Treść opublikowana przez Pelex
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć powitać!
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
piękna-brak mi słów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć witam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cze powitać
-
Moja niunia 2.5 TDI jeszcze za niemca
Bardzo ładny avancik szkoda tylko że nie ma relingów, ładna fela i bedzie extra. Pogratulować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Witam Cię!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć powitać!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć powitać
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Super statek bardzo mi się podoba, przede wszystkim avant ! Pozdrawiam
-
jak popsuc wyglad A4
Dobry gust z doborem koloru :twisted: Do Ciebie Keżor to faktycznie mogło by pasować
-
Badanie techniczne pojazdu
Panowie! kolesie jak widzą nasze niunie to od razu myślą " o to jest fura!!!!! tu musi być wszystko w porządku " a tak wogóle to faktycznie trzeba się prosić żeby co kolwiek sprawdzili żeby wiedzieć co jest do wymiany. Łączę sie z wami w bólu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Powitać
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
Bardzo fajna niunia podobają mi się te chromowane dodatki takie jak na tylnej kalapie czy obwódki szyb bocznych, ogólnie kolorek super a co do tych nakładek na pedały w kolorze red to kicha, jeszcze tylko jakieś reprezentacyjne felusie i bedzie bosko. Pozdrawiam
-
A4 B5 [AHU] Prąd kopie po wyjściu z samochodu
Witam! mam na to szybki i skuteczny sposób. Wystarczy że przy wysiadaniu z auta złapiesz jedną reką np. słupka przy przedniej szybie a potem postawisz noge na gruncie to sie rozładuje skutecznie i bezboleśnie pozdrawiam chodzi generalnie o jakąś metalową cześć, możę być lakierowana
-
[B5 1.9 TDi 110km 1996] tak wygląda moja niunia!
znajazłem kilka modeli tych migaczy ale jakie bedą lepsze-całe przezroczyste z diodami w środku czy może da się sam klosz wymienić na biały?
-
[B5 1.9 TDi 110km 1996] tak wygląda moja niunia!
Dzieki bardzo! nie spodziewałem się tak miłych odpowiedzi. a co do dokładek o których pisze kolega YKK to chodzi o te pod zderzakiem tak? a i gdzie można kupić białe migacze bo na allegro same jakieś diodowe są? Pozdrawiam
-
[B5 1.9 TDi 110km 1996] tak wygląda moja niunia!
Witam wszystkich! Już ponad miesiąc jestem z wami więc chyba czas pokazać czym się poruszam również od niedawna, narazie tylko zdjęcia z zewnątrz bo wsumie środek to seria totalna z dodatkiem pseudo drewna. [
-
[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
Witam! No ładne cacko, środek super (marzonko) pozdrawiam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Witam kolege ze śląska!
-
Opony zimowe - rozmiar fabryczny 185 czy 195 ?
Cześć witam! moim zdaniem to weż przykład ze sportu konkretnie rajdów samochodowych, tam rajdówki na droge ośnieżoną mają pozakladane bardzo wąskie opony pewnie nie bez przyczyny i wydaje mi się że rozmiar 185 bedzie odpowiedni. ale to jest tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-05-2007, 10:30 ] ledwo się wiosna zaczęła, po co odkopujesz taki stary temat ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Powitać
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Witam Cię! autko faktycznie było by ładne jak każda ale z tymi kiepskiej jakości dokładkami to przesada do tego całego wizerunku pasowałyby wieksze felgi ale to i tak nie pomoże. Sorrki ale chciałem być szczery, pozdrawiam :biggrin:
-
Serwis klimatyzacji
A jaki środek proponujesz -Motipa? bo przeczytałem że o takim pisaliście wyżej. Jeśli więc jest lepszy to gdzie go można kupić za nie duże pieniążki?
-
Serwis klimatyzacji
Dzięki Iceman! Sory że tak zawracam tyłek ale jak już pisałem Audiczke mam od miesiąca i to jest moje pierwsze auto z klimą, więc nie wiele wiem na temat klimatyzacji. a czy mógłbyś mi jeszcze napisać czy ten środek który kupiłem jest dobry czy to kicha jest? http://www.allegro.pl/item190322740_wurth_profi_odgrzybiacz_klimy_na_dwa_razy_.html Pozdrawiam! :biggrin:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy A-4 i nie tylko, ja mam moją niuńkę od miesiąca i jak narazie jestem bardzo zadowolony (A-4 1.9 TDi 110KM 1996) :biggrin: