Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Ekstra statek, kolorek, napęd, silnik no i AVANT
  2. Cześć witam
  3. Audiczka taka jak moja super się prezentuje w tym kolorku jeżeli masz ochote to zobacz moją oto linki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/184f458fb90adeeb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1e408f7bbc18b0d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/611a9d3a54a746b6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0c9c8627dbe6c85.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0c9c8627dbe6c85.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37e070db5e3ccc95.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fa5701b3d48e51f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7b229d54c6a6caf.html
  4. Ładna jak każda a co do felg to wydaje mi się że 17 to kompromis żeby zachować jeszcze troche komfortu
  5. Niewiem czy czytaliście mój post ale naprawde wystarczy tylko przed wyjściem przytrzymać się jakiejś metalowej części np. słupka przy drzwiach postawić noge na ziemi i po krzyku
  6. Pelex odpowiedział(a) na ovider temat w Audi A4 B5
    Jak nie posiadasz kanału to jak zdejmiesz prawą kratke w zderzaku to masz na wieszchu taki malutki kranik od chłodnicy odkręcasz i sobie leci płyn z układu, potem zakręcasz i lejesz nowy reszte napisali koledzy wcześniej o odpowietrzaniu
  7. qman możesz mieć zapowietrzony układ chłodzenia, szukaj wymiana płynu w ukłdzie chłodzenia
  8. Przede wszystkim zacznij od felg to bardzo zmienia wygląd :th:
  9. No fajna ale koniecznie wrzuć więcej zdjęć i napisz czy masz jakiś silnik w profilu czy może napęd nożny
  10. Pelex odpowiedział(a) na pbuli temat w Audi A4/S4 B6
    super statek nie ma się do czego przyczepić może poza tym że w profilu to rocznik 2001 a w opisie 2002
  11. Ciekawy rocznik chyba bardzo rzadki ogólnie samochodzik fajny a o zmianach to koledzy już napisali
  12. Cześć witam
  13. coś pięknego chciałbym móc to zobaczyć na własne oczy
  14. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Przepraszam ale po co zakładasz dwa tematy w jednym było za ciasno
  15. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Cóż moge powiedzieć albo napisać, ładna seria i tyle
  16. Ładniutka chociaż lampy z przodu mi się nie podobaja no i brewki ale to tylko moje zdanie
  17. Ładna i nawet na pogode trafiłeś na wyspach
  18. Cześć witam
  19. Ja tez tego nie rozumię o co chodzi z tym chromem na zderzaku i w środku co to jest ? musisz coś z tym zrobić
  20. Bardzo ładna mi się podoba bardzo a co do felg to zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodobają a ja uważam że sa ładne nawet bardzo i napewno nie musisz inwestować w nowe a co do reszty to niema sie czego czepić jest
  21. Bardzo ładne i ciekawe wnętrze reszte juz koledzy napisali
  22. No cześć ziomal
  23. A mi się podoba lubie extreme obniżone furki a pozatym to jest to profesjonalny tuning bo nikt nie szedł na łatwizne i nie kupował do tej furki jakiś smiesznych body kitów od np: CARZONA :oklaski:brawo za ogrom włożonych prac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.