Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Cześć witam
  2. Witam i życze powodzenia w poszukiwaniu
  3. Kolorek fajny, a chromy na lusterka to nie bedą raczej pasowały bardziej wszystko pod kolor tak jak radzą koledzy, no i żadnych udziwnień typu lexus soczewy przód a tył jak już chcesz to lampki po lifcie i bedzie
  4. Witam na forum napewo znajdziesztu coś dla siebie :th:
  5. Bardzo przyjemna podoba mi się, szybki pasują chociaż tak jak już nie którzy pisali ta blenda na tył- to może sobie odpuść reszta super
  6. ładna tylko felga nijaka taka na zime bedzie dobra no i postaraj się te migacze zmienic to jest żaden koszt chyba 15 zeta jek dobrze pamiętam pozdrawiam
  7. A powiedz kolego po co w lampach TYC potrzebne są silniczki do ksenonów nie można je po prostu ustawić na stałe? A co do furki FELIPE jest super podoba mi się kawał dobrej roboty odwaliłeś
  8. Furke masz super :th: no i faktycznie dobrze się zastanów czy chcesz te felgi zmieniać bo pasuja idealnie do twojej
  9. Witam Cię :th:
  10. Jak tak czytam to co tu jest napisane to coraz bardziej chce Virusa u Rogala sobie zrobić, może następne grupowe chipowanie? musze sie mocno zastanowić
  11. Powitać kolege. Pochwal sie na dziale Moja A-4
  12. Witam i napewno Ci posłuży długo i dobrze :th:
  13. No dokładnie kilka zmian typu lampy lusterka klamki no i może te lampy tylne jakoś tak dziwnie mi nie pasują do one są przeznaczone dla wiochmenów. Ogólnie super statek jak każda
  14. Bardzo fajnie ją zrobiłeś, własny wkład tto się ceni. Mam pytanie na jednym ze zdjęć gdzie widać że wycieraczka tylnej szybki jest w prawo a fabrycznie powinna być w lewo zrobiłeś to celowo? Pozdrawiam :th:
  15. Powitać kolege (mam siostre w Rybniku )
  16. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ładniutkie cacko bardzo mi się podoba, pogratulować jest super :th: :oklaski:
  17. Ja wcześniej tak jak już pisałem jejżdziłem B-4 z silnikiem własnie 1-Z i jak wskoczyłem na AFN-a to mi kopara opadła zupełnie inna bajka :th:
  18. O jak kolega to pięknie wyjaśnił, więc różnica dość spora jak widze??
  19. Powitać kolege (kup sobie )
  20. Zgadza się. Ale to zależy od języka. Np. ja miałem na początku ustawiony język włoski i nie pisało po włosku, tylko był na komputerze taki znaczek: ( skreślona żarówka ).[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 12:10 _________________________________________________ Są to zegary po 99r. (po drugim lifcie) A ha, no widzisz znowu się czegoś nauczyłem teraz już nie będe takich głupot wypisywał
  21. No ja myśle, ale wydaje mi sie że jakaś różnica jest n.p. turbina jest chyba niżej w 1Z niż w AFN pozatym dzwięk silnika też jest jakiś inny ale jakie to ma znaczenie ważne że są oba bardzo oszczędne i to się liczy
  22. Piękna ta twoja B6 marzenie może kiedyś sobie taką kupie :oklaski:
  23. Witam Cię kolego ( mam siostre w Rybniku )
  24. Powitać nowego :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.