Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Ja też gine w czeluściach pościeli [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 23:42_________________________________________________ Ani kompa anie butelki gamoniu
  2. Haha ale mnie rozgryzłeś
  3. Dobranoc Pituś chlorze jeden
  4. Piterra a po czym tak wnioskujesz co
  5. no to myślę że będę mógł CI pomóc jakby co
  6. O Ty .............. za słówka mnie łapiesz samo podłączenie bo reszta jest jasna czyli to że pasuje praktycznie każdy z B5
  7. SoMeS spoko myśle jak wrucisz to juz wszystko będzie jasne
  8. Tak jest Piterra polać mu
  9. Pucek B6 i po problemie
  10. Po pierwsze to Piterra a po drugie to przegub a nie przegłub Witaj Rudi Pucek kupuj B6
  11. i pada do nitro z PS2
  12. Gracjan nie pomyślałem że masz 1,6 a tam faktycznie jak u Piterry gaźnik kruluje i aparat zapłonowy palcowy :polew:
  13. Krolu a co ty wogóle tak wyskoczyłeś z manetkami do zmiany biegów? ty sie wyglądem Twojej padlinki zajmij a nie S-F uprawiasz :polew:
  14. Gracjan podpięcie to jest juz sparadzone da sie to zrobić bez problemu tylko cza sie wpiąć w kompa ale to opanuje nie powinno być źle Krolu w A4 B5 nie było łopatek do zmiany biegów to jest dopiero w skrzyniach multitronik ....chyba
  15. sama manetka jest do zrobienia od ręki ale gorzej z podłączeniem tu juz trzeba ingerować w kompa i tak dalej ale jak tylko to opanuje z olegą SKIDRIVER to dam zanć jak to w naszych modelach podpiąć
  16. Cześć Gracjan Jeżeli chodzi o sam tempomat to nie ma znaczenia jaki kupisz czy przed liftem czy po każdy sie da założyć
  17. Kó...a Miron ja bym go wzioł ale nie dam rade choćby nie wem co by lbym w końcu pewien na 100 procenciszów że mam auto nie bite bo teraz wiem na stówke że mam bite z wszystkich stron Kris nie mam pojęcia ile takie cos moze kosztować zanczy wynajem tej audicy
  18. Jasne ze jest regulacja elektryczna silniczków w lampach a w samochodzie przełącznik z ruchomym pokrętłem, oprucz tego sa odpowiednie miejsca w samych reflektorach żeby je wyregulować jak sie nie mylę to jest to TORX ale jaki numerek to nie pamiętam i regulujesz odblaski na boki lub góra , dół
  19. Miron nie wiem jak namówic tego Pucka jednego z wioski zwanej Rybnik co by kupił Twoje B6 poradź cos
  20. Ze świcami kable wysokiego napięcia zmień mogą miec przebicie
  21. też staram się być na bieżąco w tematach ale nie zawsze mam odwagę doradzić kolegą z forum wole konkretniejsze odpowiedzi
  22. Macie macie ale cóż z tego jak nie ma z kim przed monitorem pić
  23. A ja właśnie jestem po drobnym rezaniu które mi przysporzyło nie lada kłopotu Co niektórzy wiedza że zmieniałem całą kolumnę kierowniczą wraz z kierą z polifta i miałem niezłe schody jakby tego było mało to sobie kupiłem tempomat z polifta a wiązkę elektryczna miałem z przed lifta w związku z tym nic do siebie nie pasowało dzisiaj udało mi się zamontować tempomat w starych manetkach no i wyrezać obudowy plastikowe tak aby nowa taśma ( zupełnie inna od starej ) podeszła i wyłączała mi migacze bo do tej pory musiałem to robić sam jak w Trabancie cały wic polega na tym że podczas składania doszczętnie rozebranych manetek gdzieś mi sp....ła jedna część wydawało sie że jest ona zbędna ponieważ była z plastiku .....chyba a jak sie potem okazało po złożeniu całości jednak była potrzebna - nie świeciły mi lampy z przodu no i sie zaczęło jak to teraz zrobić części z nowej manetki są zupełnie inne w tej części którą potrzebowałem no i zabawiłem sie w doktora Frankensteina kilka organów z tego kilka z tamtego piorun i masz ożywiłem je sorry rozpisałem sie za bardzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.