Treść opublikowana przez Pelex
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
Ładniutki avancik czekamy na te zmiany, a co do silnika to napisz dlaczego masz taki a nie zwykły AFN, czyżby jakiś SWAP :oklaski:
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
Niewiem czy już sprzedałeś ale wygląda super zewnętrznie bez zarzutu a w środku to ten kolor tapicerki no ale to już moje zdanie
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Ja jeszcze nie oceniałem twojej a mieliśmy okazje pogadać na PW. Więć oceniam - bardzo ładna w moim typie i ma wszystko czego potrzeba, ogólnie gratki super furki :oklaski:
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
ogólnie fajna bo avant troche mi się nie podobają gumowe dywaniki w środku ale to jest moja taka pięta Ahillesowa ogulnie fajna ta twoja no chyba żeby mały lift przeprowadzić, no wiesz lampki z przodu i.t.d
-
[B5 ADP] Moje poprzednie Audi w sumie
ty chyba chandlasz jesteś? ale autka jak to są ładne
-
[B5 1.6] 1996 Złoty Metalik
Z tym pierwszym zdjęciem to dałeś ciała takiego brudasa tu jeszcze chyba nie było no a drugie jest już w porządku tylko jakieś autko nie kompletne, chodzi o gril
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! napewno na forum znajdziesz tego czego potrzebujesz
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
Ładniutka , fajnie się prezentuje
-
[B5 AJM] Czas na moją niunie.
Bardzo ładna ta twoja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
moje audi a4 1.6 z 1996
ładna ale przerażająco ogołocona troche lampe z migaczem od strony kierowcy masz krzywo! może ją popraw zanim kupisz soczewy, troche pracy i bedzie cacy
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Super avancik, szkoda tyko że relingów nie ma ale ogólnie jest
-
Ktore ladniejsze
Kurcze cięszki orzech do zgryzienia, obie są piękne ale wydaje mi się że pierwsze lepiej by pasowały do sedania a drugie do avanta
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
Wygląda super, stare były naprawde fajne ale tym też niczego nie brakuje musze przyznać że bardzo pasują do twojej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i gratki :oklaski:
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
Mi też się podoba ta A6 ale uważam że piękniejsze są jednak to moje zdanie. Napęd coś pięknego, zwłaszcza w zimie to musi być jazda. Czekam na zmiany potem bedziemy oceniać dalej. :oklaski:
-
Fotki mojej A4 :)
Ładna już po lifcie przynajmniej pare drobiazgów masz już sa sobą lekka gleba i fela bedzie miodzio
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
Ładniutka robi wrażenie ta navi, jak zdemontujesz ten wynalazek na telefon a dziury będą to zawsze możesz w to miejsce wstawić jakiś zwykły stojak na telefon. Felga troche mała ale dobra na zimówke, zawsze mi się ciśnienie podnosi jak widze na alumach odwarznik z wywarzania od zewnętrznej strony ale ładniutka
-
[B5 ADR] Czarna Mamba z Olsztyna :-)
Szkoda że te fotki takie marne ale kolorek spoko a felga fajna na zime bo na lato to coś większego by się zdało, drobny lift i będzie
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Bardzo kolorek i wogóle czekamy na zmiany bo narazie to tylko seria a z tego co piszesz bedzie cacy :oklaski:
-
[B5 AEB 1,8]To i ja się pochwalę OOOO
Dokładnie delikatny lift i bedzie cacy no może fela do tego większa :oklaski:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Dawaj te fotki a z tym silnikiem to faktycznie coś pomieszałeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ! czekamy na fotki