Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek potwierdzam że ford na Dąbrowskiego to jest największa lipa pod słońcem zresztą była gadka o tym na ostatnim spocie GURUGURU aleś wiązankę puścił chyba jesteś wk.....ny na je.....ych sk........synów pi............olonych w mordę je....ych szmatławców :polew: Je...ć ASO (A-le S-zmire O-dpierdalamy) w skrócie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgadza się MAJKI jak najbardziej zaliczony i udany [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 17:33_________________________________________________ A to moje nowe S6 [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 17:57_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panowie racja miała być konsolka ale niestety jak niektórzy wiedzą mieszkam na kawalerce z żona i z córką więc telewizor był zajęty a mi został tylko komp i :beer1: :beer1: :beer1: tak jak mówiłem :kox:PITERRA ale sie rozpisałeś :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Adamv prosiłeś żeby zerknąć czy jak depniesz to Ci dymi więć musze powiedzieć że nic czarnego nie wyleciało A tak wogóle to na spocie oprucz elity na czele z GURUGURU w koszulce klubowej i polarku ( to na pewno) a nie oficjalnie mówi się że bokserki też ma klubowe w planach są również skarpetki byli również koledzy których szczerze mówiąc nie znałem czyli Adamov i Krolu bo Majkiego 3646 akurat znam więc spot bardzo udany, brakowało jedynie nie bitego B5 z Pyskowic. VAG też był ale nic ciekawego nie wynikło oprucz tego że wszyscy mamy zj....e :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No no jak przyjadą wszyscy którzy się odezwali to będzie ciekawie no i kilku świerzaków może sie zjawi ja na pewno będę, dozobaczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PUCEK co to za skróty JSW czy to oznacza Jastrzębska Spółka Węglowa czy Jest Seat W-końcu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem Panowie żyje i mam się nie źle chyba dam rade przyjechać na Spocik chyba że coś nieoczekiwanie mi wyskoczy ja również proszę aby ktoś przyjechał z Vagiem bo mi z koła powietrze schodzi nie wiem dlaczego a tak serio to o test liczników mi chodzi :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No cichódko jak dzwon PITERRA pamiętasz jak w piątek odtajały mi te spryskiwacze, dałeś mi troszkę płynu i wychodziło na to że już będzie dobrze no to po paru metrach przejechanych na mrozie sytuacja się ponowiła wkurzyłem się pojechałem do NURAUTO i kupiłem koncentrat do -60 wlałem go i na drugi dzień po laniu jeszcze gorącą wodą po spryskach w końcu ukazał się płyn przydały by się grzane spryski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PUCEK jak ja sie mam odzywać po takim wałku jaki spotkał mnie i GURUGURU po prostu porażka no ale było minęło i może sie pokarze w piątek na spocie ale to tylko może
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Było nas uwaga żeby was liczba nie przeraziła 3 coś pięknego z czego jeden to brat GuruGuru ale 1,5 godziny ślizgaliśmy się pod Areną znaczy ja bo Vicek jak zobaczył wskazówkę swojego baku to po 15 minutach przestał się ślizgać . Jakby kto jechał na Arenę a dokładnie na Decathlon czy jak to się nazywa to uważajcie tam jest juz wszędzie lód pod śniegiem o czym przekonał się jeden pan który chciał swojej rodzince pokazać jak on pięknie swoim starym Fordem potrafi rękaw zaciągać i na pierwszym zakręcie obróciło typa o 180 stopni mało w krawężnik nie za....ał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to faktycznie Piter :wallbash: nic innego ci nie zostało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie właśnie przed chwilą byłem na ARENIE i musze powiedzieć że jest za***iście ślisko aż za bardzo troszkę lipa bo prędkości nie idzie nabrać odpowiedniej, tutaj panowie z Q mogą sie popisać GURUGURU zwłaszcza ty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też nie jestem pewien ale myśle że sie uda [br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 21:01_________________________________________________Panowie niewiem czy wy to widzicie ale pada śnieg więc może dzisiaj sie uda na ARENE skoczyć troszkę potańczyć z Audicami jak sie na to zapatrujecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Udanego Sylwka i do siego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie to prawda że nie wiele zjadłem ale tak źle nie było zastąpiłem kilka potraw czymś innym i jest git całość zalałem delikatnie różnymi dziwnymi trunkami a co do A6 2,7 BI to chciałbym ale ostatnio mnie nastraszył jeden gość od gazów LPG wszyscy go znacie jeździ bez ABS-u czasem podpina nam VAG-a i dosyć rzadko bywa na spotach :gwizdanie: więc będę pewnie szukał 4,2 L ale kiedy, tego nie wiem. Na razie jak niektórzy wiedzą szukam mieszkania a z tym ciężko bo na wszystkich fajnych budach agencje nieruchomości trzymają łapę co za tym idzie ceny z kosmosu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakieś półtora godzinki CZESTER razem z rozbieraniem tego tyłu w moim avancie no i było nas dwóch do tego i mieliśmy podnośnik który podniósł całe auto na raz więc wszystkie koła od razu w powietrzu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasne zapraszamy jak widziałeś u nas jest bardzo specyficzny klimat ale to dlatego że przyjeżdża sama elita spotów śląskich w Gliwicach a my znamy się juz dość dobrze dlatego tak dziwnie sie zachowujemy :polew: CAŁE ŻYCIE Z WARIATAMI ale parę wizyt i będziesz jak my Panowie mój Avancior jest już błogosławiony na wysokościach czyli zawiecho seria dzisiaj zawitała cóż za komfort GURUGURU nie wiedziałem że Ty masz własny film
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PUCUŚ troszkę w błąd wprowadziłeś naszego kolegę bo nie wiadomo czy on nie nadjedzie z drugiej strony czyli od ul. Witkiewicza wtedy musi przejechać cały parking i przed wyjazdem skręcić w lewo czyż nie mam racji ale jak byś nie jechał to szukaj nas na rogach parkingu wtedy na pewno nas znajdziesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No MIRON to teraz ja na pewno przyjadę aż mnie ciekawość zżera mogę nie wytrzymać do 19 - tej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:> Ja będę raczej na pewno no może pół na pół nie no większe pół w związku z tym mam prośbę do panów jeżeli ktoś ma ściągacze do sprężyn i może pożyczyć to bardzo proszę przywieść na spota.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic nie bój PITERRA będzie dobrze po prostu takie czasy każdy goni za pieniądzem albo za d*pami :polew: a co do CU to wież parę metrów żeby wciągnąć do auta to byś potrzebował kogoś do pomocy no i nieźle by Ci zadek opadł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na 99.9% nie dojadę do was dzisiaj ciągne druta 5x95mm2 CU PITERRA wiesz o co chodzi nie niezły kąsek chleba tylko to zależy jak aktualnie miedź stoi :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe co by mi dali jak bym podjechał zdewaluowana B5 Avant :gwizdanie: pewnie nowe Audi 80 B3 z silnikiem 1,6 D :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jestem pełen obaw że śniegu już nie będzie i zostanie tylko drift w podziemiach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra nawet nie wiesz jak bardzo żałuje ale nie mogę sobie sprawić takiego kalendarzyka bo antybiotyki ;( chociaż jak skończę kuracje to najwyżej nadrobie te kilka dni na raz a co do zacisku to co mogę powiedzieć nie każdy ma VAG-a w oczach i rękach dałem d*py i tyle :bicz3: