Treść opublikowana przez Pelex
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
mi się jednak wydaje że ten plastik to pasuje raczej do NISSAN SILVIA, SKYLINE i innych japońskich scigaczy a nie do tu muszą być spokojne dodatki typu S-LINE albo RS + duża fela robią swoje
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
Piękna tylko troche ten koreański grzmot tam nie pasuje do tej pięknej scenerii
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
A-Max powinieneś dojść do 210 mi się już udało i musze powiedzieć że jestem pod wrazeniem bo 1.9 TDI w B-4 to tylko do 180 jechał
-
[B5 AFM] B5 '98 2,8 V6 QUATTRO Moje 193 kucyki pod jednym dachem
Koledzy Ci juz wszystko napisali więc nie bede się powtarzał (ja tez nie widze żeby tu było jakieś sportowe zawiecho no chyba że z all road to sie zgadza)
-
[B5 AKN] A oto i ona
super kolorek, relingi :th: dajmy koledze troche czasu on nawet jeszcze nie zdążył jej przerejstrować! a co do oznaczeń z tyłu to ja jestem zwolennikiem NO NAME denerwują mnie te wiadomości na klapach wozu szkoda że tam jeszcze nie daja nr. nadwozia na ta klape oczywiście to żart każdy ma jak lubi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i czekam na fotki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
Kolego BASKECIOR oczywiście wiem że te dwa silniki różnią się turbinami co ma ogromne znaczenie w kulturze jazdy a poza tym jest jeszcze jedna znacząca różnica pomiędzy 80 a A4 silnik w B-4 jest zawieszony na poduszkach gumowych a w A4 na olejowych co daje spora różnice w przenoszeniu drgań na karoserie
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6 V6 1995r
Wiem że niema ale wszyscy potocznie tak o Omedze FL mówią więc i ja tak ją określiłem
-
Woda pod dywanikiem - POMOCY
Moze oczywiście lecieć przez obudowe filtra pyłkowego ale jest jeszcze jedna opcja jeżeli masz klime to mógł Ci się zatkać odpływ z parownika i woda wylewa się z obudowy prze taką gąbeczke w lewym dolnym rogu strony pasażera tu masz link do fotki o jaką gąbke chodzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a9353f275592f3d.html mi sie tak mocno lało że aż na tylnym dywaniku miałem wode ale najwięcej wody to było pod całą wykładziną 2,5 tygodnia suszenia tego gnoju żeby nie śmierdziało w autku
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6 V6 1995r
ładna ale przód to mi troche Omege C przypomina przez ten gril oprucz tego migacze tak jak koledzy pisali na białe i bedzie dit :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 ADP] Moje pierwesze 4 srebrne pierścienie.
Ładna ale napewno delikatne zmiany wyjdą jej na dobre, felgi na zimówki zażuć a na lato jakieś ciut wieksze :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj