESTER a ha wierny brat GÓRÓGÓRU a i SPARKIEGO możesz nie znać ale poznasz jak wpadniesz swoim nie bitym wozidełkiem na spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pewnie dlatego Cię nie pamiętam ale myślę że to nadrobimy a co do tego łosia z Tico to mam nadzieje że on się rozbił o jakiś filar i z tego koreańskiego padła nic nie zostało a gość przeżył i w końcu kupi sobie jakiś samochód
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj na spocie była nowa twarz nie stety niewiem jaki kolega ma nick klubowy ale mam nadzieje że przyjedzie jeszcze i że mu się podobało bo wariatów u nas nie brakuje jeden koleś :gwizdanie: jak poj....ny szalał między samochodami :polew: jeszcze do tego Avantem kompletny świr. A tak wogóle to dla wtajemniczonych co zostali dłużej odemnie i widzieli mój wyjazd to powiem że w żaden filar bym nie uderzył tylko po wyjściu z zakrętu moim oczom ukazał się próg zwalniający a wiadomo dla mojej taki próg to zabójstwo więc ostro zahamowałem a doniósł mi o waszych domysłach telefonicznie pan GÓRÓGÓRA :polew:. Następnym razem może będzie więcej samochodów to znowu sie pobawimy aż w końcu w filar
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No patrząc na nasza frekwencje to faktycznie bijecie rekordy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A po co Ci maska przeca Halloween już było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolo z Calibry zgniłej był jeszcze lepszy :polew: on nie przyjmuje mandatu to nie jego wina do sądu pójdzie :good:" niezły kogut mało wypadku nie spowodował i jeszcze będzie sie wykłucał o swoją rację
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie tak z innej beczki, czy ktoś oglądał dzisiaj Uwaga Pirat! na TVN Turbo był tam jeden mam nadzieje że nie od nas koleś bo miał mega dużo plastiku poprzyklejanego do B5-ki i nieźle przyświrował przed kamerkami, zarobił 27 pkt. i 1000 zeta mandatu :polew: na odcinku może może kilkuset metrów co za gamoń
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pięknie panie MIRON tylko pozazdrościć przejażdżki czymś takim. A tak nawiasem mówiąc to będzie ktoś dzisiaj na spociku pod ziemią FORUM bo ja się troszkę spóźnię ale będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz co Ci powiem że jeszcze żadnej ale wszystko przedemną a tak nawiasem to mój ręczny już jest troszkę słaby będę musiał pomyśleć nad podciągnięciem szczerze mówiąc pucek nie sądze żeby czymś sie różniły oprucz tego co pisałeś czyli twardości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja juz raz proponowałem zmiane czasu spotkań na jakąś inną i wtedy sie zobaczy może to coś zmieni No ja już się wczoraj o to bałem aż tu nagle z głębi parkingu usłyszałem przerażający pisk opon i od razu wiedziałem kto jedzie młody też tylko zdążył powiedzieć że mistrz ręcznego jedzie i po chwili srebrne avant stanęło koło nas wpadając w miejsce parkingowe nieomal że bokiem :> Nie ma strachu wszystko jest pod kątrolą jak w cos wkońcu przy.....ole to napewno nie w stare B5 tylko coś powarzniejszego może Q7 albo A5 :polew: a tak powarznie to niewiem czy zauważyłeś ale jak to robie to zamykam oczy i czekam aż auto się samo zatrzyma zawsze sie udawało :laghing2: a jak sie nie uda to bede musiał i wtedy sie dowiem czemu nie wyszło :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wspomóżcie nas koniecznie bo wczoraj to było przegięcie trzy + Astra z połamanymi lusterkami . Ale jak zawsze było fajnie przed FORUM niezły dzwonek na światłach na Tarnogórskiej koło radiostacji też sie szczepiły dwa wraki ogólnie ale ta frekwencja szybko spada i obawiam się że mój przedmówca WOJTEKCE ma racje wkrótce na spota przyjedzie tylko guregoru z bratem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będe ale też obawiam sie że dzisiaj nikogo nie zastane bo cichutko na tym naszym forum :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko wal jak w dym a jeżeli jedziesz pod mostem kolejowym z tym towarem i widzisz centrum handlowe to to jest właśnie miejsce naszych spotkań czyli FORUM przyjedź w ten piątek napewno coś Ci doradzimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na kolege GREGORY raczej nie masz co liczyć bo on raczej nie przyjeżdża na spoty chyba że razem sie zmobilizujecie i wpadniecie pod FORUM w Gliwicach a wrazie czego gdybyście nie mogli trafic to dzwońcie do mnie np. to po was wyjade (502-098-901) zapraszamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkie znaki na niebie wskazuja że to kadett
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może kiedyś MIRON sie skusze ale ogólnie boje sie jejździć autami na które mnie nie stać bo jak zachoruje to bedzie bolało aż do momentu kupna takiej furki a to może jednak potrwac kilka latek :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Październik 2008, 13:41_________________________________________________A ha a teraz kolejna odsłona jednego z pakietów tym razem PAKIET POSZERZENIE :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oczywiście panie PUCEK postaram sie nie zapomnieć Torxów wręcz nawet dzisiaj zapakuje je do mojej co by nie zapomnieć. Ja wsumie też nie miałem jeszcze okazji dosiąść rumaków MIRONA ale może to i dobrze bo pewnie bym zachorował. Tak jak juz pisałem ileś postów wcześniej rekord 4 został pobity przyjechało 5 , może juz czas pomyśleć o jakimś innym dniu naszych spotkań może wtedy zmieni się frekwencja A tak po za tym to jak komuś źle wycieraczki działają to niech sobie :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moje gratulacje znowu mamy jednego członka do naszego klubu więcej [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 15:35_________________________________________________A MIRONKU myśle że stała ekipa bedzie napewno no i liczymy na to że Ty wkońcu wpadniesz na dłużej niż na godzinke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie tak ale to zdjęcie jest poglądowe jutro na spocie obczaimy straty jakie poniósł i postaramy sie jakoś pomóc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak niektórzy pamiętają to kiedyś mówiłem na spotach piątkowych że nie ma aut z 1996 roku nie bitych i wtedy jeden zawodnik ostro zapierał się że jego czerwona bestia jest 100 procent nie bita kłamał a więc przedstawiam wam PITERROWÓZ w obecnej odsłonie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panie PITERRA jestem zobowiązanywzamian dam Ci popatrzeć jeszcze raz na mój AFN pod maseczką a tak na serio to mów co potrzebujesz z branrzy energetycznej a ja ci to załatwie oczywiście wmiare możliwości MIRON masz racje za niedługo mamy 50 stron ale zleciało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No obyś miał racje bo 4 to troche mało ale zapowiada się że padnie rekord 5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PITERRA mi się wydaje że on raczej w ochronie robi bo pisał coś o Aurisie a to hyba toyota jest więc taki sprzęt raczej nie występuje w policji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Olać cena kosmos więc nie ma o czym gadać