Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu jasne że manetki masz a może się to nazywać jeszcze przełącznik zespolony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://moto.allegro.pl/item693459274_a4_1_9_tdi_131km_xenon_sportpakiet_navi_idealna.html Nawet nie czytałem tamtej za to ta jest wykoloryzowana na maxa[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 20:48_________________________________________________A teraz z innej beczki pomijam fakt że jest to w języku Rumuńskim ale wokalistka tego zespołu jest chyba zakochana w Audi bo w scenach kiedy jest ubrana na czerwono widać jaki piękny ma pasek :gwizdanie: oprucz tego gościu w zielonym za***iście jest podobny do LIBERA tego co śpiewa z Sylwią Grzeszczak http://www.youtube.com/watch?v=5oxOR88zORA Ale wyj....eł z tekstem co ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://moto.allegro.pl/item694052791_audi_a4_1_8t_pedantycznie_zadbany.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek za tego avanta to Przeca Audi Mazda i Alfa robi najładniejsze kombiki nie ma sie do czego przyczepić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek klubowicz sprzedaje http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_b5_99r_180ps-t89319.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest ładowany nawet gdy stoi na biegu jałowym jak sie nie myle to chyba około 14V powinien mieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
KRIS a ile ty zamierzasz jeszcze jeździć ta właśnie audicą ? Pomyśl czy to Ci się w ogolę opłaca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki nic nie buj ropę nie tak łatwo zapalić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chodzę co jakiś czas na giełdę tak z czystej ciekawości no i oprucz tego że sami handlarze to ceny z kosmosu ale co się dziwić jak oni na te swoje graty wydaja kupę kasy począwszy od wjazdu na giełdę 50,- potem kosmetyki samochodowe do mycia silnika potem z dwa litry plaka na taki czysty silnik to juz jest kolejne 50,- teraz każdy z handlarzy ma po parę aut więc robi się niezła sumka a wszystkich aut na raz nie sprzeda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no coś powoli rusza maszyna :gwizdanie: Witam panów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Giełda jest jak komis samochodowy do okoła sami handlarze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoty Sląskie umarły witam wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek ja Ciebie o takie rzeczy nie podejrzewałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na następnego Spota raczej zajadę normalnie i jeżeli to nie będzie problem to rezerwuje sobie przejażdżkę obiema zapi.....czami Obiecuje że będę czysto ubrany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ty jako nie liczny zawsze piszesz jakieś konkrety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek aleś ty dzisiaj wygadany :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moja propozycja jest nadal aktualna :polew: no może podbije stwake o pięć dyszek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć Rudi jak tam lampeczki sprzedane ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim Kris co do In I to jest to inspekcja pierwsza do wykasowania Vagiem a co do stuków to pewnie coś w zawiechu może jakaś gałka albo cuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to został Ci jeszcze gówno warty wieczny UŻYTKOWNIK :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Spamerów Jesteście nie możliwi od rana próbuje przeczytac te posty Ja dziś przyjadę ale bardzo późno bo na fuszke idę D4rk mam dla ciebie ten kawałek kabla co obiecałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niewierze :gwizdanie: i nie podpuszczam wcale
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też wole mniej Diman cały dzień na tym słońcu mnie wykańcza jeszcze do tego ide robić instalacje na fuszke i mam nici z całego dnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Spamerów z rańca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor właśnie takich sytuacji się boje jestem duzo bardziej pewny na Allegro niz na takich stronkach