Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja mogę przyjechać w piątek :polew: wszystkich spamerów ...........................................
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
....- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
......... Krolu I całej reszcie też- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
......- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
.................................................... Tempomat uruchomiony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O dzięki Rudi że zauważyłaś mój powrót bo reszta mnie zupełnie olała Od dziś będe pisał kropki- [Lusterko prawe od anglika
Polifty też maja małe lusterka z prawej strony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [Lusterko prawe od anglika
Raczej wkład będzie pasował tylko od anglika innej obcji nie ma- [ALL B6] Po obniżeniu z jednej strony wyżej
A jesteś pewien że sprężynę dobrze osadziłeś w gnieździe tzn. niewiem jak ty masz u siebie bo ja w B5 mam gniazda gumowe i ta sprężyna musi dokładnie usiąść na swoim miejscu, być może że u Ciebie też tak jest i przez to ta różnica. Choć niewiem czy źle nie myślę bo przecież jak skręcasz całość to i tak sprężyna się podda- [B5 AFN] Skaczące koła
Jeżeli były by to felgi lub opony to myślę że wyczułby to w czasie jazdy obstawiam że amorki lub sprężynki już nie sprężynują jak trzeba ale to chyba bardziej na amorki wygląda- [B5 ABC] Czyżby słaby akumulator ?
Jeżeli byłby to aku to myślę że samo odpalanie było by utrudnione i na pewno byś to odczuł, a co do dziwnego zachowania licznika sprawdź może czy masz obie kości za licznikiem dobrze osadzone- [B5 AHH] Uszkodzony licznik
Ktoś by musiał Ci przeprogramować licznik, jak Vaga podepniesz to w Instrumentach są zaprogramowane wszystkie elementy licznika ja miałem problem ż obrotomierzem i okazało sie że jest ustawiony nie na cztery cylindry tylko sześć i zaniżał mi wartość obrotów- [B5 AFN] Skrzypienie/piszczenie klimatyzacji
Ja mam podobnie i jak wyjąłem napinacz i podsmarowałem troszkę łożysko to miałem długo spokój- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie skończyłem czytac te wasze wypocinki i wyczytałem ciekawe rzeczy np. to że Krolowi drastycznie znów spadła moc a co nie którzy ją podnieśli lub zamierzają :gwizdanie: Pucek jak zawsze od kilku już setek stron nadal szuka swojego ideału Rudi co jakiś czas wachluje kapelutkiem razem z Krolem Miron pilnuje B7 żeby mu ktoś odpłatnie jakiegoś figla nie spłatał mam nadzieje że uda mi się w końcu dotrzeć na spocik w ten piątek chodź na pewno nie na długo bo mam nocną zmianę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam właśnie wróciłem z wakacji. Ale tak jakby mnie tu nie było bo mam do nadrobienia kilka ładnych stron- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko dzięki pozdrawiam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasne że pamiętam ale jak wiesz na razie mam urlop i nie mam dostępu do kabli więc jak tylko nadarzy sie okazja to Ci takie coś spacze :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jest niezły strach pomyśleć jaki on wypasik sobie kupi Niewiem nawet czy Ingolstadt wypuściło taki wypas o jakim Pucek marzy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć wszystkim Dzisiaj na spocie mnie nie będzie ponieważ wyjeżdżam nad polskie morze i wracam za tydzień w sobotę Więc do zobaczenia za dwa tygodnie spamowicze Majki zostaw dla mnie :beer1: co ? ;(- [ALL B5] Telepie kierownicą przy 130 km/h
Przyczyn może być kilka tak jak juz koledzy pisali troszkę syfu na feldze od środka, źle wyważona oponka lub wybrzuszenie na oponie- [ALL B5] Śpieszy się analogowy zegarek
Mój też się spieszy ale raz w miesiącu sobie ustawiam ze dwie minutki do przodu i się nim nie przejmuje- [ALL] Brak mocy po 4000 obr
Też obstawiam przepływomierz wyjmij go przemyj benzynką ekstrakcyjną i zobaczysz czy jest różnica A w najgorszym wypadku powiem to co każdy by powiedział lub użyj opcji bo juz na pewno taki temat ktoś założył- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam już zastępczą przetwornice więc dzięki panowie za zainteresowanie zwłaszcza podziękowania dla Keżora i D4rk odezwaliście sie niemal natychmiast Założyłem dziś tą przetwornice ale wydaje mi sie że najlepiej założyć dwie takie same bo okazuje sie że palniki maja różny odcień i to właśnie z winy przetwornic ponieważ palniki są z jednej firmy. A ha i założyłem wasze lampki Rudi ( nieźle było zapuszczone ) ale jeżeli chodzi o światło jakie mam teraz a miałem na starych TYCach to jakieś trzy razy lepsze co najmniej - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE