Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też gine w czeluściach pościeli [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 23:42_________________________________________________ Ani kompa anie butelki gamoniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Haha ale mnie rozgryzłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobranoc Pituś chlorze jeden
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra a po czym tak wnioskujesz co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to myślę że będę mógł CI pomóc jakby co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O Ty .............. za słówka mnie łapiesz samo podłączenie bo reszta jest jasna czyli to że pasuje praktycznie każdy z B5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeS spoko myśle jak wrucisz to juz wszystko będzie jasne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jest Piterra polać mu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SMS kope postów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek B6 i po problemie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W s W sklepie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po pierwsze to Piterra a po drugie to przegub a nie przegłub Witaj Rudi Pucek kupuj B6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i pada do nitro z PS2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan nie pomyślałem że masz 1,6 a tam faktycznie jak u Piterry gaźnik kruluje i aparat zapłonowy palcowy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu a co ty wogóle tak wyskoczyłeś z manetkami do zmiany biegów? ty sie wyglądem Twojej padlinki zajmij a nie S-F uprawiasz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan podpięcie to jest juz sparadzone da sie to zrobić bez problemu tylko cza sie wpiąć w kompa ale to opanuje nie powinno być źle Krolu w A4 B5 nie było łopatek do zmiany biegów to jest dopiero w skrzyniach multitronik ....chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sama manetka jest do zrobienia od ręki ale gorzej z podłączeniem tu juz trzeba ingerować w kompa i tak dalej ale jak tylko to opanuje z olegą SKIDRIVER to dam zanć jak to w naszych modelach podpiąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Gracjan Jeżeli chodzi o sam tempomat to nie ma znaczenia jaki kupisz czy przed liftem czy po każdy sie da założyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kó...a Miron ja bym go wzioł ale nie dam rade choćby nie wem co by lbym w końcu pewien na 100 procenciszów że mam auto nie bite bo teraz wiem na stówke że mam bite z wszystkich stron Kris nie mam pojęcia ile takie cos moze kosztować zanczy wynajem tej audicy
-
[B5 AML] Regulacja wysokości świateł
Jasne ze jest regulacja elektryczna silniczków w lampach a w samochodzie przełącznik z ruchomym pokrętłem, oprucz tego sa odpowiednie miejsca w samych reflektorach żeby je wyregulować jak sie nie mylę to jest to TORX ale jaki numerek to nie pamiętam i regulujesz odblaski na boki lub góra , dół
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nie wiem jak namówic tego Pucka jednego z wioski zwanej Rybnik co by kupił Twoje B6 poradź cos
-
[B5 ADR] Problem przy rozruchu
Ze świcami kable wysokiego napięcia zmień mogą miec przebicie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też staram się być na bieżąco w tematach ale nie zawsze mam odwagę doradzić kolegą z forum wole konkretniejsze odpowiedzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Macie macie ale cóż z tego jak nie ma z kim przed monitorem pić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja właśnie jestem po drobnym rezaniu które mi przysporzyło nie lada kłopotu Co niektórzy wiedza że zmieniałem całą kolumnę kierowniczą wraz z kierą z polifta i miałem niezłe schody jakby tego było mało to sobie kupiłem tempomat z polifta a wiązkę elektryczna miałem z przed lifta w związku z tym nic do siebie nie pasowało dzisiaj udało mi się zamontować tempomat w starych manetkach no i wyrezać obudowy plastikowe tak aby nowa taśma ( zupełnie inna od starej ) podeszła i wyłączała mi migacze bo do tej pory musiałem to robić sam jak w Trabancie cały wic polega na tym że podczas składania doszczętnie rozebranych manetek gdzieś mi sp....ła jedna część wydawało sie że jest ona zbędna ponieważ była z plastiku .....chyba a jak sie potem okazało po złożeniu całości jednak była potrzebna - nie świeciły mi lampy z przodu no i sie zaczęło jak to teraz zrobić części z nowej manetki są zupełnie inne w tej części którą potrzebowałem no i zabawiłem sie w doktora Frankensteina kilka organów z tego kilka z tamtego piorun i masz ożywiłem je sorry rozpisałem sie za bardzo