Treść opublikowana przez Pelex
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 ADR] Teraz moja A CzWóREczkA
Ładna jak każda ale na pierwszy ogień idą te dziwne paski pod tylnymi lampami, co to sreberko z czekolady a pozatym jak już bedziesz posiadał alumki to bedzie :th:
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
Dla mnie to wszystko jest każdy ma swój gust
-
[B5 ADR] moje sreberko:)
Ładna bardzo, a co Ci się stało w spryskiwacze jakieś takie napuchnięte
-
[B5 AFN] A4 AFN 1.9 TDI moja seryjna
Bardzo cacy, wygląda na ładnie utrzymaną standardowe zmiany i bedzie super :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć audimaniaku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam to jest całkiem normalne dla posiadacza
-
[ALL] Obszywanie foteli skórą warto?
Zdecydowanie jeżeli obszywać ori zice to alkantarą a jeżeli zależy Ci na skórce to ori fotele
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Mądra decyzja te lampki są piękne ładniejszych nie widziałem jeszcze, czekam na fotki z sesji nocnej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
B5 S4 Pytanie do użytkowników- Felgi 16 czy wejdą??
Dziwne pytanie zadałeś czemu miały by nie wejść myśle że nie powinno być problemu żadnego
-
sportmile audi s4
Pięknie wyrywa do przodu, nic tylko pogratulować :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ziomala na forum
-
sportmile audi s4
Piękne golfik też niczego sobie, pokazuj ten projekcik chetnie zobacze i chyba nie tylko ja
-
sportmile a4 1.8t
Niewiem o co tutaj chodzi w tej waszej dyskusji ale autko na fotach jest miodne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mojego imiennika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B6 ASN] Moja :)
Ja też bym zostawił tak jak było wygląda zacnie
-
[B5 1Z] Moja granatowa Niunia :)
Koniecznie pomyśl najpierw o jakiś felgach a potem reszta planowanych modyfikacji :th:
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Lusterka koniecznie zmień, wydeszek też mi jakoś nie leży, brewki i te dziwne dywaniki w środku lampki tylne nawet w porządku :>
-
[B5 AKN] 2,5TDI, nowy nabytek\1
Bardzo ładna chyba tylko felga jakaś ciekawsza i bedzie
-
Moja czarna Perełka:* a4 1.9 TDI
no nawet bardzo przekombinowana ten czerwień raczej nie pasuje a felga to jest 13 czy auto jest podniesione strasznie wysoko stoi - ale skoro tobie się podoba to niech tak jest :> a ha jeszcze jedno pytanko skąd ty wiesz jakie kontrolki Ci się świecą skoro widać je nawet przy wyłączonym zapłonie?
-
[B5 AEB] Moja A4
Silniczek miód i popieram kolegów co do zderzaka w stylu B7 co do środeczka to jakiś dziwny chaos tam panuje chodzi konkretnie o to co leży koło poduszki pasażera i to co jest nad nawiewem środkowym+konsola środkowa jakoś tak dziwnie wygląda, chociaż to jest kwestia gustu
-
A4 1,9 TDI 90ps Granatowy
Tak jest ładna seryjka, standardowe zmiany już znasz tylko wydaje mi się że nikt nie wspomniał o tylnych lampkach-chyba że mi to gdzieś umkneło w waszych postach :th: