Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. RS4

    Pelex odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :notworthy: RS B5 :th:
  2. Witam na forum i zapraszam do działu MOJA A-4 tam opiszesz i pokarzesz swoją
  3. Witam na forum
  4. Ładniutka seryjka nic nie bede wiecej pisał bo wszystko koledzy juz Ci napisali :th:
  5. KEŻOR dzięki za wyjasnienie tego zagadnienia
  6. Witam na forum
  7. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo fajna avant super wypasik chociaż zauwarzyłem pare uszczerbków np. wciśnięty uchwyt na napoje, albo uszczerbiona zaślepka kokpitu od strony kierowcy jak to się stało ? a i najgorsze co mnie drażni jak widze felge aluminową z odważnikiem na wieszchu jak w stalówce od tego są odwarzniki klejone od srodka. Ogólnie to cacy wygląda te lampki po lifcie super
  8. Witam na forum
  9. Witam Cię na forum i pozdrawiam szczególnie bo kiblowałem w wojsku właśnie w Giżycku
  10. Witam na forum i dla RS-a
  11. Cześć witam na forum
  12. Witam na forum gratuluje zakupu napewno nie bedziesz żałował tej decyzji :th:
  13. Ciekawe te lampki pasuja do koloru ale felga musi być większa
  14. troche tego nie rozumiem A co do to super kolorek taki jak mój , reszte napisali Ci koledzy więc nie bede się powtarzał
  15. Witam kolege
  16. Witam na forum
  17. Witam na forum
  18. Bardzo ładna Avancik nie rozumię tylko od kiedy większa felga daje mniej komfortu od mniejszej przy zachowaniu np. takiego samego profilu oponki, chyba że coś się zmieniło i teraz bedziemy zakładać felunek z TICO to dopiero bedzie wypas komfort
  19. Witam Cię kolego lubie Tyskie G
  20. Podoba mi się twoja maszynka ale ta felga jest troche zamała może nawet o jeden rozmiar, myśle że w tedy na komforcie wcale byś nie stracił ale to jest twoja sprawa pozdrawiam
  21. Kolorek najlepszy też mam taki :th: troszkę mi się kolorek skóry nie podoba, ni jak ma się do szarego matalika no ale to jest kwestia gustu zmiany na plus
  22. Witam na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.