Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. autko ładne zdecydowanie fela nr.2 ma prestiż a pozatymkilka drobnych standardowych zmian jak juz koledzy wyżej pisali i bedzie
  2. Pelex odpowiedział(a) na MPS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna bardzo tylko felga musi jakaś ładna wpaść białe kierunki lampy po lifcie i troche mi się nie podobają te dywaniki z podrobką blachy ryflowanej. Mam prośbę nie zakładaj do tej ślicznej takiego gównianego zderzaka jak do tej Laguny-masakra jaszcze do tego szerokiego zderzaka kołpaki w tle widać szok do jak już chcesz koniecznie zmieniać zderzaki to masz super wybór z wersji S lub RS są piękne Pozdrawiam
  3. spoko furka jak będą wieksze fele to bedzie super wygłądała no i może faktycznie ten wydeszek ogólnie bardzo ładna
  4. Tak jak kolega TTom3k napisał tylne lampki oraz może mała gleba bedzie lepiej wyglądała na tych felach. a tak wogóle to mogłeś troche umyć tą
  5. bardzo fajna :a4fan:kolorek super drobne zmiany i bedzie cacy hak troche szpeci
  6. Kilka zmian i bedzie cacy tylko nie chromowane lusterka to do czerwonej nie pasuje
  7. Ciekawa ale fele musisz zmienić są bezpułciowe liczniki super tez planuje wrzucić takie coś do mojej
  8. troche wiochą czuć te spoilery nie przyśpieszą tej ale jeśli lubisz takie śmieci na aucie to twoja sprawa zmień chociaż lampy przednie to może coś się zmieni chociaż wątpie
  9. Cześć witam!
  10. witam kupuj kupuj czekamy
  11. cześć witam
  12. Cześć kolego
  13. Cześć powitać
  14. cze Witam, autko ocenimy w dziale moja A-4
  15. witam szczęściaża gratuluje
  16. super się prezentuje na tych felach i tak fajnie jest to asfaltu zbliżona podoba mi się gratuluje ładniutka jest ta
  17. Całkiem przyjemnie wygląda w środku ta twoja czekam na foty po naprawie
  18. ogólnie fajnie jest tylko to co zrobiłeś w środku to mi troche duże fiaty przypomina tam też każdy pakował wskażniczki światełka, to nie pasuje do wnętrza naszych bardziej do Deaewoo(chyba zle napisałem) bo w tym własnie aucie wieje tandetą, zlało by się.
  19. Fajnie się prezentuje lampy tylne pasują pod ten kolorek fela też ciekawa ogólnie cacy
  20. szkoda że nie ale ogólnie super, te kułeczka faktycznie troche za małe. Musze przyznać że ładne zdjęcia pstrykasz zwłaszcza te przed ostatnie jak do katalogu. Pozdrawiam
  21. autko cacy no ale tym to się bedzie cieszył chyba przyszły właściciel tej pięknej
  22. Witam miłośnika pięknego
  23. Super!zmiany na duży PLUS wygłąda kozacko. Mam kolege, też ma białą w sedanie zrobiona super szkoda że on nie ma neta i nie może się nam pochwalić swoją maszynką - może go namówie na małą sesje to zaprezentuje jego na forum
  24. Witam! Cześć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.