Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie jestem i będę dzisiaj na 99.9% ponieważ jeszcze sie nie czuje za dobrze no i do tego dziecko mi dzisiaj zachorowało a pozatym żona ma na druga zmianę więc i tak na pewno się spóźnię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak CZESTER to była główna przyczyna ponieważ grzechotkę wygrzechotałem a sprej wysprejowałem oczywiście zobowiązujesie osobiście dowieść wam ten sprzęt jak tylko będę w stanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sorki panowie że mnie nie było choć deklarowałem że będę pewnie GÓRUGÓRU wam przekazał jaka była tego przyczyna więc wiecie. Myślę że na następnego spota przytaszczę. Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też będę ale nie za długo bo nocki i oczywiście grzecznie tym razem bo nie mam ochoty stać na zewnątrz no chyba ze śnieg spadnie to wtedy będzie jazda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki PITERRA za miłe i ciepłe słowa jak kiedyś będzie taki program to na pewno wystąpię w nim i oczywiście postaram sie nie zawieść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla zainteresowanych podaje link do ściągnięcia filmików ze spota oczywiście w roli głównej jestem ja http://odsiebie.com/pokaz/1014437---1869.html PUCEK wciąż myślę gdzie tu uderzyć ale i tak nie wiadomo czy będzie śnieg wiesz jak to jest jak nazłość pewnie nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam dla ciebie propozycje CZESTER ty sobie na zimę zmieniaj jeszcze oprucz zimówek zderzak ale w razie czego to ja ten zderzak co masz połamany chętnie przejmę za małą opłata oczywiście :gwizdanie: Ja też dzisiaj zmieniłem na zimóweczki i chyba jest jeszcze niższy niż był na moich szesnasteczkach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ty CZESTER ja już dawno nie śpię wręcz byłem już na zakupach ale jazdę miałem nie ziemską bo wiesz trochę śniegu leży a na tych moich dętkach raczej sie nie da jeździć w takich warunkach suma sumarów jechałem kilometr jakieś 10 min No to kiedy się umawiamy wieczorem na małe szaleństwo po parkingu ( zdejmę najpierw rejestracje bo dojdzie do tego że będę tam wisiał na ścianach z wyznaczona nagrodą za złapanie mnie ) A tak w ogóle to oczywiście MIRON jak sobie życzysz będziemy na 18-tą w przyszły piątek dobrze że nas poinformowałeś bo znowu dali byśmy :bicz3: d*py. PUCEK myślę że plac na Arenie będzie dobry ale oczywiście rozejrzę sie za jakimś bardziej bezpiecznym czyli żeby było dużo drzew i takich tam przeszkód dla podniesienia adrenalinki [br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 09:58_________________________________________________Dla PUCKA to jest zawiecho od WESOŁEGO http://www.allegro.pl/item481898139_audi_a4_sportowe_zawieszenie_obnizajace.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Takie brudne miałeś że aż najczyściejsze MIRON ty jak nawet przez miesiąc nie umyjesz to i tak będziesz miał najczystszą furkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pakiet futro a to dobre :polew: prawie jak pakiet strach a tak po za tym jutro będzie spokojnie na spocie bo narzędzia od PITERRY będę wiózł no i jeszcze jedno delikatne urządzono którego nie mogę zniszczyć więc lipa z taniego driftu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic się nie bój CZESTER tylko ty się na tym znasz a moje błędy to żaden problem wręcz nawet na razie sie tym specjalnie nie przejmuje pomyśle o tym jak będę sie nudził a to mi nie grozi zresztą pogadamy o tym na spocie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: dobre te hasło stary ty to masz normalnie wenę po zupie chmielowej Prawie bym zapomniał jak możesz PITERRA to o ile nie wyrzuciłeś przywieź na spota twoje stare lampy musze coś luknąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panie PUCEK w końcu sie pan zjawisz ja też będę no i mam małą niespodziankę jestem po małym rezaniu ale o tym sza na spocie zobaczycie pogadamy o tym i o tamtym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiec widzisz inaczej być nie może
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe co racja to racja MIRON ale jednak prezes sie musi prezentować wiesz drogie garnitury super fura i najnowsza komura :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgadza się ta moja wersja twojego nicka jest prostrza no i jesteś nasz GÓRU bo byłeś na wszystkich spotach ale prezesem nadal jest MIRON bo na takie stanowisko nie wystarczy tylko zasłużyć trzeba mieć jeszcze auto a nie odbita czyjąś oponę na drzwiach :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok sprawdzę to jak najdokładniej sie da bo coś mi tu nie gra ale tak jak napisałeś podyskutujemy o tym na następnym spocie
-
[ALL B5] Wymiana foteli
jasne że to jest tylko wina ślizgów a co do grzania foteli to na pewno musi to isć przez jakiś przekaźnik skoro działa to na zasadzie zwarcia czyli dość mocno obciąża instalacje elektryczna auta
-
[ALL B5] Gwintowane czy stałe sportowe ??
Ja myślę że jak chcesz komfort to zostaw jak jest bo jak obniżysz wóz to będziesz miał problemy z krawężnikami albo progami zwalniającymi, wierz mi ja mam -50 z przodu i nigdzie nie mogę sie wbic a jeżeli juz to może gwint wtedy przynajmniej będziesz miał wybór, ja wale w każdy próg zwalniajacy ale za to w zakręty wchodzę nieco szybciej niż standart zawiecho
-
[B5 AJM] drgania auta przy przyspieszaniu 110-130km/h potem OK
Ja obstawiam kółeczka nie ma możliwości żeby dwumas albo przeguby to by sie działo na każdym biegu przy jednakowej prędkości obrotowej silnika kolega pisze o prędkości auta 110 130 ewidentnie opony wpadają w wibracje i jest to silnie odczuwalne
-
[ALL B5] Sportowe zawieszenie.
Na pewno amorki są sportowe i przez to masz efekt wygięcia sprężyny bo ja ściskasz na maxa
-
[B5 1Z] mokry amortyzator z tyłu
tak jak koledzy wspomnieli wymień amory tył i nie oszczędzaj tu na używkach bo nowe są dosyć tanie myślę że zmieścisz sie tu w 100 za jeden dobrej firmy np bilstein
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a CO JA CI MÓWIŁEM niewierny Tomaszu ONLY 49kanał, a w razie Wu to pisz nowy temat w dziale benzyna Trza by wymienić ten czujnik ino pomacaj oba węże od chłodnicy jaką mają temp tylko że ja mam klekota ale to szczegół a co do węży to wydaje sie wszystko w porządku po jakimś czasie wszystkie są gorące jak ta lala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie którzy byli wczoraj na spocie u mnie na climatroniku pod nr 51 jest temperatura silnika sprawdzałem to dzisiaj i okazało się że u mnie to po przekręceniu stacyjki nie rośnie samo tylko wręcz maleje jeżeli oczywiście silnik sobie stygnie a jak uruchomię to powoli rośnie aż do 90 a na 49 nic sie nie dzieje tylko cały czas sie świeci 49
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko dasz rade parę razy w coś je...sz i będziesz debeściak przednio napędowego driftu