Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No troszkę cicho ale co sie dziwic koniec weckendu wszyscy korzystaja jak mogą i ile mogą Majki fajne te stateczki w kombiku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to wrzucać jakieś foty z tego zlotu czy tam zawodów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie i Panie Rudi jeszcze taka mała uwaga, jak piszesz a potem stawiasz emotikon-ki to muszą być one oddzielone spacją od tekstu bo inaczej się nie wyświetlą Widze że juz masz swojego awatara gratuluje udanego zabiegu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan to nie byłem ja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko Renia wszystkiego sie idzie nauczyć Musze sie porzegnać bo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak dasz rade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo taka fota do której mam sentyment [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 22:13_________________________________________________idealnie Rudi ale ogólnie foty ze spotów wrzucamy w odpowiedni dział- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zarejstruj się na odsiebie potem spakuj winrarem to co chcesz wstawić potem na stronce - odsiebie -dodajesz to i jak sie to całe tam przeżuci to dostaniesz link do tego i każdemu albo na nasze forum wrzucasz taki link A co do AVATARA to spróbuj tutaj http://avatarek.pl/[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 22:06_________________________________________________jeżeli tu chcesz dodać foty to wrzuć je na np. www.fotosik.pl i tam po wrzuceniu ich będą podane linki jakie będą Ci potrzebne żeby je umieścić w całości na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi jakchcesz coś wysłać komuś a jest to duże rozmiarowo to warto to spakować i wrzucić na jakiś host potem podać linki i każdy sobie sam ściągnie, polecam www.odsiebie.pl- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kris ja zawsze mam na hmiel- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kris kratę musisz mieć to pewne i nie słuchaj tych co maja życzenia co do marki piwa (PUCEK ) kup po prostu coś z Tyskiej fabryki piwa Keżor dobry pomysł pomyślimy o tym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to fakt mi też już ze trzy razu wachy zabrakło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja na rezerwie mogę góra 75 km zrobić i to jak w miare normalnie jeżdżę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmm to musiał mieć niezłe pustki w baku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gracjan a co tam u Keżora się stało że padlinka nie chciała zapalić?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem KLUBOWICZU tak tylko zagadałem żeby sobie czas na forum nabić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ha to stawiasz na 600- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GURU komuś ty zadek wylizał za tego klubowicza To ja dla siebie i reszty poproszę status SPAMOWICZA jak nie możemy należeć do klubu i nosić dumnie status KLUBOWICZA Ale dzisiaj upał ciekawe czy popołudniu znowu gruchnie z nieba kapuśniaczek Wczoraj dopadł mnie jak śmigałem na moim ścigaczu możecie sobie wyobrazić jak wyglądałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No na starym poligonie na przykład w śród tych jadowitych kopruchów nie Czester- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkich spamowiczów jesteście nie samowici jak tak dalej pójdzie to KRIS będzie miał kompana do stawiania na 600-ną stronkę już w ten piątek do tego MIRON furacza obleje to może warto pomyśleć o imprezie z paintballem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron Pucek napalił się na Twoje B6 a ja napalam się na Twoje B7 :good:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki w porządku tylko ten zaduch może kolesiowi chodziło o cene za sztukę ale tego nie dopisał [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 13:10_________________________________________________jak dam radę to wieczorkiem wkleje na szybciora z 2-3 foteczki - tak narazie - jak wygląda zaraz po przywiezieniu, zanim ją doprowadzę do odpowiedniego stanu [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 13:14_________________________________________________Dzisiej już się umówiłem do mechanika - oleje cza wymienić i klocki przód - bo już ich praktycznie niema, nawet mi mój magik ( mechanik ) zasugerował żebym nie śmigał nim zabardzo żeby tarcz nie niszczyć - ale pod Arene się chyba delikatnie dokulam [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 13:16_________________________________________________ale z jazdą testową będziecie musieli trochę poczekać Dobra Mironku zaczne wcześniej chamować a nie przed samą ścianą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pasują ale te które są w poliftowych A4 albo A6 czyli roczniki powyżej 99[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 21:30_________________________________________________Musze się przegnać do jutra - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE