Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Faktycznie dziwny ten panel, szukałem takiego w wczęściach zamiennych ale nic podobnego nie znalazłem może ICEMAN ci coś powie na ten temat spróbuj do niego napisać
  2. Ładniutka ale faktycznie chlapacze nie pasują no i lekka gleba bysię przydała bo wysoko stoi ta
  3. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna ta kolorek super ale foty chyba robiłeś aparatem 1mega pikseli co?
  4. Ładniutka seria i zadbana
  5. Witam Cię kolego słyszałem że dobry servis klimy jest w Sośnicowicach. Zakład nazywa się "Sadło" z tym że tam są dwa takie zakłady o tej samej nazwie dwuch jak mi sie dobrze zdaje braci ale podobno ten bliżej Tworogu Małego lepszy. Znasz te okolice?
  6. Zeby paluchów sobie nie pociąć można zastosować nożyk do tapet oraz dodatkowo lekko podgrzać szybke suszarką od zewnątrz to co zostanie delikatnie zmywaczem do paznokci tak żeby nigdzie on nie kapnął bo plamy na tapicerce murowane
  7. miodzio nic dodać nic ująć no może lekka gleba
  8. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Super statek bardzo mi się podoba napęd Q coś pięknego kolorek i fela,piękna ta
  9. Wygląda cacy czekam na zmiany wtedy zobaczymy
  10. Coś pięknego kiedy ja będe mógggggggł mieć coś takiego gratulacje jest piękna ta
  11. Ładniutka lampy no i szybki, jakś ładna fela wieksza i bedzie cacy
  12. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    bardzo fajny statek kiedyś o takim też myślałem a i tak kupiłem
  13. Bardzo ładna ta twoja zmiany bradzo pozytywnie wpłyneły na jej wygłąd pogratulować
  14. Ładna ale to nie i do tego skrzynia mu się sypie
  15. Czekamy na foty, a w roczniku 2006 są jeszcze takie silniki 75 PS?
  16. Witam Cię kolego
  17. Cześć powitać
  18. Pewnie że tak te lampki są o wiele ładniejsze ładuj do
  19. cześć witaj
  20. Bardzo ładniutka ta twoja kolorek miodzio może pomyśl w przyszłości o jakiś fajnych większych felach, po za tym to jest taka moja sugestia te pokrowce na siedzeniach co to jest? no i może dywaniki jakies welurowe do środeczka ogólnie bardzo ładnie się prezentuje pozdro
  21. Cześć witam
  22. cześć kolego powitać
  23. Witam nowego użytkownika
  24. nie będe krytykował bo kolega audi s4 tdi luk który zresztą mógłby sobie profil uzupełnić, mnie objedzie z góry na dól. Ogólnie twoja jest super zderzaczek fele kolorek, pewnie lampy z przodu dużo by zmieniły ale to juz chyba niema znaczenia skoro myślisz o sprzedaży
  25. witamy nowego użytkownika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.