Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poszukaj kiery bez poduszki lepiej na tym wyjdziesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon o takie rzeczy pytaj Gregora ale wydaje mi się że to jakaś ściema no i nie do 1.8T tylko do zwykłego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O ja p......e to musi być wypasik. No nic jak wytrzeźwieje to jadę do Mirona obadać furacza Rudi najlepiej jak poszukasz kiery bez poduchy to kwota może się zamknąć w 100-,
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi ty potrzebujesz coś takiego http://moto.allegro.pl/item657273378_kierownica_audi_a4_a6.html ale najlepiej bez poduszki bo twoja podejdzie do takiej kiery[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 19:43_________________________________________________Diman nie rób smaków bo do piątku nie wytrzymam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koleś napisał że ona jest wytarta więc nie ma sensu jej brać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi lepiej sobie kup kiere już z ori skórką nie będzie raczej problemu i powinnaś się zmieścić w 300 a za obszycie dasz 250 i nie będzie tak fajnie wyglądała jak fabryczna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe pewnie dla mnie bomba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron graty za nową brykę Keżor bądź milszy dla kobiety ona jeszcze nie opanowała naszego slangu i nie wie że na forum o kasie się nie dyskutuje Droga klubowiczko nic się nie martw nie zbiedniejesz ramki są w przystępnej cenie a tak wogóle to jak się do Ciebie zwracać bo RUDZIELEC to jakoś tak dziwnie może masz jakieś zdrobnienie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byle nie wiejskiego a będzie dobrze. Wpadnij w piątek to obadamy twojego rodzynka bo 75 KM w 2001r. to wielka rzadkość :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem Czesterku że jest taki dział i tam wrzuce wszystkie foty a tu tylko fotki poglądowe
-
[B7 BPW] Podnoszący się stan oleju
Zgadza się panowie, z tym filtrem cząstek stałych mam firmowego Forda Transita i tam w instrukcji jest napisane żeby go przeganiać od czasu do czasu bo inaczej będą problemy z owym filtrem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Panowie takich spotów nie ma nikt w tym kraju jestem tego pewien jak niczego na Świecie Posprawdzajcie wszyscy czy nie macie kleszczy bo ja dzisiaj córce już jednego wyciągałem [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 13:54_________________________________________________Kilka fotek ze spotu
-
[B5 ADP] Kilka pytań odnośnie wymiany kierownicy
Dokładnie temat jest często powtarzany ale z góry Ci powiem że kiera nie podejdzie inny wieloklin, a poduszka nie ma tu nic do rzeczy tylko jest inna wtyczka taśmy airbag
-
[B7 BPW] Podnoszący się stan oleju
Też obstawiam że to ropa dostaje się do paliwa, a płyn chłodniczy to raczej nie możliwe ponieważ ciśnienie oleju w silniku jest duzo wyższe niż ciśnienie płynu chłodniczego więc siłą rzeczy płyn nie przepcha oleju
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy - montaż z 99 r do 95 r
Powiem tak jest to do zrobienia nawet jeżeli zostawisz stare manetki da się nową taśme ułożyć trzeba tylko lekko obudowe wyrezać albo założyć z polifta i wtedy zostanie kwestia podpięcia Air baga i klaksonu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu coś się tak uwziął na tego balet-mistrza dryftowego, widać że jest perfekcyjny w tym co robi i zaproszę go pod forum i się z nim zmierzę między filarami :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe o raz za dużo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester to sobie nagrabiłeś przecież wszyscy wiedzą że moja fura sie nie psuje tylko mechanicy ją demolują Guruguru kó.....a że też nie wpadłem na pomysł pojeżdżenia Twoim furasiem jak byliśmy pod GoSportem/Nureauto w zimie ale była by jazda po tym rondzie i z tyłu sklepów :polew: wytarabanił bym Ci bak paliwa w godzinę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guruguru ty się w moja interpretacje słowa GÓWNIARZ nie wtyrkaj chciałem żeby to zabrzmiało łagodnie i pozwoliłem sobie zdrobnić owo słowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pamiętajcie że on najpierw musiał kupić paletę piwek potem ja wypić wytrzeźwieć i wyciąć zaślepki Czester i Guruguru nie mądrzyć mi się tu, bo gdyby czytać same posty bez podpiętych tematów które nie którzy wrzucają do swoich spamów to pewnie i dwadzieścia minut by mi to zajęło a tak teraz macie duwniarze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam spamowiczów godzina czytania była i tak wszystkiego nie przeczytałem
-
[B5 ADP] Zapach płynu chłodniczego z nawiewu plus lekko grzeje
No to teraz na stówkę masz do wymiany nagrzewnice współczuje bo dzisiaj znaleźć dobrego fachowca i żeby jeszcze do tego robił to za rozsądne pieniądze to graniczy z cudem
-
[B5 ADP] Zapach płynu chłodniczego z nawiewu plus lekko grzeje
Pod filtrem kabinowym (przeciwpyłkowym) jest klapa która zamyka dopływ powietrza do kabiny w przypadku obiegu zamkniętego pod tą klapą jest wentylator który możesz wyjąć rozbierając schowek ( wentylator trzyma się na trzech torxach rozmiaru nie pamiętam ) ale tam chyba nie ma co szukać przyczyny, a to że masz delikatnie podmuch ciepłego powietrza to może ten wypływający płyn z nagrzewnicy zalał ci silniczek sterujący ciepłym/zimnym powietrzem, zrób może test na klimatroniku zobacz czy nie masz błędów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie to będzie mioronowóz za ramki dla Żonki Kolego przyjedź pogadamy a na pewno ktoś Ci kompa podepnie jak nie za pierwszym razem to może za drugim ważne żebyś przyjechał do Nas a nie tylko po to żeby sobie Vaga podpiąć :> Obserwuj nasz temat bo w ten piątek raczej Spotu nie będzie tylko w sobotę na Gliwickim poligonie ale o tym przeczytasz http://www.a4-klub.pl/smf/pierwsze_urodziny_spotow_slaskich_2009-t78085.0.html