Treść opublikowana przez Pelex
-
AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r
autko ładne zdecydowanie fela nr.2 ma prestiż a pozatymkilka drobnych standardowych zmian jak juz koledzy wyżej pisali i bedzie
-
A4 B5 1.8 98
ładna bardzo tylko felga musi jakaś ładna wpaść białe kierunki lampy po lifcie i troche mi się nie podobają te dywaniki z podrobką blachy ryflowanej. Mam prośbę nie zakładaj do tej ślicznej takiego gównianego zderzaka jak do tej Laguny-masakra jaszcze do tego szerokiego zderzaka kołpaki w tle widać szok do jak już chcesz koniecznie zmieniać zderzaki to masz super wybór z wersji S lub RS są piękne Pozdrawiam
-
[B5 AFN AVANT] (11.12.07r) S-Line fele 17''+ Zderzak,etc; oceny mile widziane
spoko furka jak będą wieksze fele to bedzie super wygłądała no i może faktycznie ten wydeszek ogólnie bardzo ładna
-
B5 AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r
Tak jak kolega TTom3k napisał tylne lampki oraz może mała gleba bedzie lepiej wyglądała na tych felach. a tak wogóle to mogłeś troche umyć tą
-
A4 2.8 V6 rok 1995
bardzo fajna :a4fan:kolorek super drobne zmiany i bedzie cacy hak troche szpeci
-
[B5 1.6 1995 sedan] Moja A4
Kilka zmian i bedzie cacy tylko nie chromowane lusterka to do czerwonej nie pasuje
-
[B5 1.8 1995 sedan] Ładna Audi A4
Ciekawa ale fele musisz zmienić są bezpułciowe liczniki super tez planuje wrzucić takie coś do mojej
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
troche wiochą czuć te spoilery nie przyśpieszą tej ale jeśli lubisz takie śmieci na aucie to twoja sprawa zmień chociaż lampy przednie to może coś się zmieni chociaż wątpie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kupuj kupuj czekamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cze Witam, autko ocenimy w dziale moja A-4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam szczęściaża gratuluje
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
super się prezentuje na tych felach i tak fajnie jest to asfaltu zbliżona podoba mi się gratuluje ładniutka jest ta
-
[B5 1.9tdi 110KM]Przedsmak mojego 1,9 tdi '99
Całkiem przyjemnie wygląda w środku ta twoja czekam na foty po naprawie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[b5] Moja niunia - kiedyś i dziś
ogólnie fajnie jest tylko to co zrobiłeś w środku to mi troche duże fiaty przypomina tam też każdy pakował wskażniczki światełka, to nie pasuje do wnętrza naszych bardziej do Deaewoo(chyba zle napisałem) bo w tym własnie aucie wieje tandetą, zlało by się.
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
Fajnie się prezentuje lampy tylne pasują pod ten kolorek fela też ciekawa ogólnie cacy
-
Audi A6, 2,5 TDI, 155 KM, 2002r.
szkoda że nie ale ogólnie super, te kułeczka faktycznie troche za małe. Musze przyznać że ładne zdjęcia pstrykasz zwłaszcza te przed ostatnie jak do katalogu. Pozdrawiam
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
autko cacy no ale tym to się bedzie cieszył chyba przyszły właściciel tej pięknej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam miłośnika pięknego
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
Super!zmiany na duży PLUS wygłąda kozacko. Mam kolege, też ma białą w sedanie zrobiona super szkoda że on nie ma neta i nie może się nam pochwalić swoją maszynką - może go namówie na małą sesje to zaprezentuje jego na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Cześć