Treść opublikowana przez Pelex
-
Moja a4reczka
Bardzo ładna wsumie tylko felga mogła by być wieksza i ładniejsza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać nowego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć powitać!
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
Ładniutka jest, troche faktycznie te felgi wyglądają na za małe wymieniłbym je w pierwszej kolejności
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
Piękna nic nie będe pisał na jaj temat bo zaraz kontre dostane
-
[B5 1.9 TDi AFN] Seryjny Avancik
Ładny Avancik - bedą alu bedzie piękniejsza tak jak kolega 98igo napisał zrób coś z tym pomarańczowym w tych lampach + migacze na białe
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
Bardzo fajna ta twoja kilka zmian i bedzie cacy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam Cię Zdzichu
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
Też mam podobny problem i zastanawiałem się również czy to nie docisk sprawia takie psikusy, ale może jak ktoś pierwszy wymieni tarcze sprzęgła i docisk to się sprawa wyjaśni
-
[B5 AFN] zanik mocy powyzej 3000 obr.
Poczytaj sobie tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4925.0 może coś znajdziesz na temat który Cię interesuje
-
Kolejny Opolanin......
Fajna zwłaszcza napęd i silniczek a co do lampek to wydaje mi się że one bardziej by pasowały do białej ale to tylko moje zdanie
-
moja przepiękna niunia[B5 1.8 T]
Ładna seria. Fela na początek i bedzie spoko a serducho super
-
[B5 1.9TDI Avant] MOJA PIERWSZA :)
Fajny avancik jak wszystkie zresztą, tak jak piszą wszyscy pare zmianek i bedzie cacy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć ziom! pozdrawiam
-
[B5 1.9 TDI AFN] dArk4
super się świeci ta twoja czekam na zmiany napewno dużo dają felgi i szybki ciemne
-
a4 b5 moje aut
Całkiem całkiem ale gleba musi być bo w nadkole jeszcze dwie ręce wejdą.
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
Ładniutka seria. Zapodaj 17 -stki napewno szybciej ci się zawiecho nie wytłucze niż na 16-stkach jeżeli zachowasz rozsądny profil oponki, wręcz nawet lepiej bedzie to znosił im wieksze koło tym dziurka mniejsza prawda? logiczne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
Mi też się bardzo podoba nawet spojler z tyłu usunołeś super czekam na następne zmiany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
[B5] Srebrny Avant, maly lift :)
Ładnie wygląda w końcu to avancik pare drobnych zmian tak jak piszą koledzy i bedzie miodzik
-
Serwis klimatyzacji Gliwice i okolice
prosze bardzo jak w Sośnicowicach masz rondo to kierunek kędzierzyn i po 100 metrach od ronda masz skrzyżowanie na nim skręcasz w lewo za jakieś 300 metrów masz serwis po prawej stronie ale to nie ten jedziesz jeszcze prosto jakis kilometr może mniej i po lewej stronie bedzie następny to własnie ten
-
[B5 1,6] witam po raz drugi:)
a no to wszystko wyjaśnia czas zainwestować w jakiś aparacik żeby fotki lepiej wychodziły pozdro