Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mamy tyle czasu na spotach żeby zobaczyć który z was wygra :polew: Różowy ty się tak nie wymądrzaj bo ty tm twoim "Glutem" w kolorze "white casablanca" :polew: :polew: to dostaniesz po pupie że aż miło No chyba od Gregora Landryn ty jesteś trzeźwy [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 21:57_________________________________________________Pituś ty też na trzeźwo nie piszesz postów chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaka ? co było na tej focie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu co sie tak ślinisz lasek nigdy nie widziałeś
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
Ta kiera najprawdopodobniej Ci nie podejdzie bo ta jest z dużym wieloklinem po za tym wydaje mi sie że gościu sprzedaje ją bez poduszki więc zupełnie sie nie opłaca jej brać, a to co leży obok na zdjęciu to jest poduszka pasażera.
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
Ogólnie do zbiornika wchodzi z odpowietrzaniem jakieś 65 litrów przynajmniej mi się udało osiągnąć taki wynik na totalnie puściutkim baku a odpowietrznik znajduje się tak jak pisał Musashi jak odkręcisz wlew paliwa to po lewej stronie jest taka malutka rureczka która jak wciśniesz przy pełnym zalaniu ropką to zobaczysz jak paliwko szybko schodzi w dół i słychać jak się odpowietrza. Ale i tak nie dasz rady w ten sposób doładować aż 12 litrów, u Ciebie musi być cos nie tak z rezerwą może zapala się jak masz w baku koło 12 litrów stąd wchodzi Ci tylko 50. Zdaje mi się że Vagiem idzie sprawdzić ile tak naprawdę paliwa zostało jeszcze w baku i można również ustawić wskaźnik paliwa ale tego nie jestem pewien[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 11:05_________________________________________________Klega OLO GDA mnie troszke uprzedził ale jest tak jak on pisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z rańca Rudi no szkoda że nie chcieliście sie poganiać po DK 88 taka fajna adrenalinka zwłaszcza na zwęrzeniu koło Maciejowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jak zawsze dziś sie nieco spóźnię ale nie znacznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie widze problemu No szkoda chciałem z Tobą pogadać o malowaniu fury bo coś przeczytałem wcześniej na ten temat chyba że się myle to zapomnij co napisałem firma ktorą mam w podpisie zajmuje sie takimi rzeczami Bedziemy się widzieli to pogadamy na ten temat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu ty do rękawa wejdzieśz od kogo kolwiek więc sie nie martw jak chłopaki zakupia sobie nowe polary to sie załapiesz na jakiś rękawek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No szkoda chciałem z Tobą pogadać o malowaniu fury bo coś przeczytałem wcześniej na ten temat chyba że się myle to zapomnij co napisałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo tyż byda po 18-stej to Ci koncek obetna :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:52_________________________________________________ gadam jak Pucek nasz Górnik przodowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No własnie nie mam i tu jest problem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasna sprawa jak zdołam go wyciągnąć ze strychu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra Panowie i Panie to kto sie deklaruje na jutrzejszy dzionek pod Arenke Majkel to ja wezmę kleszczyki do obcinania takich kabelków co by można było sprawiedliwie was obdzielić Ja mysle że też będę miał wirusa ale grypy (świńskiej) :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fotelik czeka a kablisko jest na tyle długie że spokojnie starczy dla dwuch [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 17:09_________________________________________________Cześć Rudi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Narra Pituś ps. zbieracze naklejek :polew: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 16:47_________________________________________________A ha Majkel mam dla Ciebie koncek kabelka do zabijania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kó.wa ale zamieszanie wkór.......ście A-rka na dobre pewnie chłopina juz się tu nie pokaże Tak jak jest będzie dobrze tylko zamiast squadu wstawić elyta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jezu Rudi ty się nie denerwuj bo pierwszych dwóch zdań nie idzie normalnie zrozumieć Czester kiedy zmieniamy termostat w AFN szarym ?
-
[B5 AFN] Przydymiony wtrysk sterujący+cykanie podczas przyśpieszania
Dzięki panowie Taki miałem zamiar czyli wymienić tą uszczelke a nawet wszystkie cztery tak dla zasady żeby mi się to już nie przytrafiło. A ta stara po polerce narazie trzyma ale wymienie to jak tylko zakupie nowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie że nie ma być podziałów to logiczne Ale nowi wiedzieli by kto na tym forum rządzi jołk oczywiście A-rek pomysł z logiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też tak uważam i dotego powiem Ci że chyba wymienie wszystkie bo skoro jednej sie to przytrafiło to reszcie też może
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No fajnie ale nie wiem czy nie kupie taka uszczeleczke nową ponieważ ta miała kilka drobnych ścierzek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z wieczorka i ja Ci którzy czytali o moim nowym problemie z przydymionym wtryskiem sterujący musze powiedzieć że sprawa się wyjaśniła -była to uszczeleczka miedziana pod wtryskiem troszkę ja podszlifowałem i jest na razie git
-
[B5 AFN] Przydymiony wtrysk sterujący+cykanie podczas przyśpieszania
Dzięki bardzo za podpowiedż tak zrobie jak radzisz ale najpierw wykręce ten wtrys sterujący i zobacze czy przypadkiem nie jest tak jak piszesz o tej podkładce [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 15:40_________________________________________________Juz się sprawa wyjaśniła :> Było tak jak pisałeś kolego pawelwor uszczeleczka pod wtryskiem puszczała, wyczyściłem ją papierem ściernym aż drobne ścieżki przez które spaliny musiały wylatywać zniknęły całość poskładałem przejechałem się i wszystko gra jak należy. Dzieki wielkie za podpowiedź Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spamerzy