Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. U mnie jedna strona pękła ale udało mi się ten kawałeczek skutecznie przykleić mocnym klejem w czarnym kolorze nie powiem jaki to klej bo kolega mi tylko go porzyczył, efekt jest taki że niema śladu po pęknieciu
  2. Dokładnie środek jest ciekawy nawet bardzo ale tak jak pisał Tony te pseudo chromy ze zderzaka out-wiocha felgi koniecznie zmień pozatym wszystko ok no może poza mocą, te auto jest zbyt ciężkie na marne 75KM
  3. Panowie namieszaliście mi w głowie chciałem sobie kupić taki hiński zestawik HIS 6000K do moich soczewek TYC bo wydawało mi się że to ma najbardziej białe światło, i teraz nie wiem czy nie lepiej wybrać 4300K?
  4. też uważam że stary zderzak jest ładniejszy a co do to bardzo fajna tylko felgi do wymiany a te na zimówki a ha i jeszcze troche ja obniż bo straszne szczeliny są
  5. dlaczego miałyby być problemy skoro to chodzi o lampki z po lifcie? a co do twojego Autka to oczywiście fajna seria, kilka drobnych zmian o których koledzy juz pisali + koniecznie felgi i bedzie :th:
  6. Super wygląda ale jak już ktoś Ci pisał fela straszy swym rozmiarem
  7. ładniutka ta twoja tylko nie podoba mi się ten Matiz w tle (tak już mam nie nawidze tej marki ), a ha może felgi byś zmienił bo te są ni jakie takie
  8. No ładne cacko :oklaski:
  9. Piękny Avancik :oklaski: nic dodać nic ująć :drool:
  10. Bardzo ładna mi się wszystko podoba w twoim auteczku felga też, ogólnie :th: , przecież wszystkie nie moga wyglądać tak samo. Pewna odmienność jak najbardziej wskazana :oklaski:
  11. No ładna ta ale faktycznie felga jakby nie do tej furki, wrzuć fotki bo niema co oceniać
  12. Bardzo ładna tylne lampki pasujądo tego koloru nadwozia, wymień może lampy z przodu no i pomyśl o obniżeniu bo straszne szczeliny masz w nadkolach :th:
  13. Mnie po prostu rozwaliły te naklejki na Passacie TURBO i w Avancie 628 co to za wiocha ? sama listwa jeszcze by może uszła ale do Avanta
  14. Super sztuke upolowałeś :oklaski:
  15. Ładna avant fajne masz te zice no może oprucz tego przetarcia ale to nie problem
  16. Koniecznie zmień te fele no i migacze boczne na białe i wrzuć foty jakieś bo nie ma co oglądać
  17. Życze dużo szczęścia na nowej drodze życia i oby się nie zmienił twój stosunek do Pozdrawiam :oklaski:
  18. Witam pewnie można ale mógłbyś coś o sobie napisać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.