Treść opublikowana przez Pelex
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
U mnie jedna strona pękła ale udało mi się ten kawałeczek skutecznie przykleić mocnym klejem w czarnym kolorze nie powiem jaki to klej bo kolega mi tylko go porzyczył, efekt jest taki że niema śladu po pęknieciu
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Dokładnie środek jest ciekawy nawet bardzo ale tak jak pisał Tony te pseudo chromy ze zderzaka out-wiocha felgi koniecznie zmień pozatym wszystko ok no może poza mocą, te auto jest zbyt ciężkie na marne 75KM
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Panowie namieszaliście mi w głowie chciałem sobie kupić taki hiński zestawik HIS 6000K do moich soczewek TYC bo wydawało mi się że to ma najbardziej białe światło, i teraz nie wiem czy nie lepiej wybrać 4300K?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...
też uważam że stary zderzak jest ładniejszy a co do to bardzo fajna tylko felgi do wymiany a te na zimówki a ha i jeszcze troche ja obniż bo straszne szczeliny są
-
[B5 ADR 1,8]Witam oto moje cudo
dlaczego miałyby być problemy skoro to chodzi o lampki z po lifcie? a co do twojego Autka to oczywiście fajna seria, kilka drobnych zmian o których koledzy juz pisali + koniecznie felgi i bedzie :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B6 AVF] moja druga 4
Super wygląda ale jak już ktoś Ci pisał fela straszy swym rozmiarem
-
[B5 AEB] Pierwsza miłość :)
ładniutka ta twoja tylko nie podoba mi się ten Matiz w tle (tak już mam nie nawidze tej marki ), a ha może felgi byś zmienił bo te są ni jakie takie
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
No ładne cacko :oklaski:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Piękny Avancik :oklaski: nic dodać nic ująć :drool:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Bardzo ładna mi się wszystko podoba w twoim auteczku felga też, ogólnie :th: , przecież wszystkie nie moga wyglądać tak samo. Pewna odmienność jak najbardziej wskazana :oklaski:
-
[B5 AKN] Moje A4 Avant
No ładna ta ale faktycznie felga jakby nie do tej furki, wrzuć fotki bo niema co oceniać
-
[ALL B5] ADR+FK Black 6000k+8.5"235/45/17 - nowe foty w 1-szym poscie
Bardzo ładna tylne lampki pasujądo tego koloru nadwozia, wymień może lampy z przodu no i pomyśl o obniżeniu bo straszne szczeliny masz w nadkolach :th:
-
Listwa Na klapę do B5
Mnie po prostu rozwaliły te naklejki na Passacie TURBO i w Avancie 628 co to za wiocha ? sama listwa jeszcze by może uszła ale do Avanta
-
[B6 BDG] Moje nowe Audi
Super sztuke upolowałeś :oklaski:
-
[B5 AFN] A oto moje A4
Ładna avant fajne masz te zice no może oprucz tego przetarcia ale to nie problem
-
[B5 AHL] Moja czarna A4 :)
Koniecznie zmień te fele no i migacze boczne na białe i wrzuć foty jakieś bo nie ma co oglądać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
Życze dużo szczęścia na nowej drodze życia i oby się nie zmienił twój stosunek do Pozdrawiam :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam pewnie można ale mógłbyś coś o sobie napisać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam