Treść opublikowana przez Pelex
-
[B5 ABC] Moja A4 :) Srebna Strzała
Bardzo ładny Avancik do zmiany tylko felga i lampki przednie+migacze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AFN] moja A4
koniecznie do obniżenia strasznie wysoko stoi reszta ok :th:
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Super się prezentuje mam słabość do Avantów :th:
-
[B5 AHU] NOWE LAMPY i GRILL :]
Bardzo fajnie się prezentuje tylko fotki troszeczke ciemne :oklaski:
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
No całkiem całkiem tylko jakoś mi się czerwony kolor w zwłaszcza w avantach nie podoba, to jest oczywiście moje zdanie innym może się on bardzo podobać
-
[B5 AFN] [B5 AFN moja lala?????????
Ładna i tak jak koledzy piszą felga jakaś może większa kierunki koniecznie do wymiany i wydaje mi się że kolega ykk ma racje chyba coś pomyliłeś z tym silnikiem raczej masz AFN-a
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i gratuluje mądrej decyzji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No serwus
-
[B5 AHU] to teraz moja kolej, moje A4
Tak jest ważne że ale wygląda to dziwnie z tą kierownicą po pr. :th:
-
[B5 AHH] Czarna niunia
No ładna ale fela mi się jakoś nie widzi, czekam na fotki
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
Dużo fajnych zmian na duży plus oprucz tak jak to koledzy pisali - tego drewna bo to chyba nawet nie jest orginalne z bo wygląda jak z Merca beczki, felgi na zime są ok a na lato no to musisz coś fajnego koniecznie zapodać wtedy bedzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 ADR] było sciernisko, jest San Francisco :P
Po pierwsze to tak jak koledzy pisali felga migacze i lampki przednie ale nie jakieś ''ANGEL EYES'' bo to lipa jest, do tego ta gałka w środku no i to radyjko co to jest za "pinier" z bazaru te auto nie zasługuja na takie prowizorki
-
b5 1.9TDI oto moja niunia!!!
Ładna sztuka a zmiany standardowe jak wszystkie auta z przed liftu, fajne zice masz
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Dzięki MARINERO znowu się czegoś mądrego dowiedziałem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i czekam na fotki
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Ładna nawet bardzo :th:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Piękna mam pytanko czy ktoś mi wytłumaczy co onacza ten mały prostokącik na słupku pomiędzy drzwiami, widać go na pierwszych fotkach IVERSONA dokładnie zdjęcie z otwartymi drzwiami, widziałem już kilka z takim czymś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć czekamy na fotki