Treść opublikowana przez Pelex
-
[B6 AVF] A to moja pociecha.....
Ekstra statek, kolorek, napęd, silnik no i AVANT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam
-
[ALL B5]Moje wozidelko
Audiczka taka jak moja super się prezentuje w tym kolorku jeżeli masz ochote to zobacz moją oto linki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/184f458fb90adeeb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1e408f7bbc18b0d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/611a9d3a54a746b6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0c9c8627dbe6c85.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0c9c8627dbe6c85.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37e070db5e3ccc95.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fa5701b3d48e51f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7b229d54c6a6caf.html
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Ładna jak każda a co do felg to wydaje mi się że 17 to kompromis żeby zachować jeszcze troche komfortu
-
A4 B5 [AHU] Prąd kopie po wyjściu z samochodu
Niewiem czy czytaliście mój post ale naprawde wystarczy tylko przed wyjściem przytrzymać się jakiejś metalowej części np. słupka przy drzwiach postawić noge na ziemi i po krzyku
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
Jak nie posiadasz kanału to jak zdejmiesz prawą kratke w zderzaku to masz na wieszchu taki malutki kranik od chłodnicy odkręcasz i sobie leci płyn z układu, potem zakręcasz i lejesz nowy reszte napisali koledzy wcześniej o odpowietrzaniu
-
[B5 1.9 tdi] efekt stukania przy wlaczonej klimie
qman możesz mieć zapowietrzony układ chłodzenia, szukaj wymiana płynu w ukłdzie chłodzenia
-
[B5 ADR] Przedstawiam moje A4
Przede wszystkim zacznij od felg to bardzo zmienia wygląd :th:
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
No fajna ale koniecznie wrzuć więcej zdjęć i napisz czy masz jakiś silnik w profilu czy może napęd nożny
-
[B6 AKE] Moje A4
super statek nie ma się do czego przyczepić może poza tym że w profilu to rocznik 2001 a w opisie 2002
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125 KM, 1994] Na począteek wystarczy :)
Ciekawy rocznik chyba bardzo rzadki ogólnie samochodzik fajny a o zmianach to koledzy już napisali
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam
-
Intergalaktyczne Audi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coś pięknego chciałbym móc to zobaczyć na własne oczy
-
[B6 BFB] Moja pszczolka..
Przepraszam ale po co zakładasz dwa tematy w jednym było za ciasno
-
[B6 BFB] Moja pszczolka..
Cóż moge powiedzieć albo napisać, ładna seria i tyle
-
[B5 1.8] Moje a4
Ładniutka chociaż lampy z przodu mi się nie podobaja no i brewki ale to tylko moje zdanie
-
[B6 AWX] 1.9TDI 170PS NOWE FOTY!!!
Ładna i nawet na pogode trafiłeś na wyspach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 ADP] A4 1.6 1995 narazie wystarczy
Ja tez tego nie rozumię o co chodzi z tym chromem na zderzaku i w środku co to jest ? musisz coś z tym zrobić
-
S4 B5 Moj ci on!
Bardzo ładna mi się podoba bardzo a co do felg to zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodobają a ja uważam że sa ładne nawet bardzo i napewno nie musisz inwestować w nowe a co do reszty to niema sie czego czepić jest
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Bardzo ładne i ciekawe wnętrze reszte juz koledzy napisali
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No cześć ziomal
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
A mi się podoba lubie extreme obniżone furki a pozatym to jest to profesjonalny tuning bo nikt nie szedł na łatwizne i nie kupował do tej furki jakiś smiesznych body kitów od np: CARZONA :oklaski:brawo za ogrom włożonych prac