Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Witam na forum
  2. Witam na forum
  3. mi się jednak wydaje że ten plastik to pasuje raczej do NISSAN SILVIA, SKYLINE i innych japońskich scigaczy a nie do tu muszą być spokojne dodatki typu S-LINE albo RS + duża fela robią swoje
  4. Piękna tylko troche ten koreański grzmot tam nie pasuje do tej pięknej scenerii
  5. A-Max powinieneś dojść do 210 mi się już udało i musze powiedzieć że jestem pod wrazeniem bo 1.9 TDI w B-4 to tylko do 180 jechał
  6. Koledzy Ci juz wszystko napisali więc nie bede się powtarzał (ja tez nie widze żeby tu było jakieś sportowe zawiecho no chyba że z all road to sie zgadza)
  7. super kolorek, relingi :th: dajmy koledze troche czasu on nawet jeszcze nie zdążył jej przerejstrować! a co do oznaczeń z tyłu to ja jestem zwolennikiem NO NAME denerwują mnie te wiadomości na klapach wozu szkoda że tam jeszcze nie daja nr. nadwozia na ta klape oczywiście to żart każdy ma jak lubi
  8. Witam i czekam na fotki
  9. Kolego BASKECIOR oczywiście wiem że te dwa silniki różnią się turbinami co ma ogromne znaczenie w kulturze jazdy a poza tym jest jeszcze jedna znacząca różnica pomiędzy 80 a A4 silnik w B-4 jest zawieszony na poduszkach gumowych a w A4 na olejowych co daje spora różnice w przenoszeniu drgań na karoserie
  10. Wiem że niema ale wszyscy potocznie tak o Omedze FL mówią więc i ja tak ją określiłem
  11. Moze oczywiście lecieć przez obudowe filtra pyłkowego ale jest jeszcze jedna opcja jeżeli masz klime to mógł Ci się zatkać odpływ z parownika i woda wylewa się z obudowy prze taką gąbeczke w lewym dolnym rogu strony pasażera tu masz link do fotki o jaką gąbke chodzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a9353f275592f3d.html mi sie tak mocno lało że aż na tylnym dywaniku miałem wode ale najwięcej wody to było pod całą wykładziną 2,5 tygodnia suszenia tego gnoju żeby nie śmierdziało w autku
  12. ładna ale przód to mi troche Omege C przypomina przez ten gril oprucz tego migacze tak jak koledzy pisali na białe i bedzie dit :th:
  13. Witam na forum
  14. Witam na forum
  15. Witam na forum
  16. Ładna ale napewno delikatne zmiany wyjdą jej na dobre, felgi na zimówki zażuć a na lato jakieś ciut wieksze :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.