Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Kuwa Pozdro dla was Pany ale ja padam na Pysk i ide ....... wiadomo gdzie
  2. tak sie zastanawiam nad tym że fikam do Guru a on jest lepszy niż KUNG-FU Panda i to ja bed leżał pod Forum
  3. to później ja go wykasuje ale bokiem
  4. Dobra chyba przesadziłem dzisiaj z Browarem ide spac bo zaraz mnie Pucus zformatuje
  5. Landryn 2 możesz se budowac ile chcesz ja i tak sie zmieszcze nawet jeśli bede musiał sobie A2 sprawic
  6. Fcale sie nie boje Góroli z Rybola ty Landrynie jeden
  7. Swoja droga zastanawiam sie co byloo dalej - "o jezu co ja narobiłem " albo coś w tym stylu [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:21_________________________________________________Pucek ty jestes Landryn 2 jakby nie patrzeć żłopie z Rybola
  8. chyba lepiej wyQurwić
  9. tak, kupić auto z Q :> Z Qurwą
  10. ja myśle że chciał po oddychac powietrzem które widać
  11. jak możesz pamiętac skoro nawet nie wiesz kto wzioł twój aparat F.
  12. Teee znawca ....... jak trza było wciągać to gdzie byłeś Z Tobą baranie w Rudnie co już nie pamiętasz mistrzu Pawia
  13. Malina 210 a potem locik
  14. Pół litra wciągnij a nie chemia sie leczysz
  15. Landryn o boże ja nie moge zapomnieć bo ma tak wpisanego go w komórze
  16. Siemano spoko Mironku odbiore w piatek a ty Landryn uwazaj gamoniu w białym Glucie
  17. Do Rybola mam troszke za dalek żeby sie na myjnie wybierać ale dzięki za zaproszenie
  18. też mam na to ochote ale jak znam życie to wszystkie smarty maja niezła kolejki
  19. kaj żeś zaś słepał no szkoda ;( A co ? działo sie coś ciekawego ano dzialo, Somes chcial mi zwinac grila z RS i wciskal mi ze klapy nie da sie otworzyc ps: Somes juz mi 2 flachy wisisz :gwizdanie: A no troszke załuje bo miałem sprawe do Dimana ale o tym może na PW z nim pogadam
  20. :gwizdanie: tak Ci wesoło Nie ma różowych więc jest taki spokój
  21. :gwizdanie: tak Ci wesoło
  22. no szkoda ;( A co ? działo sie coś ciekawego
  23. Tak wyszło SoMeSik chciałem ale nie dalo rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.