Treść opublikowana przez Pelex
-
Jakie dywaniki wybrać
Zdecydowanie drugie mają dużo ładniejszy napis i tylne wykładzinki są większe wieć więcej ori podłogi zabezpieczą przed brudem
-
Jak powinien wygladac ten wyswietlacz?
Wydaje mi się że to jest taki sam komputer jaki był w Audi 80 B-3 2.0 kolega miał taki model i dokładnie tak mu się wyświetlało ale moge się mylić. Nigdy jeszcze nie widziałem w żeby w obrotomierzu był cyfrowy zegarek - co to jest za wersja?
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
Oczywiście wszystko jest do zrobienia. Miałem taki silnik w 80 B-4 i musze powiedzieć że rumak z niego nie był ale za to nigdy mnie nie zawiódł nawet w mrozy powyżej -25 stopni jakie nas ostatnimi czasy nawiedziły same pozytywy
-
[B5 AFN] Odkopalem dzis aparat na urlop i.....
Ładniutki szary metalik drobne zmiany typu klamki w kolor, lusterka oraz wymiana migaczy na białe no i felunek mogły by dużo wnieść do wizerunku twojej
-
[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...
Super Cabriolecik, zresztą wszystkie cabrio były i są ładne :oklaski:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Przyjemny statek :th: avancik napęd Q coś pięknego :oklaski: czekam na reszte fotek
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
Fajna seria szkoda tylko że masz 1Z a nie np. AFN miałbyś troche lepsze wrażenia z jazdy, wkońcu się przesiadłeś z wmiare szybkiego auta na dosyć słabiutkiego klekota no ale od czego są virusy
-
Kierownica po lifcie do B5 96rok
Poczytaj tu koleś napisał o co chodzi i co trzeba http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13850.0.html
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
Ładniutka ............. i .Miałem kiedyś 80 B-4 w tym kolorze więc mam sentyment no i Avancik. Zrobisz pare drobnych zmian odmładzających i bedzie :th: Pozdrawiam
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
No ładne cacko :th: felgi cacy
-
[B5 AKN] Po umyciu auta kontrolka akumulatora nie gaśnie.
Prawie na 100% wykończyły sie szczotki a że na myjni to przypadek no widze że już rozwiązałeś problem no faktycznie miałeś pecha że to wirnik
-
[B5]Przewód odprowadzający wilgoć z parownika
Ja mam chyba tak zatkany ten odpływ że mi się w środku na dywanik leje woda z parownika, niewiem gdzie ten odpływ jest też go szukałem kiedyś jak jeszcze odpływ był o.k.teraz nie moge używać klimy bo od razu kapie mi w aucie na dywanik, problem opisałem tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13770.0.html
-
[B5 AFN] Wziąłem aparat zorkę 5 i zrobiłem parę zdjęć
Przyjemna ta twoja pare drobnych zmian i bedzie gites . Jeszcze nie widziałem R8 na żywcu, pewnie robi wrażenie co
-
a o to moja cudna dziewczynka
Wrzuc fotki bedziemy oceniać chociaz nie rozumiem jak można jejżdzić czymś takim jak tico porarzka wszech czasów, ale widze że kolega sie nawrucił w najlepszy możliwy sposób- to musiał być niezły szok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ! napewno coś znajdziesz, forum to kopalnia wiedzy :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam
-
[B5 AFN] Woda na dywaniku pod parownikiem
Mam problem dziś podczas sprzątania mojej zauważyłem że dywanik od pasażera tuż pod parownikiem jest bardzo mokry, nie zastanawiając się długo szybko rozebrałem schowek oraz wyjełem wentylator żeby zlokalizować skąd sie ta woda leje i okazało się że miejsce które jest bardzo wilgotne i po naciśnięciu tej(w tym przypadku) gąbki kapie z niej woda, widać na zdjęciu o jaką gąbke chodzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a9353f275592f3d.html jest to chyba odpływ z parownika i podejrzewam że może się tam cos zatkało. Prosze o pomoc bo wody jest naprawde dużo Pozdrawiam serdecznie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a9353f275592f3d.html
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
Pięknie wygląda, zderzaczek robi swoje cała reszta zresztą też!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM na forum :th:
-
Moje a4 cabrio
Śliczna maszynka nic dodać nic ująć, no może poza felgami (sprawa gustu) :oklaski:
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
Całkiem przyjemna ta twoja czekam na felgi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam :th:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Nic dodać nic ująć poprostu piękna :th: :oklaski: