Treść opublikowana przez Pelex
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No cze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam czekamy na fotki
-
[B5 ABC] Czas sie pochwalić..
Furka piękna na fajnym wypasiku kilka zmian stylistycznych i bedzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i gratuluje zakupu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Panią
-
[B5 ADP] Moja blond niunia :)
Pomaluj dokładki pod zderzakami i boczne listwy jakaś fajna fela i lampki wiadomo jakie to bedzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Piękna maszyna ale RS-y w B5 były lepsze bo były w budzie typu Avant
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 AVV 1,8]Moja Piekna asia a4:] nowe fotki:D
Ładna jak każda :a4fan:ale mam mieszane uczucia co do tych felg na pierwszych fotkach wyglądaja jak kołpaki z giełdy a może to poprostu na fotkach tak wyszło dziwnie
-
[B5 ACK] moje audi
Ładna i do tego , tylko skrzynia nie na mój gust-a o gustach się nie dyskutuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i życze powodzenia w poszukiwaniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i życze powodzenia w poszukiwaniu
-
A4 B5 [AHU] Prąd kopie po wyjściu z samochodu
To dziwne NUTI że dalej cię kopie powinno w ten sposób się rozładować, dotykając najpierw ręką słupka a potem nogą ziemi wyładowanie powinno nastąpić bezboleśnie
-
[B5 AFF] Moja A4
Audiola ładna chociaż mi się osobiście ten granatowy środek nie widzi zwłaszcza w srebrnym autku, porażające jest też to że w z 1999 można spotkać klekoty które mają moc dobrą dla Fiata Pandy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam