Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Dobrze to ujołeś Pucek
  2. Też wszystko co do mojej padliny wejdzie
  3. Nie ciekawie SoMeS nie ciekawie
  4. postaram sie Pucek ale jakoś ostatnio strasznie mi czasu na wszystko brakuje
  5. Pelex chętny na grupowe ślizganko? Nawet nie wiesz jak bardzo mi tego brakuje
  6. siemka laski witam z rańca
  7. Cześć laski Sorrki że tak tylko na chwilkę wpadłem Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu uda mi sie przynajmniej na dwie godzinki zawitać Gregory dzięki za browarka choć wcale mi sie nie należał
  8. Noooooo jestem i mam się dobrze [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 17:44_________________________________________________Czester witam Mam pytanko czy ty coś w końcu kupiłeś bo paredziesiąt stron temu (być może nawet sto) czytałem o Twoim zakupie jakiegoś wozu ale potem net sie urwał i do teraz nie przeczytałem ani jednej stronki a jestem ciekaw
  9. Cześć laski witam po długiej nie obecności spowodowanej brakiem neta no i przeprowadzką
  10. Siema laski co tam u was? bo nie mam czasu na czytanie tego hłamu co tu spamujecie
  11. Siemano wszystkim Piterra filmik jak zawsze
  12. No jakoś powoli posuwa się na przód juz większość zrobiona została na jutro kuchnia do zrobienia i kilka detali wykończeniowych
  13. musisz sprawdzić :kox: Nie ma sprawy masz to załatwione :gwizdanie:
  14. ni ma problem jak masz w miare sprawny ręczniak to damy rade
  15. Krolu możesz śmiało wymieniać każdy wężyk nawet jak okręcisz ciśnieniowy to tez nie ma problemu nic nie bój a co do przejażdżki miedzy filarkami to możesz na mnie liczyć jak mi sie to padło zwane A4 nie rozsypie to problemu ni ma
  16. Krolu zniszcze Cie jak tylko dojade na spocik ty zabrany wróblu pocztowy :polew:
  17. ta to przeze mnie dzwonil. hehe teraz musze dociekac dlaczego sie zapowietrzyl. Generalnie mam powymieniane wszystkie filtry procz paliwa. .No i gdzies musze poczyscic te zapieczone lopatki narazie niemam gdzie. Dla scislosci tomq . Pozdrawiam tomq Pozdrawiam Cie serdecznie i proponuje Ci pogonić Twojego paździocha porządnie może to rozrusza Twoje łopatki z dmuchawy a jak nie masz doświadczenia w tym temacie to poczekaj aż przyjadę na spocik i oprucz łopatek rozgrzeje także Twój ręczny hamulczyk wtajemniczeni wiedza o co chodzi
  18. Mironku Ciebie to zawsze za darmoche moge obsłuzyć
  19. O Jezu Krolu może komuś sie nie chce szukac i akurat na kompie oglądać :gwizdanie: więc oferuje co mam a ty mi tu komentarz z d*py wyj...y wystawiasz ;( nie każdy jest tak doskonały jak ty i ma wszystko na bierząco
  20. Spoko Mironku mamy to juz gdzieś Mam wszystkie odcinki Naznaczonego, 39 i pół, Brzyduli jak by kto chciał. kiedys Mironek wspominał że go interesuje 39 i pół, więc jak ile kopi nagrywac co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.