Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie frekwencja masakra gdyby nie koledzy z Katowickich stron Murzyn i Keżor to było by nas tylko trzech a pogoda naprawde dopisała pewnie jak bedzie gradem walić to z dziesięć wozów będzie. Jak zwykle było super znowu odwiedził nas jakiś koleś niewiadomo skąd i podziwiał fure Murzyna potem wsiadł w swojego wyj...nego PUGOTA i pojechał w siną dal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron czy ja dobrze widze w dziale Sprzedam zauważyłem do kupienia Mironowóz czy mnie wzrok nie myli co się stało zachorowałeś na A5 3.0 TDi Q ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panowie podziwiam że jednak przyjechaliście ja niestety nie mogłem przyjechać ponieważ ratowałem ludzi z kilku okolicznych wiosek które wichura pozbawiła prądu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92eb2efa4ea2636d.html byłem w pracy przez dwa dni dopiero dzisiaj moge spokojnie usiąść przy kompie i poczytać co tam u was było na spocie. Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja również postaram się być w ten piątek i licze na to że Hammerek odpali Miron postaraj się Pozdrawiam wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaje fajnie i pojechał pokłony normalnie. Ja również dziękuje koledze za skasowanie inspekcji troche to było denerwujące. Atmosfera była naprawde super tylko troche mało nas było, ale mieliśmy wsparcie z A6 Klub-na które nie każdego stać :polew: wtajemniczeni wiedzą o co chodzi . Pozdrawiam wszystkich co maja A6 i nie tylko, bo ich nie stać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć wszystkim ja w tym tygodniu będę na 98% no może 99% do zobaczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piękny statek, no to panie Miron będzie o czym pogadać na kolejnym spocie juz nie moge się doczekać. Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich tych co byli i nie byli ale Ci drudzy niech żałują bo było zacnie, Hammerek i wogule tak jak juz pisałeś zresztą pitera no i do tego spalone hamulce Mirona . Mam nadzieje że dojechałeś do domu panie Miron i z hamulcami wszystko w porządku . Do zobaczenia w piątek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NAO dzięki za fotke całkiem nieźle wyszła ta moja Padlinka . Miron czemu tak późno wyciągnąłeś ten sprzęcik z ukrycia szkoda że miałem tak mało czasu, może następnym razem będę miał go więcej. Pozdrowionka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja oczywiście postaram się być tak jak w zeszłym tygodniu :> A co do miejsca na nasze spotkania to można przecież wypróbować kilka parkingów lub innych polanek w różnych miejscowościach naszego zadymionego śląska ja tam jestem otwarty na propozycje. Pozdrawiam wszystkich
-
Formuła 1 2008
Łezka w oku, o tym będą uczyć w szkołach :th:
-
Strefa Śmiechu
To sa najlepsze dywaniki jakie kiedykolwiek widziałem do Audi A6 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4263641
-
[ALL] Jakie felgi
Tylko R8 są :th:
-
[B5 AHU] Woda we wnętrzu
Kolego pablohasan może Ci się lać w okolicach linki do otwierania maski, było o tym na forum
-
[B5 AFN] Słaby nawiew z wszystkich kratek
Wielkie dzięki kolego bardzo mi pomogłeś i uspokoiłeś mnie troche że to jest to zrobienia ale pytanko brzmi jak sie robi nastawy podstawowe? [br]Dopisany: 21 Luty 2008, 20:46 _________________________________________________Panowie sprawa sie wyjaśniła. Jeżeli kogos to interesuje to opisuje przyczyne: mianowicie objaw słabego nadmuchu pojawiał się tylko w tedy kiedy padał deszczyk no i dzisiaj dodatkowo na dywaniku od strony pasażera pojawiła się wilgoć, po rozebraniu osłon z filtra przeciwpyłkowego okazało się że jest on zupełnie mokry a przyczyna była błacha bo źle wsadzona rynienka odpływowa tegoż filtra tzn.po lewej i po prawej stronie tej rynienki są uchwyty które musza ciasno wejść w w takie jakby szyny z metalową klamrą a u mnie po jednej ze stron to nie weszło tak jak powinno i cała rynienka wcale się nie trzymała a wręcz przeciwnie wsuneła się za głęboko i z szyby woda lała sie na filtr. Myśle że przyda się komuś to co napisałem. :th:
-
[B5 AFN] Słaby nawiew z wszystkich kratek
Macie racje Panowie to moze być przyczyna ale nie umnie bo filtr jest nowy no prawie nowy ma może z dwa miesiące. Sytuacja jest o tyle dziwna że dzisiaj już dmucha dobrze więc wniosek taki że musi się blokować jakaś klapka od zasysu powietrza z zewnątrz ale czemu mi tego klimatronik nie pokazuje? a moze ktos wie gdzie takowa klapka sie znajduje (może nad dmuchawą-z logicznego punktu widzenia)
-
[B5 AFN] Słaby nawiew z wszystkich kratek
Witam klubowiczów ! Problem polega na tym iż jak włącze dmuchawe na maxa przy obiegu zewnętrznym to ledwie mi z kratek dmucha obojętnie czy włącze samą szybe czy kratki na twarz czy nogi, sytuacja odwraca się gdy dam obieg wewnętrzny wtedy dmucha jak trzeba. Na kodach klimatronika zero błędów więc nie za bardzo wiem za co się mam zabrać, czy moze jest jakaś klapka która reguluje otwarcie zasysu powietrza z zewnątrz ? szukałem na forum i nie znalazłem tego typu problemu.
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
Witam! Miałem podobny problem ale od strony pasarzera też mi sie lało delikatnie po tych przewodach, więc wziełem poprostu pouszczelniałem to sylikonem nawciskałem między przewody i ten dziwny styropian i jest :th: . A dziwi mnie troszke to co napisał adikrakow ponieważ ja też mam Avanta i mam zbiornik płynu na tylną szybę w prawym boczku bagażnika a Ty pisałeś o jakimś wężyku w zdłuż auta-chyba że to się zmieniło w twoim roczniku?
-
Szczecin - 2 osoby zgineły , mam nadzieję że to nikt z klubu...
Niesamowite jeszcze nie widziałem czegoś takiego żeby auto się na pół przepołowiło to faktycznie jakiś szczep musiał być no i druga sprawa czemu zawsze gina osoby trzeźwe a pijaczki wszystko przeżyją nawet taka masakre ?
-
[B5 AFN] --- Prędkość maksymalna w moim bordziuchu ---
Ja miałem licznikowe 205 i wrażenie że jeszcze chce pójść do przodu ale niestety dwa pasy na A-4 kierunek Wrocław to za mało zawsze znajdzie się koleś który uwarza że jego CC 700 ma wystarczającą moc do szybkiego i sprawnego wyprzedzania :th:
-
[B5 1Z] Wentylator pracuje cały czas...
Nie wiem jak jest w 1Z ale w AFN-ach jest tak zwane Visco co oznacza że jeden z wentylatorów kręci się cały czas. A co grzechota, cięzko powiedziec może turbo Ci się sypie
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
Witam ma podobny problem co wy z tym że umnie na klimatroniku pokazuje 90 stopni które jest osiągane stosunkowo szybko a wskaźnik temperatury w liczniku nawet nie drgnie. Czytałem gdzieś w postach że może to być słaby styk w liczniku co o tym sądzicie ?
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
Faktycznie te co pokazał kolega ykk są ciekawsze ale nie mówie że te które ty wybrałeś nie pasowałyby do ciemnej zieleni
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
Wyglądaja ciekawie ale nie wiem jaki ty masz kolor bo pewnie nie do każdego bedą pasowały
-
grafitti na lambo
Grafa dobra na ciężarówke