Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Pelex odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo ładna wsumie tylko felga mogła by być wieksza i ładniejsza
  2. Powitać nowego
  3. Witam na forum
  4. Cześć powitać!
  5. Ładniutka jest, troche faktycznie te felgi wyglądają na za małe wymieniłbym je w pierwszej kolejności
  6. Piękna nic nie będe pisał na jaj temat bo zaraz kontre dostane
  7. Ładny Avancik - bedą alu bedzie piękniejsza tak jak kolega 98igo napisał zrób coś z tym pomarańczowym w tych lampach + migacze na białe
  8. Bardzo fajna ta twoja kilka zmian i bedzie cacy
  9. Cześć witam na forum
  10. witam Cię Zdzichu
  11. Też mam podobny problem i zastanawiałem się również czy to nie docisk sprawia takie psikusy, ale może jak ktoś pierwszy wymieni tarcze sprzęgła i docisk to się sprawa wyjaśni
  12. Poczytaj sobie tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4925.0 może coś znajdziesz na temat który Cię interesuje
  13. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajna zwłaszcza napęd i silniczek a co do lampek to wydaje mi się że one bardziej by pasowały do białej ale to tylko moje zdanie
  14. Ładna seria. Fela na początek i bedzie spoko a serducho super
  15. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajny avancik jak wszystkie zresztą, tak jak piszą wszyscy pare zmianek i bedzie cacy
  16. Cześć ziom! pozdrawiam
  17. super się świeci ta twoja czekam na zmiany napewno dużo dają felgi i szybki ciemne
  18. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Całkiem całkiem ale gleba musi być bo w nadkole jeszcze dwie ręce wejdą.
  19. Ładniutka seria. Zapodaj 17 -stki napewno szybciej ci się zawiecho nie wytłucze niż na 16-stkach jeżeli zachowasz rozsądny profil oponki, wręcz nawet lepiej bedzie to znosił im wieksze koło tym dziurka mniejsza prawda? logiczne
  20. Cześć witam
  21. Mi też się bardzo podoba nawet spojler z tyłu usunołeś super czekam na następne zmiany
  22. witam na forum
  23. Ładnie wygląda w końcu to avancik pare drobnych zmian tak jak piszą koledzy i bedzie miodzik
  24. prosze bardzo jak w Sośnicowicach masz rondo to kierunek kędzierzyn i po 100 metrach od ronda masz skrzyżowanie na nim skręcasz w lewo za jakieś 300 metrów masz serwis po prawej stronie ale to nie ten jedziesz jeszcze prosto jakis kilometr może mniej i po lewej stronie bedzie następny to własnie ten
  25. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    a no to wszystko wyjaśnia czas zainwestować w jakiś aparacik żeby fotki lepiej wychodziły pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.