Treść opublikowana przez Pelex
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i życze powodzenia w poszukiwaniu
-
[B5 ADR] No wiec też sobie pozwolę na pokazanie mojego Maleństwa :)
Kolorek fajny, a chromy na lusterka to nie bedą raczej pasowały bardziej wszystko pod kolor tak jak radzą koledzy, no i żadnych udziwnień typu lexus soczewy przód a tył jak już chcesz to lampki po lifcie i bedzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum napewo znajdziesztu coś dla siebie :th:
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
Bardzo przyjemna podoba mi się, szybki pasują chociaż tak jak już nie którzy pisali ta blenda na tył- to może sobie odpuść reszta super
-
[B5 ADP] Nowe fele mojej A4
ładna tylko felga nijaka taka na zime bedzie dobra no i postaraj się te migacze zmienic to jest żaden koszt chyba 15 zeta jek dobrze pamiętam pozdrawiam
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
A powiedz kolego po co w lampach TYC potrzebne są silniczki do ksenonów nie można je po prostu ustawić na stałe? A co do furki FELIPE jest super podoba mi się kawał dobrej roboty odwaliłeś
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Furke masz super :th: no i faktycznie dobrze się zastanów czy chcesz te felgi zmieniać bo pasuja idealnie do twojej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię :th:
-
[1.9TDI AFN 110KM] chip - jednak nie w Poznaniu , pojechałem do Warszawy, WYKRES
Jak tak czytam to co tu jest napisane to coraz bardziej chce Virusa u Rogala sobie zrobić, może następne grupowe chipowanie? musze sie mocno zastanowić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać kolege. Pochwal sie na dziale Moja A-4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i napewno Ci posłuży długo i dobrze :th:
-
[B5 ADP] Srebrny sedanik
No dokładnie kilka zmian typu lampy lusterka klamki no i może te lampy tylne jakoś tak dziwnie mi nie pasują do one są przeznaczone dla wiochmenów. Ogólnie super statek jak każda
-
[B5 AHU] Zmiana wyglądu mojej niuni
Bardzo fajnie ją zrobiłeś, własny wkład tto się ceni. Mam pytanie na jednym ze zdjęć gdzie widać że wycieraczka tylnej szybki jest w prawo a fabrycznie powinna być w lewo zrobiłeś to celowo? Pozdrawiam :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać kolege (mam siostre w Rybniku )
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Ładniutkie cacko bardzo mi się podoba, pogratulować jest super :th: :oklaski:
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
Ja wcześniej tak jak już pisałem jejżdziłem B-4 z silnikiem własnie 1-Z i jak wskoczyłem na AFN-a to mi kopara opadła zupełnie inna bajka :th:
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
O jak kolega to pięknie wyjaśnił, więc różnica dość spora jak widze??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać kolege (kup sobie )
-
Jak powinien wygladac ten wyswietlacz?
Zgadza się. Ale to zależy od języka. Np. ja miałem na początku ustawiony język włoski i nie pisało po włosku, tylko był na komputerze taki znaczek: ( skreślona żarówka ).[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 12:10 _________________________________________________ Są to zegary po 99r. (po drugim lifcie) A ha, no widzisz znowu się czegoś nauczyłem teraz już nie będe takich głupot wypisywał
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
No ja myśle, ale wydaje mi sie że jakaś różnica jest n.p. turbina jest chyba niżej w 1Z niż w AFN pozatym dzwięk silnika też jest jakiś inny ale jakie to ma znaczenie ważne że są oba bardzo oszczędne i to się liczy
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Piękna ta twoja B6 marzenie może kiedyś sobie taką kupie :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię kolego ( mam siostre w Rybniku )
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No nie żle, imponująca waga
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać nowego :th: