Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się także melduje prezesie z pewnym smutkiem ponieważ mój paźdzoch co raz to gorzej się czuje i na dniach idzie do lekarza pana dok. Daneckiego mam nadzieje że mu pomoże Mam już wóz zastępczy niestety w strasznym stanie technicznym i na letnich oponach - strach w oczach normalnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu to nie byłem ja ale dzieki że uważasz moją padline za ładną Gregory mogłeś śmiało wpadać my stoimy mniej wiecej do 21:00 next time zapraszamy śmiało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i masz było nas nie wielu znaczy Ja , Skydiver, Guruguru, Majki, Czester z żoną i wsio niezła frekwencja nie Ci co byli pamiętają jak mówiłem że zawsze w prawej kieszeni od spodni roboczych w pracy nosze wskaźnik napięcia, i pamiętacie że wczoraj był piątek trzynastego - to jak powiązać te dwie sprawy to dopadł mnie pech związany z tymi dwoma elementami a mianowice podczas wsiadania do mojej padlinki w tym że stroju i z tym że wskaźnikiem aby fure schować do garażu w pracy tak nie fortunnie sobie usiadłem że tym wskaźnikiem rozdarłem sobie moje ukochane kubełki kówa jaki jestem wściekły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To może w związku z zaistniałą sytuacją zamiast płacić 500 zeta za dorobienie kluczyka :doh1: to zainwestujesz ta kasę w alkohol :beer1: i wpadniemy odśnieżyc przed garażem i się kluczyki znajdą A jak będzie alkohol to i Pucek i Piettera się zapewne pojawią Popieram zainwestuj w przystawki a my całą ekipą wpadniemy i każdy płatek śniegu sprawdzimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chcielibyście żebym nie wyrobił prędzej to wy poro.....acie swoje padlinki niż ja gdzieś przytre szukam i już tak na wszelki wypadek jak którys z was się będzie pytał to będę wiedział co mu odpowiedzieć dozo na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki zajebiaszczy pomysł Panowie szukam dobrego warsztatu blacharsko lakierniczego nie musi być tani ma być dobry - w okolicach Gliwic lub Zabrza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Pucek napić się zawsze zdąrzysz a spoty sa tylko raz w tygodniu wsiadaj w PKS i dawaj do nas Piterra ty sobie grabisz tyle spotów opuscić to swoisty rekord zresztą zaraz za tobą jest Pucek może wy razem pijecie nałogi jedne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i wykrakałeś Żarówka od STOP-u mi się spaliła ;( Ale FIS podał info i bez VAG-a się obeszło Musze Cię zmartwić jak kupiłem tą padline to w pierwszym miesiącu użytkowania dokładnie spaliła mi się żaróweczka stopu trzeciego więc sam widzisz Twój łańcuszek szczęścia już wystartował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SUPERFLIGER ty cos za bardzo podskakujesz w chmurki patrz tam jako coby twoje wozidełko chociaż z rok pojeździło bez awarii ( co w przypadku audi jest nie możliwe )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chyba też odam auto do Daneckiego żeby mi przeglądneli te moje drobne niedociąnięcia w mojej padlince
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dasz rade do puki się kółka kręcą będzie dobrze a jak coś Cię trapi to pogadamy o tym na imprezce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SUPERFLAJ co ty masz w profilu za auto Poprawiono - wycofuje pytanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no GURUGURU teraz to najlepiej zwalić że na parkingu i niby ktoś przerysował a może ćwiczyłeś zaciąganie rękawa i ci nie wyszło Ja będę ale koło 19-tej. A i jeszcze coś jak można prosić o to żeby ktoś wziął VAG-a bo coś mi stuka w prawym kole ( z tym VAG-iem to powarznie niech ktoś weźmie)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie obiecuje ale jakaś maleńka szansa jest Miron no szkoda że cię nie bedzie myslałem że wpadniesz A8 to sobie pooglądam a nóż widelec sie skusze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale jakie ja juz zmniejszyłem GIF-a po nizej 100kb
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: M@RK to chodzi o mój avatar właśnie MIRON niewiem co jest granę znalazłem sobie nową RS4 na avatara a tu lipa po dodaniu linka niestety nic sie nie wyświetla czy są jakieś ograniczenia a może przeciwskazania co do formatu chociaż fotę mam już w formacie GIF nie kumam czemu tak sie dzieje. Pomocy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak to co? dobry afn nie jest zły chociaż ma tyle rzeczy powymieniane że przebieg musi być zdrowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek to co znalazłeś naMobile.de to jest lipa, tył auta zjebany jakimś tanim laminatem cholera wie czy nie ma wierconych dziur pod to badziewie. To co Miron znalazł to już ładniutka wersja zjebanej B5-tki ale co mnie rozbroiło to brak podłokietnika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany poczytajcie to " dodam dres made in taiwan :polew: :polew:" http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7565625[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 07:25_________________________________________________nigdy nie była katowana ale kladke już ma pewnie dla ozdoby
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PUCEK
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też mi sie tak wydaje że masz AHH
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MIRON wybacz za te poduchy na następnym spocie masz u mnie dwa zajebiaszcze jaśki z atłasu a może masz jakieś foteczki tej A8 chętnie bym ja zobaczył choćby na fotkach wtedy będę wiedział co straciłem PROTON2 jak sie będziesz do nas wybierał to proszę weź ze sobą sprzęt (VAG) chciałbym wiedzieć kiedy moja się rozpadnie i czy w niej jest jeszcze jakieś życie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nie mam pytań no może jedno kiedy jedziesz po tą A6 czkę SSSSSSQQQQQQQQQQQQQTTTTTTTDDDDDDDDDIIIIIIIII chętnie bym w tym chociaż posiedział :gwizdanie: no może byś mnie nawet przewiózł co? Proton2 z pięć autek myśle będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu troszkę sobie nagrabiłeś z tymi Avantami B5 masz pytania odnośnie diesla a u nas największe spece od tych wozów to prawie tylko Avanciarze łącznie ze mną :gwizdanie: i coś pewnie bym Ci doradził jak go zmodyfikować ale chyba nie lubię sedanów (bez obrazy). Ja jutro będę ale nieco spóźniony myślę że na 19:00 dojadę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja daje 10500 tysia i czekam obiecuje że nie będę bokami chodził na spotach no może czasem