Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uff dzięki Majki ułatwiłeś sprawę bo po weekendzie było grubooo Siema kiedy ĆIP na ile wogóle bijesz 135 ?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:03_________________________________________________Panowie jest problem dodam że wtrysk sterujący przy wyrwanej świecy po mechaniku większość forumowiczów wie o co chodzi http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_przydymiony_wtrysk_sterujacycykanie_podczas_przyspieszania-t95788.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jezu ale nawaliliście postów masakra poprostu Już drugi browar hleje i nie przeczytałem wszystkiego
-
[B5 AFN] Przydymiony wtrysk sterujący+cykanie podczas przyśpieszania
Witam Mój problem polega na tym że jak przyśpieszam nie koniecznie ostro ale jeżeli na przykład jadąc na trzecim biegu normalnie lekko naciskając na gaz i nagle docisnę pedał mocno to auto przyśpiesza normalnie ale słychać dość głośno cykanie z pod maski . Dzisiaj ściągnąłem obudowę silnika i zauważyłem że wtrysk sterujący jest cały okopcony suchą sadzą, zaznaczam że w okolicy głowicy a raczej uszczelki nie widać żadnych śladów okopcenia, cała sadza skupia się na wtrysku sterującym co to może być czy wtrysk jest już cięki czy może po prostu jest słabo przykręcony ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prosze bardzo ja Cię zawsze wspierałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witak Strasznie żałujemy z moja starą że nas tam nie było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i jak tam na Pławku było Niestety nie mogłem przyjechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka z rańca Jestem pierwszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie że wolna im was więcej tym lepiej Jest jeszcze Czester i Keżor robią naprawdę super foty teraz musisz się ty pochwalić co potrafisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem w domu i dzięki za browarka panowie Rudi posłałem fotki przedwstępne mebelków
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi przecież ty masz zwykły kompaktowy aparat to foty wychodzą jak z telefonu komórkowego jołk oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wal się A tak pozatym to niewiem czy ktoś zauważył ale ja napis typu ESŚ mam już od ponad miesiąca może nawet dwa pod moim Avatarkiem Myślę że przywilej takiego właśnie oznaczenia nie jest aż tak złym pomysłem przecież na całym forum też sa rangi ( co nie GURUGURU i Mironku ) i jakoś nie uważam żebyście byli lepsi od nas a można cos takiego zrobić że jakby na przykład ktoś osiągnął liczbę postów w naszym temacie (200) to dostaje z mety pozwolenie na taki podpisik ale to tylko moje skromne nic nie znaczące zdanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A gadałeś, że idziesz na balety. Ja też bym się może na balety wybrał pokiwać się wokół laleczek, ale czy ja wiem czy nie jestem na to za stary W sumie to nie chce mi się już tak jak kiedyś, ale może bym się wybrał. Ja jestem jak najbardziej za, pomysł Nie ma daleko a miejsce jest spoko. Tylko teraz mobilizować się !! żeby pomysł doszedł do skutku. Kolego ja do Elyty raczej nie należę Ale raczej na 100% jutro spot się odbędzie jak co piątek od 18:00 Gregory cóż za pomysł że ty do elity nie należysz Nikt bardziej jak ty nie zasłużył na to miano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powitać spamerów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka marudy [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 16:40_________________________________________________Spot jest o stałej porze i nigdy go nie przekładamy Ale oprucz spota możemy sie spotkać nad jeziorkiem co właśnie planujemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaa i KUNG-FU Pande
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chomika teź weź
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie jest taka stara ...... jak na NK wygląda :gwizdanie: Ty to akurat aż za dobrze wiesz jak ona wygląda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Simano Ja z moją starą też może wpadniemy na Stodoły ale tak na 30 procentów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aleś do....ał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Klep klep pukiś młody bo potem żadna na Ciebie nie spojrzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobrze to opisałes Pucek A lakiernik raczki zacierał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty skąd wiesz jak nie widziałaś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No z ruszaniem to leży jak każda ośka ale bokiem latał jeszcze lepiej niż w lato to prawda Dzięki Guru ciesze sie że Ci sie podobało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to prawda zobaczymy :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zobaczymy Pucek zobaczymy Jeżeli chodzi o prędkość to napewno wam nie dorównam ale o efekty to sie nie martw GuruGuru Ci może potwierdzić