Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja drugi hahaha :polew: Witka Pucek ty szczęściarzu masz TURBO A ja się zamieniam moim parhem na 528 24v na BRC :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki a Marcina nie bierzecie ze sobą on przeca też chcioł nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru nie zabłysnąłeś w po-liftach jest juz tylko jeden zbiornik i kolega ma gdzieś pewnie przygnieciony wężyk lub jeszcze coś innego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Czesterku Kris to ja nie wiedziałem że ty klimy nie masz :gwizdanie: to już wiem co on zrobił zrezygnował z klimy na poczet wyłącznika ESP
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pierwszy właściciel Twojej A4 pewnie dopłacił z 500 DM za ten przycisk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1 góra 2 odmówi posłuszeństawa :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć panienki Jak tak czytałem poprzednie stronki to stwierdzam że w końcu tej zimy znajdę sobie jakiegoś nauczyciela od poślizgów w śród was koledzy bo coś kiepsko mi to wychodzi Więc który nauczy biednego Pelexa śmigać bokami co ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie się wybieram na ten film i niewiedziałem czy warto ale jak mówicie że jest niezły i fajne efekty to teraz juz na pewno pójdę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dam se siana nie będę im dupska zawracał ale to jest po chamsku zagrane bo trochę mi czasu zajęło znalezienie tych fotek No nic przepisze się do ełu (pl) clubu i może tam mnie powarznie będą traktować :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Odemnie też gratki Szkoda tylko po od tej pory zakończył się jeden z ważniejszych tematów na forum :> zakup ideału dla Pucka No ale zacznie się nowy ( co Pucek wyrezał ) Miron powiedz mi co za kó....a wykasowała mi moje fotki z podpisu ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zwykła przeciętna seria żadnych wypasów ale jest Q i 1.8T
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9776796 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9752910
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mamy święto Pucek znalazł cos czego nawet w fabryce nie widzieli :polew: Niech ktoś farbę puści co to za cudo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie sterta liści z jesieni,................ zeszłorocznej :> O nie Gregory czyszcze to w miare możliwości często
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No oblukamy możno cos się przytkało jakiś odpływek i woda leje nie tedy co ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron w brew pozorom nie i nie wygląda na to żeby coś było robione tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W dziwnym miejscu to cieknie Na łączeniu dwóch elementów (blach)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi od pasażera w okolicach schowka na przeciwko wentylatora 20 cm nad wyjściem kablowym Mówi Ci to coś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka pogoda do d*py i żeby było tego mało to u mnie woda na dywaniku W sumie wiem skąd cieknie ale nie wiem dlaczego chciałem to za sylikonować ale deszczyk pada i cały czas mi się to sączy a na mokre nie będę tego robił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No cześć Dobranoc Ja jeszcze musze do 5-tej posiedzieć w robocie i dopiero pójde spać Do zobaczenia na grilku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogłeś się zatrzymać i dać im zaproszenie na nasze spociki :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mironku wpadnę oczywiście ale troszkę później i nie na długo bo nocka Może grill się będzie jeszcze tlił to sobie jaki wuszt usmażę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to już mam pozamiatane Jak będziemy w kolumnie jeździć to proszę zaczekajcie na mnie dobra Witam wszystkich .........
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory nic z tego nie kumam co oni robią z tymi silnikami ale widze że znają się na tym jak mało kto Keżor potrzebuje jednak na gwałt przetwornice do Xenonka HID
-
OSTRZEŻENIE przed motoryzacyjnym sklepem internetowym z Gliwic !!!
Jedno jest pewne kilka osób z tego forum już u niego napewno niczego nie kupi